Dodaj do ulubionych

JAKIM SPOSOBEM LICZYLISCIE ZAD Z LUSTERKIEM???????

IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.03, 13:07

Ja nie układałam proporcji w zadaniu z lusterkiem!! Wykorzystałam fizę, że
kąt padania jest równy kątowi odbicia i obliczyłam tangensa (tak gdzie były
boki podane) i wyszło mi ile stopni ma ten kąt ostry, a potem to podstawiłam
do dużego trójkąta i mi wyszła wysokość. UZNAJĄ
MI????????????????????????????????? KTOŚ TAK JESZCZE
ZROBIŁ?????????????????????????????? PLIS PRZYŚLIJCIE MI ODPOWIEDZI DO MAT-
PRZYR, BO MI SIE NIE CHCE SCIAGNAC!!!!!!!;((( Mój email: lady_nath@wp.pl ;
gg: 1334298. Z góry dziękuję=)

Obserwuj wątek
    • Gość: Olka Re: JAKIM SPOSOBEM LICZYLISCIE ZAD Z LUSTERKIEM?? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.03, 15:25
      Odpowiedzi poprawne do zadań:
      1B 2C 3A 4D 5A 6C 7D 8B 9A 10D 11D 12B 13A 14D 15C 16B 17D 18C 19A 20A 21B 22D
      23D 24C 25B

      ZAD 26
      ODP. odsetki bankowe wyniosły 96 zł po uwzględnieniu podatku 76,8 zł
      ZAD 27
      po przejechaniu 200km w baku pozostało 35 litrów
      ZAD 28
      bak samochodowy ma pojemność 45 litrów
      ZAD 29
      pełny bak wystarczy do przejechania 900 km
      ZAD 30
      Wzór Pana Nowaka ma postać x= -20y + 900
      ZAD 31
      1) erozja eoliczna
      2) akumulacja eoliczna
      3) erozja rzeczna
      ZAD 32
      Adam błysnął lusterkiem na wysokość 7m
      ZAD 33
      Asfalt należy wylać na powierzchni 462 m 2
      ZAD 34
      Kopiec ma wysokość 2,5 m
      To są odp,a ja też na początku zrobiłam sposobem fizycznym i wyszło mi 7 ale
      potem bałam się ,że mi nie uznają bo było tam napisane,że prócz rysunku trzeba
      zrobić obliczenia zrobiłam z Talesa i pomyliłam się z proporcją i wyszło mi
      źle !Teraz jestem zła na siebie!Myślę,że Ci uznają albo odejmą 1 pkt za brak
      proporcji nie martw się papapa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka