Dodaj do ulubionych

L-karnityna

IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.02, 09:28
Jogger, mam pytanie. Mam 17 lat i od ok. pół roku ćwiczę aerobik. Słyszałam, że
można osiągnąć dużo lepsze wyniki( odchudzanie, mięśnie) jeśli bierze się
L-karnitynę. Czy mogę ją stosować nawet w moim wiekui w jakiej postaci
najlepiej?
Obserwuj wątek
    • jogger Re: L-karnityna 10.07.02, 11:39
      Jeśli nie masz ambicji wyczynowych ani wybitnej nadwagi, w Twoim wieku powinnaś
      wykorzystywać maksymalnie naturalne zdolności organizmu. Z wiekiem przemiana
      materii spada,więc jeśli teraz przyzwyczaisz organizm do wspomagania
      suplementami, to co będzie za 10 lat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka