Gość: edyta IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.09.03, 10:43 Może ktoś z was chodził do Empiku? Szukam przyzwoitej szkoły do niemieckiego i angielskiego dla 11latka. Wolałabym aby były to szkoły na Żoliborzu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj