Dodaj do ulubionych

Motocykl vs Kobieta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 21:57
Gdy czuje się samotny (nie mam dziewczyny) to wsiadam na mój motocykl i wyruszam w drogę i to jest dla mnie najlepsze rozluźnienie, nawet nie wiecie jak to dobrze sobie tak czasem gdzieś pojechać od tych wszystkich problemów, jechać się odstresowac.....szkoda tylko, że większośc dziewczyn/kobiet nie lubi motocykli......może są takie co jeżdzą? ale to chyba rzadkośc...
Obserwuj wątek
    • Gość: adka Re: Motocykl vs Kobieta IP: *.spray.net.pl 08.05.05, 23:43
      ja lubie ale tu jest gdzies watek laski ktora jezdzi i nie ma faceta jak znajde
      to dam Ci link Pa! ;-)
      • fastaxe77 Re: Motocykl vs Kobieta 09.05.05, 01:28
        i mi tez!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka