sibeliuss 24.07.08, 09:56 W jakiej postaci przyjmować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
djci Re: L-karnityna 24.07.08, 10:20 Ja osobiście polecam 2 rodzaje, albo bezpośrednio w płynie albo jako tabletki do ssania, w ten sposób najszybciej dostaje się do krwiobiegu. Zwykłe kapsułki odradzam, gdyż są po pierwsze słabo się rozpuszczają w żołądku, a po drugie wolno się wchłaniają - przy stosowaniu L-karnityny ważne jest aby jak najszybciej się wchłonęła, aby podczas treningu już działała. Ja kiedyś stosowałem to w takiej formie: Przed treningiem w płynie - jedna duża łycha Od razu po treningu jedna tableta do ssania jako cukierek w nagrodę ;). Efekty były widoczne. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
macze4 Re: L-karnityna 24.07.08, 12:21 zgadzam sie powyzszym postem - ja stosowalam kiedys L-karnityne w plynie - efekty byly widoczne... obecnie kupuje w pastylkach do ssania - przed treningiem i jestem zadowolona. Jesli chodzi o kapsulki - to niestety - proces trawienny troche trwa ;-) pozdrawiam eMm Odpowiedz Link Zgłoś
e-sylwetka Re: L-karnityna 24.07.08, 14:30 Witam, najlepiej się przyswaja w płynie ale również zwracaj uwagę ile tak naprawdę l-karnityny jest powinno być minimalnie 1000mg Ewelina Jakubiak Odpowiedz Link Zgłoś