Gość: gg :2144233 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 21:30 Kto idzie do tej szkoły, ile macie punktów rekrutacyjnych i z egzaminu i di jakiej klasy ? moje gg nr to :2144233 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 2144233 Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.03, 12:58 No, napiszcie coś może tak ? Proszę, chcę coś się dowiedzieć . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2144233 Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.03, 13:09 Witam !!! No to jak będzie ? Napisz coś ktoś, czy nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.acn.waw.pl 16.06.03, 14:14 moze ludzie nie chca pisac bo juz trzy razy byl taki watek, ale spoko. ja chcialabym sie dostac do klasy 1A (ang-niem) mam punktow (lacznie, za wszystko) 160. a ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2144233 Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.03, 00:12 No to nie za dobrze, ja też do 1A i mam 184!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.acn.waw.pl 18.06.03, 10:59 fajnie, gratuluje. ja moze jednak zrezygnuje z tej klasy, bo jak bym miała byc z takimi kujonami to bym sie chyba zabila... pewnie bawic sie nie umiesz a tylko siedzisz nad ksiazkami. no ale twoj wybor. ja jestem calkiem zadowolona z mojego wyniku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.acn.waw.pl 18.06.03, 11:03 a i jeszcze jedno--> moze w komorowie to daja lepsze ocenki zeby sie uczniowie wyrwali z wiochy? i po co ci dojezdzac te kilkanascie km codziennie?? trudno ci bedzie, mowie ci. wszyscy z warszawy, jakies wspolne wyjscie a tobie godzine zajmuje dojazd. moze troche za bardzo na ciebie napadlam ale wqrwilo mnie to twoje "nie za dobrze". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: delta:* / 10.10.10.* 18.06.03, 08:15 Czy ktos składał podanie do Slowackiego w W-wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.dialup.medianet.pl 18.06.03, 18:21 Do niemieckiej - mam ok. 249 pkt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.acn.waw.pl 18.06.03, 18:22 Gość portalu: Młoda napisał(a): > Do niemieckiej - mam ok. 249 pkt. hehhehehe no to z moimi 160 chyba naprawde mam male szanse do frycza buahahaha... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.dialup.medianet.pl 18.06.03, 18:53 na normalne to ja mam mnie od ciebie, bo 152... ale właśnie sie dowiedziałam w Unii Edukacyjnej ze mam 293/300 więc nie wiem coś mi nie halo, bo tyyyyle przeciez nie mam... coś pochrzaniłam... komputerem mam sie jeszcze zajmowac, ja z infy mam 4!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helmut Do MŁODEJ IP: 213.241.23.* 18.06.03, 21:34 Ale Ci dobrze Młoda, mnie niestety nie przyjęli tzn. nie zaliczyłem testu nie wiem wogóle dlaczego, zawsze byłem taki dobry z niemieckiego, a tu skwasiłem. Bardzo sie tam chciałem dostać, no ale. Fajnie, ze Ci się poszczęściło,a mam jeszcze pytanko: chodzisz na Twardą, bo 21 osób z tamtąd przeszło dalej. Jak możesz to napisz do mnie na gg to pogadamy(nr 5323485,pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: Już nawet w necie wszyscy wiedzą gdzie chodzę IP: *.dialup.medianet.pl 20.06.03, 18:28 Tak, Twarda, chodze, to znaczy chodziłam teraz już, inaczej trudno by było o te 93 chyba że bym była Niemką... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helmut Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: 213.241.23.* 18.06.03, 21:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2144233 Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.03, 23:56 Oj, najmocniej przepraszam. Nie w tej kolejności. Mam 148 a nie 184, więc to Ty jesteś lepsza. Swoją drogą to nie będe miał problemów z dojazdem, a ocenki rzeczywiście stawiają dobre, łatwo się steruje nauczycieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.acn.waw.pl 20.06.03, 10:47 =) pocieszyles mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: Kto do Frycza-Modrzewskiego w Wawie ? Ile pk IP: *.dialup.medianet.pl 20.06.03, 18:29 Mnie też ja bym się nigdzie nie dostała z tymi 150 i pare... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Helmut DO MŁODEJ!!!!!!!!!! IP: 213.241.23.* 21.06.03, 18:05 Siemka! Proszę Cię, odezwij się, idziemy praktycznie do tych samych LO,więc sie może spotkamy. Masz gg???? PS Do Goethego mam 148pkt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lala nie dolujcie ludzi :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.03, 22:36 ja ide do frycza do niemieckiej i mam cos kolo 250 pkt... ale nie jestem z twardej i sie cholernie ciesze, ze przeszlam te testy, bo nie chodze do zadnego gimnazjum z niemieckim na super poziomie, a chce sie tam dostac jak cholera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: nie dolujcie ludzi :D IP: *.dialup.medianet.pl 23.06.03, 18:53 To sądzę że się spotkamy, wiesz coś ci powiem, z nami to się wszystkim wydaje, że jesteśmy całą klasą mocni z niemca, a powiem ci że do tej pory są osoby które mało umieją powiedzieć, i na przykład na wymianie nie gadali w ogóle ze swoimi Niemcami poza wydukaniem: "Um wieviel Uhr treffen wir uns?" mało jest takich ale tu tez trzeba chcieć się uczyć bo inaczej można wylądować na poziomie nawet niższym niż w "normalnej" szkole. 250, to ładnie, ja 257, chyba się spotkamy. DO ZOBACZENIA W NOWEJ SZKOLE, heheh :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lala Re: nie dolujcie ludzi :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.03, 17:40 to sie na pewno spotkamy...masz moze gg? ja jestem w tejze klasie i mam nadzieje, ze troche chlopakoof bedzie, bo jak nie, to na razie :O) pozdroofka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda DOSTAŁAŚ SIĘ OCZYWIŚCIE?!! IP: *.dialup.medianet.pl 25.06.03, 18:35 JA TEŻ JESTEM 10 NA LIŚCIE I SIĘ CIESZĘ... DO GOETHEGO JESTEM 7... ALE JUŻ PRAWIE JESTEM ENTSCHLOSSEN NA FRYCZA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: DO HELMUTA!!!!!!!!!! IP: *.dialup.medianet.pl 23.06.03, 18:50 Nie mam gg, zawsze pod tym względem wyłamywałam się z norm. Dziś okazało się że do klasy dwujęzycznej mam 257, ten wynik mnie cieszy, a w Goethem potwierdzono że mam 164 więc też nienajgorzej, ale ciebie też przyjmą, tam podobno każdego przyjmą (nie wiem czy to pocieszenie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.acn.waw.pl 25.06.03, 18:40 no to sie spotkamy w nowej szkole!! nie w klasie bo ja sie dostalam do ang-ros (czekam jeszscze na rezerwie na ang-niem). pozdrawiam i milych wakacji!! :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.dialup.medianet.pl 25.06.03, 18:43 A na którym jesteś w rezerwie? Bo moja koleżanka ma 151 pkt i jest 206 paranoja z tą klasą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olooha Re: MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.acn.waw.pl 25.06.03, 19:54 na 61 a mam 160 punktow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hih Re: MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.03, 17:37 ja tez jestem w dwujezycznej we fryczu...hihi fajnie fajnie :O) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Młoda Re: MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.dialup.medianet.pl 26.06.03, 18:50 To ładnie a jedziemy do Sromowiec byłam tam w 3 klasie podstawówki, przygotujcie się na ziiiiiiiiiiiiiiiiiimny wiatr chyba że będą upały... jej nie moge się doczekać jak was ludzie wszystkich poznam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasiunia Re: MI TEŻ ale nie dokonca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.03, 19:53 Ja też jestem we Fryczu dostałam się do 1c (ang-ros) Do zobaczenia na obozie:) Odpowiedz Link Zgłoś