Dodaj do ulubionych

ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i...

IP: *.di.pl / 192.168.0.* 14.06.03, 09:28
PIJCIE ZIELONĄ HERBATĘ!!! Ona naprawde jest bardzo zdrowa! Od jakiegos czasu
juz interesuje sie nia, slucham wszystkich opini, w radiu, telewizji,
internecie o niej. Zielkona herbata więc ma takie właściwości, że po
pierwsze po wypiciu filiżanki tłusz który zjadamy w potrawach nie wchłania
się do naszego organizmu tylko wydala na zewnątrz. Czyli jeśli zjecie bardzo
tłusty obiad i potem wypijecie filiżankę lub szklankę zielonej to większość
tłuszczu zawartego w posiłku po prostu wydalicie! Chudniemy? No
oczywiście! ;) Po drugie ogólnie po zielonej poprawia się przemiana materii,
jesteśmy bardziej zdrowi itp. Przy tym, że stajemy się zdrowsi mogłabym się
jeszcze długo rozwodzić...

Herbata ta ma takie właściwości, że bakterie nie chcą się przyczepiać do
naszych organów wewnętrznych. Bardzo bniża ciśnienie, cholesterol. Jest też,
może nie lekiem, ale pomaga przy walce z rakiem. Prowadzona takie badanie na
myszy, że próbowano wywołać u nich raka, a potem podawano im do picia
właśnie zieloną. I co się okazało? Że nie chiał się u nich wywołać ten rak!
A u tych, u których już się on rozwinął, guz rósł bardzo wolno. Zielona
powoduje też, że nie występują przerzuty.

Jak zaparzać? W szklance lub filiżance. Kupujcie herbatę w listkach nie w
torebkach. zalewajcie ją wodą, która ma około 70/80 stopni, nie wrzącą.
zaparzajcie ok. 3 minuty pod przykrycienm, potem odcedzcie z listków, bo
zrobi się cierpki smak. Możecie ją posłodzić, ale ja osobiście tego nie
robię. Herbaty zielone są z różnymi gadżetami teraz. Z cytryną, poziomką,
ananasem itd. najlepiej pójdźcie do specjalnego sklepu herbacianego tam
będziecie mieli szeroooki wybór.

Chciałam jeszcze zaznaczyć,że pomimo tego,że tak było głośno o herbacie
czerwonej, że powoduje chudnięcie, herbata zielona jest skuteczniejsza. A to
dlatego, że nie jest wogóle fermentowana, herbata czerwona zaś jest
półfermentowana. Mam nadzieję, że chociaż niektórych przekonałam do picia
zielonej herbaty. Jeszcze jedno. Kupujcie smakowaną herbatę, bo większości
ludzi sama zielona nie smakuje. Zrazicie się do niej tylko, a przecież nie
warto. DLATEGO OD DZISIAJ ZAMIEŃCIE ZWYKŁA CZARNĄ HERBATE NA ZIELONĄ! Życzę
smacznego! 3majcie się ! Pozdrawiam! ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Do mischelle Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 18:55
      Możesz podac firmę której pijesz Zieloną Herbatę?
      Pzdr
      Donia
      • Gość: mischelle do Doni Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. IP: *.di.pl / 192.168.0.* 14.06.03, 22:06
        Wiesz to jest taka sieć sklepów. Nazywa się jakoś chyba: "Swiat kawy i
        herbaty" czy cos w tym stylu. Jest tam u nich dosc szeroki wybor herbat.
        Wybieram ta, ktora najladniej pachnie, ma ciekawe dodatki jak np. kwiat
        kaktusa. U nich kupuje się na wagę. Najlepsze są oczywiście te najdroższe ale
        jak nie mam kasy to kupuje nawet taka za chyba 2.50 zl Bastek sie nazywa i
        mozna kupic ja w zwyklym spozywczaku. Ale kupujac ja masz maly wybor smakow.

        Pozdrawiam! ;)
        • Gość: Yorick Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.06.03, 22:40
          Yhym...

          a babcia mi mówiła, że najzdrowsza czarna herbata, pijcie czarną!!!

          A tak serio, mam nadzieję, że informacje nie pochodzą z programu 'kawa czy
          herbata' :). Czy możesz wskazać jakieś konkretne źródło swoich wiadomości?
          pzdrv
          • Gość: mischelle Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. IP: *.di.pl / 192.168.0.* 14.06.03, 23:01
            tak jak pisałam... Informacje mam z różnych źródeł. Ostatnio słuchałam takiego
            programu na tvp1 o herbatach i większość informacji wzięłam właśnie z niego.
            Zresztą aż huczy od informacji na temat pozytywnych skutków zielonej herbaty!
            Nie sposób ich nie zauważyć...

            Pozdrawiam serdecznie!!! :)
            • xxero Re: JAKOSC ZIELONEJ HERBATY 15.06.03, 15:11
              Metoda prob i bledow kazdy musi sam znalezc odpowiednia ale moge podzilic sie
              swoimi spostrzezeniami. Unikajcie, naprawde unikajcie wynalazkow polskich
              importerow a zwlaszcza tych zapachowych. Zielona herbata szczegolnie smakowa w
              wykonaniu firm jak POSTI czy LLOYDS TEA (ta ostatnia to niezla zmylka,
              sugeruje brytyjskosc hehe) to profanacja. Jesli smakowa to tylko pozadnej
              firmy jak LIPTON, TETLEY a zdecydowanym moim faworytem jest TEEKANE o smaku
              opuncji figowej. PYCHA!!!!
              Z "czystych" zielonych polecilbym YUNNAN GREEN polskiego konfekcjonera, ta
              herbata ma symbol GA 768 czy cos podobnego, pakowana w torebki po 1,6g w
              opakowaniu 50 lub 100 torebek. Esencjonalna, smaczna i dobra jako wyjatek z
              posrod polskich bubli.
              • jogger Re: JAKOSC ZIELONEJ HERBATY 16.06.03, 11:01
                Ja zieloną herbatę piję od lat ze względu na zawarte w niej antyutleniacze, ale
                ostatnio pojawiła się w ekstraktach jako odżywka sportowa - spalacz tłuszczu. W
                kapsach może być skuteczniejsza przed aerobami, bo mniej moczopędna :-).
                • Gość: bubu Re: JAKOSC ZIELONEJ HERBATY IP: 62.233.233.* 16.06.03, 19:36
                  Jogger, a jaka herbate dokladnie pijesz? (marka, rodzaj). Podobno sa orzne
                  odmiany zielonej no i wiadomo, ze takie najtansze to sa najgorsze odpadki...
                  ja dzisiaj kupilam zielona w kostkach prasowana, z chinskimi napisami, niby
                  taka oryginalna jak czerwona pu-erh...
                  • jogger Re: JAKOSC ZIELONEJ HERBATY 17.06.03, 17:30
                    Ostatnio BioActive, ale też i Yer-vitę (w zasadzie jest to nie herbata, tylko
                    yerba mate :-) ).
                • Gość: Ania Re: JAKOSC ZIELONEJ HERBATY IP: 217.17.46.* 17.06.03, 09:00
                  Jogger ty chyba w ogóle jeść nie musisz tyle różnych kapsów bierzesz :).
    • Gość: Prudence Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. IP: *.telkab.pl / 10.4.2.* 20.06.03, 22:31
      Piję codziennie 3 razy zieloną herbatę od roku, ale w sumie tylko dla smaku.
      Nie zauważyłam żadnych efektów odchudzających (nie oczekiwałam ich, więc moze
      nie zadziałał efekt placebo), wręcz przeciwnie, utyłam niemożliwe przez miłość
      do słodyczy. Widocznie to zależy od indywidualnych predyspozycji np. mój
      metabolizm jakby w ogóle nie działał, bo nawet na ostrej diecie nie chudnę.
      • jogger Re: ZIELONA HERBATA - dzieki niej schudniecie i.. 23.06.03, 10:01
        Na ostrych dietach metabolizm szybko spada, więc dlatego ciężko na nich
        schudnąć.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka