Gość: dorota IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 30.09.03, 16:24 Czy chodzenie 2 razy w tygodniu na godzinny aerobik + jakieś 40 minut na siłowni (bieżnia, rowerek) ma wogule sens? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jogger Re: aerobik 30.09.03, 17:38 Oczywiście że ma sens, ale podziała tylko pod warunkiem obcięcia dostarczanych kalorii. Odpowiedz Link Zgłoś