kfor1 25.10.07, 20:50 czy comtrend Ct 633 ma bramke voip- jesli tak to jak z tego urzadzenia korzystać- (ruter już podłaczony ale co z tą bramka VOIP? Link Zgłoś Obserwuj wątek
kfor1 Re: comtrend Ct 633 26.10.07, 11:05 podnosze temat > > > czy comtrend Ct 633 ma bramke voip- jesli tak to jak z tego urzadzenia > korzystać- (ruter już podłaczony ale co z tą bramka VOIP? Link Zgłoś