Dodaj do ulubionych

Polpak wygrał

IP: 83.238.145.* 30.09.05, 22:27
Polpak wygrał z Notecią 105:56

więcej:
www.ebl.pl/site.php?s=Y2IxMDU2NjEwMTMy&id=3422
Obserwuj wątek
    • elias26 Re: Polpak wygrał 30.09.05, 23:06
      gratulowac :)
      • cobraswiecie Re: Polpak wygrał 01.10.05, 07:55
        No wspaniale:)tylko kiedy wreszcie ten Tucker sie pokaze:)
    • Gość: kibic01 Re: Polpak przegral ze Stalą Ostrów Wlkp. IP: 83.238.71.* 01.10.05, 23:04
      Kotwica Kołobrzeg – Noteć Inowrocław 107:70 (27:15, 26:18, 27:18, 26:19)
      Kotwica: Arabas 19, Kikowski 13, Hamilton 13, Djuric 10, Johnson 9, Mrożek 9,
      Pacocha 8, Pietrzak 7, Sidor 3, Wichniarz 2.
      Noteć: Żytko 26, Mielczarek 25, Balicki 6, Raczyński 5, Szczepaniak 4, Majer 4
      Szydłowski 2.

      Polpak Świecie - Stal Ostrów 76:91 (14:28, 18:25, 20:16, 24:22)
      Polpak: Owens 14, Przybyszewski 12, Szubarga 12, Augustinas 10, Wadley 9,
      Jonusas 5, Szcześniak 5, Frank 4, Morkowski 2, Kuburovic 0
      Stal: Singeltery 17, Parzeński 17, Amolins 11, Szczotka 10, Rudzitis 9, Morgan
      7, Krzykała 7, Gabrans 7, Crosby 4.

      Stal zagrała naprawdę dobry mecz, szczególnie I połowę wygrali bardzo wysoko.
      Niestety testowani w POLPAKU Amerykanie w tym czasie nie pokazali się z dobrej
      strony(nietrafiali nawet ze stuprocentowych sytuacji podkoszowych). Dopiero w
      drugiej polowie mecz byl bardzo wyrownany. Ogolnie mozna powiedziec, ze
      przegralismy na faule, ktorych STAL wykonywala znacznie wiecej. Wiec jutro
      jezeli wygramy z KOTWICĄ a STAL z NOTECIĄ to trzy zespoły będą miały po dwa
      zwycięstwa i o wygranej w turnieju zdecyduje tzw. mała tabela punktowa zespołów
      z tą samą ilością dużych punktów. Więc wydaje mi się, że do I miejsca POLPAK
      musi wygrać z KOTWICĄ minimum 20pkt. Jutro w meczu finałowym zaprezentuje się
      GRUDZIĄDZANOM także KK ŚWIECKI MŁYN. No to jutro o 13 zacznie się walka na
      calego...


    • Gość: kibic01 Re: Polpak trzeci w turnieju IP: 83.238.71.* 02.10.05, 21:04
      Po przegranej z Kotwica zajelismy dopiero 3 miejsce w grudziadzkim turnieju.
      Cos sie zacielo w naszym zespole w polowie 3 kwarty a Amerykanie chyba
      potraktowali ostatni mecz zbyt luzno. Za tydzien turniej w Ostrowie Wlpk i to
      bedzie ostatni test naszej druzyny a pozniej juz liga i walka o byc albo nie
      byc. Wazne, ze frekwencja byla duza jak na mecze o pietruszke ale uwazam, ze
      mozna bylo sie bardziej postarac w tych meczach i sprawic troche radosci
      kibicom.
      • Gość: kibic02 Re: Polpak trzeci w turnieju IP: 83.238.146.* 02.10.05, 21:12
        za to luźne potraktowanie to już mogą Amerykańce w Polpaku nie zagrać - przecież byli na testach, widać tylko że Szubarga na pzoiomie zagrał.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka