IP: 10.10.22.* / *.bnet.pl 26.06.01, 00:00
Jak zmienic w OE, aby przy odpowiedzi na maila nie wyswietlal sie
tekst "original message..." itd, tylko jakis ustawiony przeze mnie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Wojciech Re: outlook IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 27.06.01, 00:00
      Potrzebujesz programu do grzebania w plikach wykonywalnych, np. ResHacker.
      • Gość: hakuna Re: outlook IP: 10.10.22.* / *.bnet.pl 27.06.01, 17:15
        Mam Restoratora, ale gdzie znalezc to, co chce zmienic?
        • Gość: Mark Re: outlook IP: *.bialap.sdi.tpnet.pl 05.07.01, 22:27
          Gość portalu: hakuna napisał(a):

          &#62 Mam Restoratora, ale gdzie znalezc to, co chce zmienic?

          Na tej stronie http://windows.online.pl jest opisane w jakim pliku trzeba grzebać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka