IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 30.09.03, 16:24
Czy chodzenie 2 razy w tygodniu na godzinny aerobik + jakieś 40 minut na
siłowni (bieżnia, rowerek) ma wogule sens?
Obserwuj wątek
    • jogger Re: aerobik 30.09.03, 17:38
      Oczywiście że ma sens, ale podziała tylko pod warunkiem obcięcia dostarczanych
      kalorii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka