30.11.07, 22:30
chinskawrozba.fm.interia.pl/wrozba.htm
Obserwuj wątek
    • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 22:33
      Moje rozwiązania:):
      1. 5
      2. 4
      3. Andrzej
      4. tajne
      5. tajne
      6. tajne
      7. Radek
      8. tajne
      9. "Długość dżwieku samotnosci
      10. Sprzedawcy marzeń
      11. "Don't worry be happy"
    • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:27
      "Tytul piosenki pod numerem 9 jest dla osoby pod numerem 7."
      pl.youtube.com/watch?v=qCIyK3ec4kE
      • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:32
        Piosenka pod numerem 8 odnosi sie do osoby pod numerem 3.
        tygryseczek1992.wrzuta.pl/audio/9c2JlKvLV4/
      • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:36
        Tytul piosenki pod numerem 10 mowi duzo o tobie (Czyli o mnie).
        pl.youtube.com/watch?v=MctCKxDYUaI
        • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:40
          A ta piosenka ma mówić co myślę o życiu:
          Here is a little song I wrote
          You might want to sing it note for note
          Don't worry be happy
          In every life we have some trouble
          When you worry you make it double
          Don't worry, be happy......

          Ain't got no place to lay your head
          Somebody came and took your bed
          Don't worry, be happy
          The land lord say your rent is late
          He may have to litigate
          Don't worry, be happy
          Lood at me I am happy
          Don't worry, be happy
          Here I give you my phone number
          When you worry call me
          I make you happy
          Don't worry, be happy
          Ain't got no cash, ain't got no style
          Ain't got not girl to make you smile
          But don't worry be happy
          Cause when you worry
          Your face will frown
          And that will bring everybody down
          So don't worry, be happy (now).....

          There is this little song I wrote
          I hope you learn it note for note
          Like good little children
          Don't worry, be happy
          Listen to what I say
          In your life expect some trouble
          But when you worry
          You make it double
          Don't worry, be happy......
          Don't worry don't do it, be happy
          Put a smile on your face
          Don't bring everybody down like this
          Don't worry, it will soon past
          Whatever it is
          Don't worry, be happy
          • szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:42
            pl.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4 czyli ta
            • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 13:15
              Szmiejko,nie zamieszczaj obcojezycznych teksow jak nie kapujesz
              lingo.Ryzyko jest,ze sa tam okropne wulgaryzmy.
              • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 13:17
                nie ma tam zadnych wulgaryzmów. Chciałbyś żebym Ci przetłumaczyła?
                • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:21
                  Wroze,ze sa.Sama przetlumaczysz?
                  • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:24
                    wspólnie ze słownikiem a co?
                    • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:26
                      Myslalem,ze dawno juz przetlumaczone na onet.pl/piosenki
                      • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:28
                        powróżyć Ci ALL?
                        • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:29
                          Mozesz to przetlumaczyc?
                          • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:32
                            co znaczy:powrozyc Ci ALL ?
                            • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:33
                              tzn. sprawdze jaki jestes i kogo kochasz.
                          • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:33
                            tak
                            • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:36
                              Nic nie bedziesz zmyslac?
                              • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:38
                                ani troszeczke cala prawde powiem
                                • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:41
                                  No to wroz.Juz nie moge sie doczekac rezultatu.
    • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:41
      napisz liczby od 1 do 11 na kartce papiru dlugopisem już?
      • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:44
        Dziecko drogie,znam tylko 1,2...mnostwo.Czy to mnie dyskwalifikuje?
    • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:44
      Najpierw wypisz numery od 1 do 11 jeden pod drugim.
      Przy numerach 1 i 2 wypisz dwa numery (od 1 do 11), ktore lubisz.
      • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:45
        Przy numerach 3 i 7 wypisz imiona dwoch osob plci przeciwnej.

        Wybierajac imiona, mysl o osobach ktore w danym momencie znasz i idz za
        pierwszym odruchem.
        • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:47
          Wypisz jakiekolwiek imiona (przyjaciol, rodziny...) przy numerach 4, 5 i 6.

          Wybierajac imiona, mysl o osobach ktore w danym momencie znasz i idz za
          pierwszym odruchem.
          • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:48
            Wypisz tytuly 4 piosenek przy numerach 8, 9, 10 i 11.
            Teraz wyraz swoje zyczenie..
            • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:48
              już? To teraz to przepisz i zaraz bedzie wróżba gotowa.:)
        • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:50
          Sluchaj Szmiejka, moim pierwszym odruchem jest, nie oddychanie pod
          woda.Mozesz to wrozenie jakos zmodernizowac?
          • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:51
            przepisz to co napisałeś!!!!!
            • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:55
              Przepisalem!!!
              • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:56
                Dlugo trwa to wrozenie.Ciekawe ile bedzie kosztowac?
                • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:57
                  tu musisz napisać. Na forum. żebym widziała.
                  • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:07
                    Moim pierwszym odruchem jest chec podtrzymania gatunku ludzkiego na
                    planecie Ziemia.
                    • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:10
                      napisz tu to co napisales na kartce. Możesz?
                      • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:13
                        Jasne.
                        Dentyska---13.25(poniedzialek)
                        • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:15
                          Alladyn:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Ja chce Ci powróżyć. Napisz to.
                          • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:19
                            moim pierwszym odruchem jest, nie oddychanie pod
                            woda.
                            • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:21
                              od dawna wiem ze jestes Radkiem.
                              • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:25
                                A jaki zazdrosny!!!!
                                • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:25
                                  No i co ta wrozba o mnie..?
                                  • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:27
                                    no to napisz odpowiedzi to bedzie wrozba bo sie wsciekne. Nie mam czasu duzo juz
                                    Alladyn.
                                • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:26
                                  kto?
                                  • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:28
                                    Robilas to cos dla siebie czy dla mnie?
                                    • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:29
                                      co takiego?
                                      • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:33
                                        Sluchaj,popros rodzicow do komputera.Popisze z nimi i moze bedziesz
                                        mogla zostac dluzej.
                                        • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:35
                                          hej!! O nie!
                                          • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:39
                                            Jasne,ze nie.Wiedzialem zawsze,ze jeszcze nosisz sniadanko z domciu
                                            w tornitrze.No i tego...spozniasz sie na obiady?Ciekawe dlaczego..
                                            • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:41
                                              powiedz mi Twoje imię.
                                              • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:47
                                                Teraz sie totalnie skompromitowalas jako wrozka.Majac do Ciebie
                                                slabosc podam Ci je: gif
                                                • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:48
                                                  Radek?
                                                  • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:57
                                                    Bardzo Cie lubie Szmiejka, wiec zeby nie utrudniac,przywolaj w
                                                    pamieci 10 meskich imion ktore najbardziej lubisz.
                                                    Jak juz to masz,to przywolaj 10 imion ktorych nie lubisz.
                                                    Jak juz je masz,to zapomnij o tej pierwszej dziesiatce.
                                                    Teraz bedzie najlatwiejsza czesc:do imiona 5 i 7 dolacz jakas
                                                    piosenke ktora lubisz i w nich potwierdzajace sie imiona sa wlasnie
                                                    moim.
                                                  • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 16:03
                                                    nie ma ani jednej piosenki o miłości z męskim imieniem w tekście
                                                  • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 16:08
                                                    A jak Twoje imie jest ladne?Mozesz jakis przyklad podac?
                                                  • szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 16:10
                                                    wszystkie imionka są ładne. Na forum wszyscy znają moje imię.
                                                  • alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 16:14
                                                    Ziutka...no ladne,podoba sie nawet bardzo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka