malutka19a 02.10.05, 20:31 zakochalamsie w moim przyjacielu on wieze misie podoba ale czy mowicmu cos wiecej??ja juz nie moge wytrzmac... czy dac sobie spokoj??co robic??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: arti19682 Re: zakochalam sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 20:41 gratulacje to najlepszy stan w jakim mozna sie znalesc nie trzeba nic mowic zrozumiecie sie bez slow licza sie czyny nie slowa powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
kobietafatalna2 Re: zakochalam sie 02.10.05, 20:50 gratulację..ale bądz ostrożna:)) Odpowiedz Link Zgłoś
donkichot3 Re: zakochalam sie 02.10.05, 21:00 co robic? proponuje wyjsc na zewnatrz sie przewietrzyc Odpowiedz Link Zgłoś
malutka19a Re: zakochalam sie 02.10.05, 22:29 ale on mnie uwarza tylko za przyjaciolke!!a ja tak bym chcialaz nim byc: (((czego tu gratulowac:((( Odpowiedz Link Zgłoś
brzeczyszczykiewicz81 Re: zakochalam sie 02.10.05, 23:00 ale on mnie uwarza tylko za przyjaciolke!!a ja tak bym chcialaz nim byc: (((czego tu gratulowac:((( jak tylko za przyjaciolke to uwazaj... bo lepiej niz jest moze juz nie byc........... Odpowiedz Link Zgłoś
white.falcon Wiezie misie.... 02.10.05, 22:41 Co on takiego robi za przeproszeniem? Wiezie misie? Jak zakochałaś sie, to gratulacje! Pozytywna rzecz i życzę szczęścia. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat2807 Re: zakochalam sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 17:49 Powiedz, powiedz... tylko nie waz sie pisac bo z Twoimi bledami ortograficznymi jeszcze sie zrazi i ucieknie... ja bym tak zrobil;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti19682 Re: jh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 22:05 mala wyluzuj facetowi kwiaty co on z nimi zrobi chyba ze doniczkowy to moze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diana Re: zakochalam sie IP: *.pu.kielce.pl 06.10.05, 11:56 ja jestem w innej sytuacji. kumpluje sie z facetem, z ktorym kiedys chodzilam. ja traktuje go jak dobrego kolege, ale cos mi sie zdaje ze on troszke inaczej mysli o naszej przyjazni. nie wiem co bym zrbila, gdybym sie od niego dowiedzial ze on we mnie.... popsulo by to wszystko miedzy nami. Odpowiedz Link Zgłoś