Dodaj do ulubionych

L-karnityna

24.07.08, 09:56
W jakiej postaci przyjmować?
Obserwuj wątek
    • djci Re: L-karnityna 24.07.08, 10:20
      Ja osobiście polecam 2 rodzaje, albo bezpośrednio w płynie albo jako tabletki do
      ssania, w ten sposób najszybciej dostaje się do krwiobiegu. Zwykłe kapsułki
      odradzam, gdyż są po pierwsze słabo się rozpuszczają w żołądku, a po drugie
      wolno się wchłaniają - przy stosowaniu L-karnityny ważne jest aby jak
      najszybciej się wchłonęła, aby podczas treningu już działała.

      Ja kiedyś stosowałem to w takiej formie:
      Przed treningiem w płynie - jedna duża łycha
      Od razu po treningu jedna tableta do ssania jako cukierek w nagrodę ;). Efekty
      były widoczne.

      Pozdro
      • macze4 Re: L-karnityna 24.07.08, 12:21
        zgadzam sie powyzszym postem - ja stosowalam kiedys L-karnityne w
        plynie - efekty byly widoczne... obecnie kupuje w pastylkach do
        ssania - przed treningiem i jestem zadowolona. Jesli chodzi o
        kapsulki - to niestety - proces trawienny troche trwa ;-)
        pozdrawiam
        eMm
    • e-sylwetka Re: L-karnityna 24.07.08, 14:30
      Witam, najlepiej się przyswaja w płynie ale również zwracaj uwagę
      ile tak naprawdę l-karnityny jest powinno być minimalnie 1000mg
      Ewelina Jakubiak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka