Dodaj do ulubionych

wymiary a rozmiar

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 19:13
jakie trzeba mieć wymiary żeby nosić kolejne rozmiary: np. 44, 42, 40 i 38.?
Bo to sie tak czesto rozni ze wynika ze ja nosze od 38 do 42 ? Wiec np.
spodnie czy spodnice to jak w talii i biodrach?
Obserwuj wątek
    • Gość: susan Re: wymiary a rozmiar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 19:14
      na jakiejs metce mam napisane ze 42 to 60 w talii i 108 w biodrach. mowie o
      spodnicy.
      • misio-rysio Re: wymiary a rozmiar 26.03.06, 19:18
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=78&w=39226769
        Wejdźcie i pomóżcie!
    • Gość: uuu Re: wymiary a rozmiar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 17:49
      to jest na temat?
    • kruszynka301 Re: wymiary a rozmiar 27.03.06, 18:31
      to zależy od producenta - ja noszę rozmiary od 34 do 40;))). Dlatego zawsze trzeba mierzyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka