Gość: rider
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.05.05, 21:57
Gdy czuje się samotny (nie mam dziewczyny) to wsiadam na mój motocykl i wyruszam w drogę i to jest dla mnie najlepsze rozluźnienie, nawet nie wiecie jak to dobrze sobie tak czasem gdzieś pojechać od tych wszystkich problemów, jechać się odstresowac.....szkoda tylko, że większośc dziewczyn/kobiet nie lubi motocykli......może są takie co jeżdzą? ale to chyba rzadkośc...