Dodaj do ulubionych

Co teraz czytacie? - maj

    • drfell1 Re: Co teraz czytacie? - maj 16.05.07, 19:58
      Przedostatnią książke z cyklu o Harrym Dresdenie - Proven Guilty. Patrz wątek kwietniowy:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33434&w=60082726&a=61593177
      Murder Room musi jeszcze poczekać.
      • drfell1 Proven Guilty 17.05.07, 09:01
        Trochę rozczarowuje, że właściwie nie tego watku detektywistycznego a Dresden w tej książce głównie czarodziejem walczącym z siłami złą itp.
      • aka10 Re: Co teraz czytacie? - maj 18.05.07, 19:49
        Anne Holt "Wybor prezydenta".
      • siostra_pelagia Peter Straub-Zaginiony, zaginiona 18.05.07, 20:15
        Taki horrorek w wersji soft.
    • siostra_pelagia Josephine Tey-Trudna decyzja pani Pym 19.05.07, 09:07
      Trupa wprawdzie nie ma, ale książka urocza. Tzw. sensacja psychologiczna.
      • negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 20.05.07, 15:02
        i znowu Reacher w akcji.

        Od 3 dni jestem w stolicy, to i targi książki odwiedziłam, zostawiając trochę
        pieniędzy.Przemknęłam od stoiska do stoiska,od wydawnictwa do
        wydawnictwa,obejrzałam z podziwem parę znanych osób, ale uczucie klaustrofobii
        zaczęło mnie dopadać i se poszłam na kawęsmile
        • zorija Re: Leena Lehtolainen "Kobieta ze śniegu" 21.05.07, 09:26
          Bardzo ciekawe.
          Negev, ależ ci zazdroszczę wizyty na Targach!
        • siostra_pelagia Re: Lee Child - Siła perswazji 21.05.07, 09:36
          A co se na tych targach zakupiłaś?
          • negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 20:26
            oryginalnością nie błysnęłam, odwiedziałam wydawnictwo ISA, bo wiedziałam o
            najnowszym L.Childzie, czyli "Siła perswazji" i pan namówił mnie jeszcze na
            "Poza wszelkim podejrzeniem" J.Grippando, i znowu będę na sobie testować, bo nic
            nie czytałam tego J.G.

            A targi to bardzo fajna sprawa, tylko trzeba mieć mnóstwo czasu , pieniędzy i
            cierpliwości, bo wszędzie tłumy ludzi.
            • siostra_pelagia Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 21:27
              He, he. Jak bym tam była, to też bym kryminałów szukała...
              • negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 21:41
                w sumie zaoszczędziłam 15 zeta, bo rozumiem, że na targach sprzedają książki
                taniej, a jeszcze wypatrzyłam najnowsze DeMille, ale niestety, te wcześniej
                zamówiłam w Merlinie.
                No i produkował się miedzy innymi główny szpieg Rosji/ZSRR Suworow, tutaj ludzie
                bardzo ogonkowali...
    • ipanema_girl Re: Susan Hill - Ludzie czystego serca 22.05.07, 14:57
      Mimo, że to druga powieść w cyklu, dla mnie to pierwsze
      spotkanie z tą pisarką i jej bohaterem. Czyta się doskonale.
      Niezwykle sugestywnie przedstawiła emocje wszystkich
      istotnych postaci. Historia toczy się wokól porwania małego chłopca;
      jakie lęki mogą więc nękać np. kobietę w zaawansowanej ciąży,
      matkę dwojga dzieci? Jak to czytam to ciarki przechodzą mi
      po plecach. Z pewnością sięgnę po kolejne powieści S.H.

      A po informacji na forum o przecenach w merlinie, znowu zaszalałam.
      Zamówiłam zachwalany tutaj "Trzeci znak" oraz najnowszą Donnę Leon.
      Dla równowagi czytelniczej nabyłam też "Nazywam się czerwień"
      oraz "Gottland". Wahałam się nad Leeną L. ale cena trochę zaskakująca.
      Poczekam do wakacji.
      Dzięki za cynk o przecenach i o Susan Hill, o której
      przeczytałam na tym forum.
      Pzdr
      • zorija Re: Sue Grafton "D jak dłużnik" 23.05.07, 08:23
        Biedną Kinsey zrobili nam w konia!
        A ja zamówiłam w merlinie Mary higgins Clark "dom nad urwiskiem", najnowszego
        Prestona, Małyszewą, a zpoza kryminałów Pracheta "Prawdę" (to w innej paczce,
        premiera w czerwcu, nie chcę blokować pozostałych) oraz "Europę" Daviesa.
        Zaszalałam!
    • siostra_pelagia Heather Graham-Mordercza gra 23.05.07, 08:58
      Zazdrościmy takich szaleństwsmileNo niestety Harlekin. Ale w nocy nie mogłam spać
      i przeczytałam. Zacytuję może fragment: "Poczuła, że się czerwieni. Jakie to
      poniżające! Co on o niej pomyśli. Bez wątpienia miała juz opinię osoby dość...
      swobodnej. I jeszcze ta ucieczka nago." Potem było już tylko śmieszniej...
    • kamkap Re: Co teraz czytacie? - maj 23.05.07, 14:38
      Zachęcona Śmiertelnymi rytuałami sięgnęłam po Śmiertelny talk-show
      Alicii Gimenez-Bartlett
      • negev56 Re: L. Lehtolainen - Kobieta ze śniegu 26.05.07, 00:31
        bardzo jestem ciekawa tej książki.
        • judytta Re: L. Lehtolainen - Kobieta ze śniegu 28.05.07, 07:33


          " O krok" Mankella




          judytta.blog.onet.pl/

    • czarna9610 Re: Co teraz czytacie? - maj 28.05.07, 22:19
      Najnowszą książkę Chmielewskiej "Zapalniczka" -lepsza od "Trudnego trupa" i
      kilku innych napisanych ostatnio
      • negev56 Re: M. Connelly - Czarne Echo 29.05.07, 23:37
        płodozmian wskazany, po zimnej Finlandii gorące LA.
    • siostra_pelagia Quintin Jardine-Skinner`s rules 30.05.07, 17:42
      Czyli edynburska masakra piłą mechanicznąsmileNa razie pierwszy trup porąbany na
      kawałki. Detektyw twardziel w stylu Clinta Eastwooda, chyba go nie polubię.
    • gocha1002 "Morderstwo na 31 piętrze" Pera Wahlöö. 31.05.07, 18:49
      • judytta Ian Rankin "Odrodzenie" 02.06.07, 23:59
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka