Dodaj do ulubionych

zakochalam sie

02.10.05, 20:31

zakochalamsie w moim przyjacielu on wieze misie podoba ale czy mowicmu cos
wiecej??ja juz nie moge wytrzmac... czy dac sobie spokoj??co robic???
Obserwuj wątek
    • Gość: arti19682 Re: zakochalam sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 20:41
      gratulacje to najlepszy stan w jakim mozna sie znalesc nie trzeba nic mowic
      zrozumiecie sie bez slow licza sie czyny nie slowa powodzenia
    • kobietafatalna2 Re: zakochalam sie 02.10.05, 20:50
      gratulację..ale bądz ostrożna:))
      • donkichot3 Re: zakochalam sie 02.10.05, 21:00
        co robic? proponuje wyjsc na zewnatrz sie przewietrzyc
        • malutka19a Re: zakochalam sie 02.10.05, 22:29
          ale on mnie uwarza tylko za przyjaciolke!!a ja tak bym chcialaz nim byc:
          (((czego tu gratulowac:(((
          • brzeczyszczykiewicz81 Re: zakochalam sie 02.10.05, 23:00
            ale on mnie uwarza tylko za przyjaciolke!!a ja tak bym chcialaz nim byc:
            (((czego tu gratulowac:(((

            jak tylko za przyjaciolke to uwazaj... bo lepiej niz jest moze juz nie
            byc...........
    • white.falcon Wiezie misie.... 02.10.05, 22:41
      Co on takiego robi za przeproszeniem? Wiezie misie?

      Jak zakochałaś sie, to gratulacje! Pozytywna rzecz i życzę szczęścia. :-)
    • malutka19a Re: zakochalam sie 03.10.05, 10:15
      mowic mu???
      • Gość: mat2807 Re: zakochalam sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 17:49
        Powiedz, powiedz... tylko nie waz sie pisac bo z Twoimi bledami ortograficznymi
        jeszcze sie zrazi i ucieknie... ja bym tak zrobil;)
    • malutka19a jh 03.10.05, 21:39

      • Gość: arti19682 Re: jh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 22:05
        mala wyluzuj facetowi kwiaty co on z nimi zrobi chyba ze doniczkowy to moze
    • Gość: diana Re: zakochalam sie IP: *.pu.kielce.pl 06.10.05, 11:56
      ja jestem w innej sytuacji. kumpluje sie z facetem, z ktorym kiedys chodzilam.
      ja traktuje go jak dobrego kolege, ale cos mi sie zdaje ze on troszke inaczej
      mysli o naszej przyjazni. nie wiem co bym zrbila, gdybym sie od niego
      dowiedzial ze on we mnie.... popsulo by to wszystko miedzy nami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka