avf07
31.08.08, 22:45
Witajcie,
chcialabym nawiazac kontakt z osobami, ktore wyjezdzaly na staz absolwencki z programu Leonardo da Vinci. Niestety, moja uczelnia nie posredniczy w organizacji wyjazdow dla absolwentow, dlatego poszukuje informacji na wlasna reke i kazda porada jest dla mnie cenna :) Interesuje mnie wyjazd do Wloch, wiem, ze trzeba znalezc firme gotowa przyjac mnie na staz- z tym nie bede miala problemu, ale nie wiem, jak zabrac sie za strone formalna tu, w Polsce.
Przegladalam juz wyszukiwarke, ale znalazlam jedynie ogolne wrazenia na temat samego stazu, albo zapytania.
Gdyby ktos z Was mial jakiekolwiek uwagi/rady/wskazowki, to bylabym bardzo, bardzo wdzieczna.
Moj mail: avf07@gazeta.pl
Pozdrawiam!