Gość: ola IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 10.08.02, 16:55 pytanie do tych ktorzy stosowali kopenhaska: cwiczac codziennie na skakance + jezdzac na rowerze i stosujac "niewolniczo" kopenhaska ile kg moge stracic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Monika Re: kopenhaska IP: *.abx.fr / 192.168.25.* 12.08.02, 08:50 Jestem 3 tygodnie po K. Uwazaj z cwiczeniami, zeby nie za bardzo meczace. A co do kg to mysle ze ok. 7kg powinnas zrzucic:) Zycze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś