drfell1 Re: Co teraz czytacie? - maj 16.05.07, 19:58 Przedostatnią książke z cyklu o Harrym Dresdenie - Proven Guilty. Patrz wątek kwietniowy: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33434&w=60082726&a=61593177 Murder Room musi jeszcze poczekać. Odpowiedz Link
drfell1 Proven Guilty 17.05.07, 09:01 Trochę rozczarowuje, że właściwie nie tego watku detektywistycznego a Dresden w tej książce głównie czarodziejem walczącym z siłami złą itp. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Peter Straub-Zaginiony, zaginiona 18.05.07, 20:15 Taki horrorek w wersji soft. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Josephine Tey-Trudna decyzja pani Pym 19.05.07, 09:07 Trupa wprawdzie nie ma, ale książka urocza. Tzw. sensacja psychologiczna. Odpowiedz Link
negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 20.05.07, 15:02 i znowu Reacher w akcji. Od 3 dni jestem w stolicy, to i targi książki odwiedziłam, zostawiając trochę pieniędzy.Przemknęłam od stoiska do stoiska,od wydawnictwa do wydawnictwa,obejrzałam z podziwem parę znanych osób, ale uczucie klaustrofobii zaczęło mnie dopadać i se poszłam na kawę Odpowiedz Link
zorija Re: Leena Lehtolainen "Kobieta ze śniegu" 21.05.07, 09:26 Bardzo ciekawe. Negev, ależ ci zazdroszczę wizyty na Targach! Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Lee Child - Siła perswazji 21.05.07, 09:36 A co se na tych targach zakupiłaś? Odpowiedz Link
negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 20:26 oryginalnością nie błysnęłam, odwiedziałam wydawnictwo ISA, bo wiedziałam o najnowszym L.Childzie, czyli "Siła perswazji" i pan namówił mnie jeszcze na "Poza wszelkim podejrzeniem" J.Grippando, i znowu będę na sobie testować, bo nic nie czytałam tego J.G. A targi to bardzo fajna sprawa, tylko trzeba mieć mnóstwo czasu , pieniędzy i cierpliwości, bo wszędzie tłumy ludzi. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 21:27 He, he. Jak bym tam była, to też bym kryminałów szukała... Odpowiedz Link
negev56 Re: Lee Child - Siła perswazji 22.05.07, 21:41 w sumie zaoszczędziłam 15 zeta, bo rozumiem, że na targach sprzedają książki taniej, a jeszcze wypatrzyłam najnowsze DeMille, ale niestety, te wcześniej zamówiłam w Merlinie. No i produkował się miedzy innymi główny szpieg Rosji/ZSRR Suworow, tutaj ludzie bardzo ogonkowali... Odpowiedz Link
ipanema_girl Re: Susan Hill - Ludzie czystego serca 22.05.07, 14:57 Mimo, że to druga powieść w cyklu, dla mnie to pierwsze spotkanie z tą pisarką i jej bohaterem. Czyta się doskonale. Niezwykle sugestywnie przedstawiła emocje wszystkich istotnych postaci. Historia toczy się wokól porwania małego chłopca; jakie lęki mogą więc nękać np. kobietę w zaawansowanej ciąży, matkę dwojga dzieci? Jak to czytam to ciarki przechodzą mi po plecach. Z pewnością sięgnę po kolejne powieści S.H. A po informacji na forum o przecenach w merlinie, znowu zaszalałam. Zamówiłam zachwalany tutaj "Trzeci znak" oraz najnowszą Donnę Leon. Dla równowagi czytelniczej nabyłam też "Nazywam się czerwień" oraz "Gottland". Wahałam się nad Leeną L. ale cena trochę zaskakująca. Poczekam do wakacji. Dzięki za cynk o przecenach i o Susan Hill, o której przeczytałam na tym forum. Pzdr Odpowiedz Link
zorija Re: Sue Grafton "D jak dłużnik" 23.05.07, 08:23 Biedną Kinsey zrobili nam w konia! A ja zamówiłam w merlinie Mary higgins Clark "dom nad urwiskiem", najnowszego Prestona, Małyszewą, a zpoza kryminałów Pracheta "Prawdę" (to w innej paczce, premiera w czerwcu, nie chcę blokować pozostałych) oraz "Europę" Daviesa. Zaszalałam! Odpowiedz Link
siostra_pelagia Heather Graham-Mordercza gra 23.05.07, 08:58 Zazdrościmy takich szaleństwNo niestety Harlekin. Ale w nocy nie mogłam spać i przeczytałam. Zacytuję może fragment: "Poczuła, że się czerwieni. Jakie to poniżające! Co on o niej pomyśli. Bez wątpienia miała juz opinię osoby dość... swobodnej. I jeszcze ta ucieczka nago." Potem było już tylko śmieszniej... Odpowiedz Link
kamkap Re: Co teraz czytacie? - maj 23.05.07, 14:38 Zachęcona Śmiertelnymi rytuałami sięgnęłam po Śmiertelny talk-show Alicii Gimenez-Bartlett Odpowiedz Link
negev56 Re: L. Lehtolainen - Kobieta ze śniegu 26.05.07, 00:31 bardzo jestem ciekawa tej książki. Odpowiedz Link
judytta Re: L. Lehtolainen - Kobieta ze śniegu 28.05.07, 07:33 " O krok" Mankella judytta.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link
czarna9610 Re: Co teraz czytacie? - maj 28.05.07, 22:19 Najnowszą książkę Chmielewskiej "Zapalniczka" -lepsza od "Trudnego trupa" i kilku innych napisanych ostatnio Odpowiedz Link
negev56 Re: M. Connelly - Czarne Echo 29.05.07, 23:37 płodozmian wskazany, po zimnej Finlandii gorące LA. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Quintin Jardine-Skinner`s rules 30.05.07, 17:42 Czyli edynburska masakra piłą mechanicznąNa razie pierwszy trup porąbany na kawałki. Detektyw twardziel w stylu Clinta Eastwooda, chyba go nie polubię. Odpowiedz Link