jablkowapanienka 03.04.10, 16:48 Kwiat jabłoni niosę w dłoni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fuelle Re: Lapidaria 04.04.10, 21:22 Magiczna chwila , gdy dzień zasypia a noc się budzi leniwie wyciągając swe chłodne uspakajające i bezpieczne ramiona... Odpowiedz Link Zgłoś
b011001 Re: Lapidaria 07.04.10, 06:32 Noś, ogrzewaj oddechem, polewaj rosą, czekaj gdy wypuści pędy. Znajdź piękne miejsce, zasadź, pielęgnuj. Czekaj... Po wielu latach zerwij jedno kwaśne jabłko... Lub od razu idź do Tesco, kup kilo jabłek. Co lepsze, ocenisz po latach. Odpowiedz Link Zgłoś