Gość: Karina
IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl
10.07.02, 09:28
Jogger, mam pytanie. Mam 17 lat i od ok. pół roku ćwiczę aerobik. Słyszałam, że
można osiągnąć dużo lepsze wyniki( odchudzanie, mięśnie) jeśli bierze się
L-karnitynę. Czy mogę ją stosować nawet w moim wiekui w jakiej postaci
najlepiej?