vena111
28.08.02, 08:45
Wiecie co ostatnio mam lekarstwo na wszystko, jest ono niesamowite, zaskakuje
co chwila i sprawia ze czuje sie naprawde fantastycznie.......dotykam gwiazd
noca, chodze po niebie w dzien i mysle tylko o tym kiedy dostane nastepną
porcje, pragne Jego jak najwiecej.!!!!!!!!!!