Dodaj do ulubionych

kopenhaska

IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 10.08.02, 16:55
pytanie do tych ktorzy stosowali kopenhaska:
cwiczac codziennie na skakance + jezdzac na rowerze i stosujac "niewolniczo"
kopenhaska ile kg moge stracic?
Obserwuj wątek
    • Gość: Monika Re: kopenhaska IP: *.abx.fr / 192.168.25.* 12.08.02, 08:50
      Jestem 3 tygodnie po K. Uwazaj z cwiczeniami, zeby nie za bardzo meczace. A co
      do kg to mysle ze ok. 7kg powinnas zrzucic:) Zycze powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka