szmiejka 30.11.07, 22:30 chinskawrozba.fm.interia.pl/wrozba.htm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 22:33 Moje rozwiązania:): 1. 5 2. 4 3. Andrzej 4. tajne 5. tajne 6. tajne 7. Radek 8. tajne 9. "Długość dżwieku samotnosci 10. Sprzedawcy marzeń 11. "Don't worry be happy" Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:27 "Tytul piosenki pod numerem 9 jest dla osoby pod numerem 7." pl.youtube.com/watch?v=qCIyK3ec4kE Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:32 Piosenka pod numerem 8 odnosi sie do osoby pod numerem 3. tygryseczek1992.wrzuta.pl/audio/9c2JlKvLV4/ Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:36 Tytul piosenki pod numerem 10 mowi duzo o tobie (Czyli o mnie). pl.youtube.com/watch?v=MctCKxDYUaI Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 30.11.07, 23:40 A ta piosenka ma mówić co myślę o życiu: Here is a little song I wrote You might want to sing it note for note Don't worry be happy In every life we have some trouble When you worry you make it double Don't worry, be happy...... Ain't got no place to lay your head Somebody came and took your bed Don't worry, be happy The land lord say your rent is late He may have to litigate Don't worry, be happy Lood at me I am happy Don't worry, be happy Here I give you my phone number When you worry call me I make you happy Don't worry, be happy Ain't got no cash, ain't got no style Ain't got not girl to make you smile But don't worry be happy Cause when you worry Your face will frown And that will bring everybody down So don't worry, be happy (now)..... There is this little song I wrote I hope you learn it note for note Like good little children Don't worry, be happy Listen to what I say In your life expect some trouble But when you worry You make it double Don't worry, be happy...... Don't worry don't do it, be happy Put a smile on your face Don't bring everybody down like this Don't worry, it will soon past Whatever it is Don't worry, be happy Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 13:15 Szmiejko,nie zamieszczaj obcojezycznych teksow jak nie kapujesz lingo.Ryzyko jest,ze sa tam okropne wulgaryzmy. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 13:17 nie ma tam zadnych wulgaryzmów. Chciałbyś żebym Ci przetłumaczyła? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:26 Myslalem,ze dawno juz przetlumaczone na onet.pl/piosenki Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:41 napisz liczby od 1 do 11 na kartce papiru dlugopisem już? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:44 Dziecko drogie,znam tylko 1,2...mnostwo.Czy to mnie dyskwalifikuje? Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:44 Najpierw wypisz numery od 1 do 11 jeden pod drugim. Przy numerach 1 i 2 wypisz dwa numery (od 1 do 11), ktore lubisz. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:45 Przy numerach 3 i 7 wypisz imiona dwoch osob plci przeciwnej. Wybierajac imiona, mysl o osobach ktore w danym momencie znasz i idz za pierwszym odruchem. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:47 Wypisz jakiekolwiek imiona (przyjaciol, rodziny...) przy numerach 4, 5 i 6. Wybierajac imiona, mysl o osobach ktore w danym momencie znasz i idz za pierwszym odruchem. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:48 Wypisz tytuly 4 piosenek przy numerach 8, 9, 10 i 11. Teraz wyraz swoje zyczenie.. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 14:48 już? To teraz to przepisz i zaraz bedzie wróżba gotowa.:) Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:50 Sluchaj Szmiejka, moim pierwszym odruchem jest, nie oddychanie pod woda.Mozesz to wrozenie jakos zmodernizowac? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 14:56 Dlugo trwa to wrozenie.Ciekawe ile bedzie kosztowac? Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:07 Moim pierwszym odruchem jest chec podtrzymania gatunku ludzkiego na planecie Ziemia. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:15 Alladyn:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chce Ci powróżyć. Napisz to. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:19 moim pierwszym odruchem jest, nie oddychanie pod woda. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 15:27 no to napisz odpowiedzi to bedzie wrozba bo sie wsciekne. Nie mam czasu duzo juz Alladyn. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:33 Sluchaj,popros rodzicow do komputera.Popisze z nimi i moze bedziesz mogla zostac dluzej. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:39 Jasne,ze nie.Wiedzialem zawsze,ze jeszcze nosisz sniadanko z domciu w tornitrze.No i tego...spozniasz sie na obiady?Ciekawe dlaczego.. Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:47 Teraz sie totalnie skompromitowalas jako wrozka.Majac do Ciebie slabosc podam Ci je: gif Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 15:57 Bardzo Cie lubie Szmiejka, wiec zeby nie utrudniac,przywolaj w pamieci 10 meskich imion ktore najbardziej lubisz. Jak juz to masz,to przywolaj 10 imion ktorych nie lubisz. Jak juz je masz,to zapomnij o tej pierwszej dziesiatce. Teraz bedzie najlatwiejsza czesc:do imiona 5 i 7 dolacz jakas piosenke ktora lubisz i w nich potwierdzajace sie imiona sa wlasnie moim. Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 16:03 nie ma ani jednej piosenki o miłości z męskim imieniem w tekście Odpowiedz Link
alladyn15 Re: wróżę 01.12.07, 16:08 A jak Twoje imie jest ladne?Mozesz jakis przyklad podac? Odpowiedz Link
szmiejka Re: wróżę 01.12.07, 16:10 wszystkie imionka są ładne. Na forum wszyscy znają moje imię. Odpowiedz Link