Dodaj do ulubionych

brzuszek - jak go zlikwidowac?

IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 19.09.02, 13:10
poradzicie cos?
Obserwuj wątek
    • jogger Re: brzuszek - jak go zlikwidowac? 19.09.02, 15:35
      Wystarczy przeczytać kilka wątków (ew. skorzystać z wyszukiwarki) i
      zastosować :-) np. tak jak ćwiczy fuga77 w
      "Pytanie o stepper. (8) Gość: beeyonce "
    • carmella Re: brzuszek - jak go zlikwidowac? 19.09.02, 15:46
      brzuszki !!!

      tylko ze......... ja cwicze je codziennie w domu + silownia 2x tydz i mam
      oponke :(
      • jogger Re: brzuszek - jak go zlikwidowac? 19.09.02, 16:16
        Pierwsze 20min ćwiczeń idzie na straty, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, więc
        brzuszki rób zawsze po wstępnym zmęczeniu: w domu - po przebieżce na dworzu lub
        po domowym stepperku, na siłowni - zawsze na zakończenie treningu (nawet po
        aerobach ogólnych, typu rowerek/stepper - przecież nie powodują one przegrzania
        mięśni brzucha :-) ).
        • Gość: Yorick ogólniej IP: *.torun.dialup.inetia.pl 19.09.02, 17:42
          fakt - praktycznie każde ćiczenie wiąże mięśnie brzucha, więc na koniec
          treningu są one rozgrzane i gotowe :).

          mam inne pytanie (wiem, już było w różnych wariantach, ale niekoniecznie w
          tym) - jak przy treningu na masę wiekszyć zaangażowanie rezerw tłuszczu w
          organizmie? a może wystarczą delikatne termogeniki w przerwach między
          treningiem i metabolizm spoczynkowy mięsni (które wszak palą więcej, niż
          tłuszcz) załatwi sprawę?
          pzdrv
          • jogger Re: ogólniej 19.09.02, 18:56
            1. termogeniki zwiększając temperaturę ciała podnoszą metabolizm spoczynkowy
            kosztem spalanego na ten cel tłuszczu
            2. pól godzinki aerobów po części siłowej
            3. trening 2-3 krotnie dzielony (2-3 półgodzinne treningi w ciągu dnia a po
            każdym pół godziny aerobów) - maksymalizacja wydzielania hormonu wzrostu, który
            nie tylko buduje mięśnie, ale i spala tłuszcz.
            • Gość: milli Re: ogólniej IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.09.02, 08:55
              hihi, no tu juz sie troche zgubilam....
              ale dzieki z rady, bo brzuszek to naprawde moja zmora:)))
              mam nadzieje, ze wystarczy mi konsekwencji do walki!!

              • Gość: Misza Re: ogólniej IP: *.tvk.tpsa.pl 22.09.02, 21:03
                mili, słyszałaś o dziecie optymalnej? rzeczywiście, żeby spalić brzuch potrzeba
                dłużych wysiłków, ponad 20-30 minut, albo bardzo intensywnych (myślę o szybkim
                biegu, poprawiłby Twoją kondycję i ujędrnił ciałko), ale potrzeba do tego
                zapału. Ja tak spróbowałem i efekty widać bardzo szybko. Pozdrawiam, Misza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka