Gość: !!Nath!!
IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl
10.05.03, 13:07
Ja nie układałam proporcji w zadaniu z lusterkiem!! Wykorzystałam fizę, że
kąt padania jest równy kątowi odbicia i obliczyłam tangensa (tak gdzie były
boki podane) i wyszło mi ile stopni ma ten kąt ostry, a potem to podstawiłam
do dużego trójkąta i mi wyszła wysokość. UZNAJĄ
MI????????????????????????????????? KTOŚ TAK JESZCZE
ZROBIŁ?????????????????????????????? PLIS PRZYŚLIJCIE MI ODPOWIEDZI DO MAT-
PRZYR, BO MI SIE NIE CHCE SCIAGNAC!!!!!!!;((( Mój email: lady_nath@wp.pl ;
gg: 1334298. Z góry dziękuję=)