doda100 04.04.06, 09:54 Hej! Jestem szczupłą dziewczyną, ale mam problem z tkanką tłuszczową na brzuchu. Jesli znasz jakis dobry, efektywny, nie wymagający niewiadomo jakich przyrządów sposób na pozbycie sie zbędnego tłuszczu, proszę doradź mi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natalia.brzeska ćwiczenia 04.04.06, 11:24 Brzuszki i tyle. Kupujesz matę i działasz. 1. Leżysz z ugiętymi kolanami, ręce przy uszach i podnosisz łopatki, głowa cały czas skierowana do sufity, nie ciągnij szyją, tylko ruchy w górę. Robisz 32razy, przerwa 10 sekund, i kolejne dwie serie. Nigdy nie kładziesz całych pleców/łopatek na ziemię. Są to szybkie ruchy (co sekundę-1,5). 2. Pozycja wyjściowa taka sama tylko ręce krzyżujesz na klatce. Tyle samo powtórzeń. 3. Pozycja ta sama tylko splecione dłonie między kolanami (równolegle do ziemi). Ilość powtórzeń jak w punkcie pierwszym. 4. Teraz leżysz i unosisz kolana nad ziemię ugięte pod katem prostym. Dłonie znowu lekko trzymasz za uszami i podnosisz łopatki. Taka sama ilość powtórzeń. 5. Prostujesz nogi do góry (prawie prostopadle do ziemi) i znowu dłonie za uszami i taka sama ilość powtórzeń. 6. Wracasz do pozycji wyjściowej - leżysz z ugiętymi kolanami, stopy na ziemi. Trzymająć klatkę piersiową nieruchomą, przenosisz kolana na jeden bok. Dłonie splecione za uszami i podnosisz do góry. Tyle samo powtórzeń. Są to ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha. 7. Takie samo cwiczenie jak w punkcie 6 tylko kolana kładziesz na drugą stronę. 8. Kładzisz się na matę, nogi podnosisz do góry pod kątek prostym, splatasz w kostkach. Podnosisz teraz do góry tyłek - nogi cały czas pod katek prostym, stopy mają ciągnąć do sufitu. Do podciągania używasz DOLNYCH mięśni brzucha, a nie łopatek. Cwiczenie na dolne mięśnie brzucha. Taka sama ilosć powtórzeń co zwykle. Szybkie tempo - co sekundę. 9. kładziesz się na matę, podnosisz lekko górną częśc ciała opierając się na łokciach (tylko łoipatki lekko w górze). Podnosisz proste nogi złaczone prostopadle do podłogi na ok 15 cm. Wolno podnosisz je trochę wyżej i wracasz do pozycji wyjściowej (nogi NIGDY) nie dotykają ziemi). Cwiczenie robisz najpierw bardzo wolno (mięśnie brzucha cały czas napięte), potem szybciej (co dwie sekundy). Ilość powtórzeń taka sama (oczywiscie tu będzie 6 serii po 8 razy - 3 serie wolne, 3 serie szybkie). To powinno zająć Ci ok 30 min . Potem zwiększasz ilość serii. Gdy dojdziesz do ok 5 serii dodajesz ciężarki. Trzymasz ciężarki w obu dłoniach, za uszami, kładziesz ciężarek na brzuch... Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.brzeska wkradł się błąd do serii 04.04.06, 11:37 Jedna seria to 24 "brzuszki", nie 32! Czyli robimy 3 serie po 24, 10 sekund przerwy między każdą seria. Odpowiedz Link Zgłoś
buddidas Re: Pomózcie mi spalić brzuch!!!!!! 12.04.06, 22:47 Wrzuć w wyszukiwarkę "szóstka Wadera". Mordercze ale działa :P Odpowiedz Link Zgłoś
magflieg Re: Pomózcie mi spalić brzuch!!!!!! 18.04.06, 17:34 tylko 6 Weidera -działa!!!!!!!!ale nie wolno się poddawać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antonówka Re: Pomózcie mi spalić brzuch!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.06, 22:27 Czy ktoś mógłby podac linka do tej 6 wadera, czy cos tam?Ja znalazłam same opisy,ale może ktos ma z obrazkami-wersję dla takich blondynek jak ja?;) Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Pomózcie mi spalić brzuch!!!!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.04.06, 21:24 Niestety żucenie nadmiaru tłuszczu z okloic brzucha nie jest tak prosto sprawą,myslę że najważniejszym czynikiem jest jędnak dieta,cwiczenia pomagają lecz bez zmienienia jedzenia ograniczeniu tłustych posiłków nic nię wskurasz,70% sukcesu to odżywianie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakema Re: Pomózcie mi spalić brzuch!!!!!! IP: *.szczecin.mm.pl 18.04.06, 22:54 a ja znalazlam cos takiego..www.sfd.pl/temat144665/ no i rysunki sa :D Odpowiedz Link Zgłoś