Gość: kibic02 IP: 83.238.145.* 30.09.05, 22:27 Polpak wygrał z Notecią 105:56 więcej: www.ebl.pl/site.php?s=Y2IxMDU2NjEwMTMy&id=3422 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cobraswiecie Re: Polpak wygrał 01.10.05, 07:55 No wspaniale:)tylko kiedy wreszcie ten Tucker sie pokaze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic01 Re: Polpak przegral ze Stalą Ostrów Wlkp. IP: 83.238.71.* 01.10.05, 23:04 Kotwica Kołobrzeg – Noteć Inowrocław 107:70 (27:15, 26:18, 27:18, 26:19) Kotwica: Arabas 19, Kikowski 13, Hamilton 13, Djuric 10, Johnson 9, Mrożek 9, Pacocha 8, Pietrzak 7, Sidor 3, Wichniarz 2. Noteć: Żytko 26, Mielczarek 25, Balicki 6, Raczyński 5, Szczepaniak 4, Majer 4 Szydłowski 2. Polpak Świecie - Stal Ostrów 76:91 (14:28, 18:25, 20:16, 24:22) Polpak: Owens 14, Przybyszewski 12, Szubarga 12, Augustinas 10, Wadley 9, Jonusas 5, Szcześniak 5, Frank 4, Morkowski 2, Kuburovic 0 Stal: Singeltery 17, Parzeński 17, Amolins 11, Szczotka 10, Rudzitis 9, Morgan 7, Krzykała 7, Gabrans 7, Crosby 4. Stal zagrała naprawdę dobry mecz, szczególnie I połowę wygrali bardzo wysoko. Niestety testowani w POLPAKU Amerykanie w tym czasie nie pokazali się z dobrej strony(nietrafiali nawet ze stuprocentowych sytuacji podkoszowych). Dopiero w drugiej polowie mecz byl bardzo wyrownany. Ogolnie mozna powiedziec, ze przegralismy na faule, ktorych STAL wykonywala znacznie wiecej. Wiec jutro jezeli wygramy z KOTWICĄ a STAL z NOTECIĄ to trzy zespoły będą miały po dwa zwycięstwa i o wygranej w turnieju zdecyduje tzw. mała tabela punktowa zespołów z tą samą ilością dużych punktów. Więc wydaje mi się, że do I miejsca POLPAK musi wygrać z KOTWICĄ minimum 20pkt. Jutro w meczu finałowym zaprezentuje się GRUDZIĄDZANOM także KK ŚWIECKI MŁYN. No to jutro o 13 zacznie się walka na calego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic01 Re: Polpak trzeci w turnieju IP: 83.238.71.* 02.10.05, 21:04 Po przegranej z Kotwica zajelismy dopiero 3 miejsce w grudziadzkim turnieju. Cos sie zacielo w naszym zespole w polowie 3 kwarty a Amerykanie chyba potraktowali ostatni mecz zbyt luzno. Za tydzien turniej w Ostrowie Wlpk i to bedzie ostatni test naszej druzyny a pozniej juz liga i walka o byc albo nie byc. Wazne, ze frekwencja byla duza jak na mecze o pietruszke ale uwazam, ze mozna bylo sie bardziej postarac w tych meczach i sprawic troche radosci kibicom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic02 Re: Polpak trzeci w turnieju IP: 83.238.146.* 02.10.05, 21:12 za to luźne potraktowanie to już mogą Amerykańce w Polpaku nie zagrać - przecież byli na testach, widać tylko że Szubarga na pzoiomie zagrał. Odpowiedz Link Zgłoś