Gość: hakuna IP: 10.10.22.* / *.bnet.pl 26.06.01, 00:00 Jak zmienic w OE, aby przy odpowiedzi na maila nie wyswietlal sie tekst "original message..." itd, tylko jakis ustawiony przeze mnie? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Wojciech Re: outlook IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 27.06.01, 00:00 Potrzebujesz programu do grzebania w plikach wykonywalnych, np. ResHacker. Link Zgłoś
Gość: hakuna Re: outlook IP: 10.10.22.* / *.bnet.pl 27.06.01, 17:15 Mam Restoratora, ale gdzie znalezc to, co chce zmienic? Link Zgłoś
Gość: Mark Re: outlook IP: *.bialap.sdi.tpnet.pl 05.07.01, 22:27 Gość portalu: hakuna napisał(a): > Mam Restoratora, ale gdzie znalezc to, co chce zmienic? Na tej stronie http://windows.online.pl jest opisane w jakim pliku trzeba grzebać. Link Zgłoś