Gość: elley
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.03.06, 19:13
jakie trzeba mieć wymiary żeby nosić kolejne rozmiary: np. 44, 42, 40 i 38.?
Bo to sie tak czesto rozni ze wynika ze ja nosze od 38 do 42 ? Wiec np.
spodnie czy spodnice to jak w talii i biodrach?