Gość: kinga IP: 212.160.117.* 12.02.03, 12:08 poznałam chłopaka przez internet i po jakimś czasie spotkaliśmy się wyznając sobie miłość.Po osiemnastu latach małżeństwa pierwszy raz wiem co to znaczy naprawdę kochać i być kochaną. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coco26 Re: zakochałam się przez internet 12.02.03, 12:14 Gość portalu: kinga napisał(a): > poznałam chłopaka przez internet i po jakimś czasie spotkaliśmy się wyznając > sobie miłość.Po osiemnastu latach małżeństwa pierwszy raz wiem co to znaczy > naprawdę kochać i być kochaną. > Sama mam partnera ktorego poznalam przez internet :) a co z twoim malzenstwem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: zakochałam się przez internet IP: 212.160.117.* 12.02.03, 12:44 od dwóch lat nie jesteśmy razem, jeżeli chodzi o mojego męża.Obecnie czekam na wezwanie na rozprawę rozwodową.Mój miły znajomy z internetu przyjechał za mną do mego miasta i to jest właśnie cudowne.3 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
coco26 Re: zakochałam się przez internet 12.02.03, 13:28 Zycze powodzenie!!! :))) pozdrawiam coco Odpowiedz Link Zgłoś
zimna Re: zakochałam się przez internet 12.02.03, 12:22 Poznalas chlopaka... Czyzby on byl duzo mmlodszy od Ciebie? (zwykla ciekawosc) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: zakochałam się przez internet IP: 212.160.117.* 12.02.03, 12:46 jest młodszy tylko 3 lata Odpowiedz Link Zgłoś
aquillka Re: zakochałam się przez internet 13.02.03, 15:39 Hej! Ja też poznałam ostatnio chłopaka przez Internet. Na razie jesteśmy na e-mailach i sms-ach, jeszcze nie rozmawialiśmy nawet ze sobą. Ale to takie miłe. Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy bardzo słodkie teksty, uprzejmości, wyraźna troska o moją osobę nie jest fałszywa? Czy nie powinnam o nim mysleć jako o typowym podrywaczu? Co o tym myslicie, jak to się u Was zaczynało? Odpowiedz Link Zgłoś
coco26 Re: zakochałam się przez internet 13.02.03, 16:01 aquillka napisała: > Hej! > Ja też poznałam ostatnio chłopaka przez Internet. > Na razie jesteśmy na e-mailach i sms-ach, jeszcze nie rozmawialiśmy nawet ze > sobą. Ale to takie miłe. > Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy bardzo słodkie teksty, uprzejmości, > > wyraźna troska o moją osobę nie jest fałszywa? > Czy nie powinnam o nim mysleć jako o typowym podrywaczu? > Co o tym myslicie, jak to się u Was zaczynało? widzieliscie sie juz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmieszka Re: zakochałam się przez internet IP: *.media4.pl 13.02.03, 20:31 > Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy bardzo słodkie teksty, uprzejmości,> wyraźna troska o moją osobę nie jest fałszywa? > Czy nie powinnam o nim mysleć jako o typowym podrywaczu? > Co o tym myslicie, jak to się u Was zaczynało? Oczywiście, że fałszywe, a co Ty myślałaś? Męża olała i zadaje się z interludkiem :( Obudź się śpiąca królewno - to ZŁUDZENIE!!!! Pozatym, odeszłaś od niego, to od swego interludka pewnie też w końcu odejdziesz, jesteście siebie warci, gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: zakochałam się przez internet 13.02.03, 20:52 pomylily ci sie osoby. Gość portalu: śmieszka napisał(a): > > Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy bardzo słodkie teksty, > uprzejmości,> wyraźna troska o moją osobę nie jest fałszywa? > > Czy nie powinnam o nim mysleć jako o typowym podrywaczu? > > Co o tym myslicie, jak to się u Was zaczynało? > > Oczywiście, że fałszywe, a co Ty myślałaś? > Męża olała i zadaje się z interludkiem :( > Obudź się śpiąca królewno - to ZŁUDZENIE!!!! > > Pozatym, odeszłaś od niego, to od swego interludka pewnie też w końcu > odejdziesz, jesteście siebie warci, > gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nek Re: zakochałam się przez internet 13.02.03, 21:46 Nie odmawiaj ludziom prawa do szczęścia Śmieszko. To taki łatwy skrót: odeszła od jednego, odejdzie od drugiego. Jak dziecko ukradło cukierka, to czy to znaczy, że zostanie złodziejem? Co Ty wiesz, kto kogo jest wart.... Inna sprawa, czy to nie dzieje się za szybko, spotkali się i wyznali sobie miłość. Pozdrawiam janek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmieszek? Re: zakochałam się przez internet IP: 213.17.172.* 13.02.03, 22:55 Pomyliły się i to nie pierwzy raz. Bardziej żałoska niźli śmieszka... Odpowiedz Link Zgłoś
riddleman Re: zakochałam się przez internet 14.02.03, 00:13 aquillka napisała: > Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy bardzo słodkie teksty, uprzejmości, > wyraźna troska o moją osobę nie jest fałszywa? ja też jestem po takich doświadczeniach, niestety chociaż ja zaangazowałam sie dość znacznie, a mój interludek (jak to niektorzy nazywają) ponoc tez - okazalo sie, ze ja nie bylam jedyną, ktorej pisal slodkie teksty, mile slowka, uprzejmosci oraz tak latwo padajace slowa 'kocham Cie'. tez widywalismy sie, ale takze one sie z nim widywaly. tez sie o mnie troszczyl, ale o tamte rownolegle. chce to tylko powiedziec, zeby miec oczy szeroko otwarte (kiedy sie jest po przeciwnych stronach kabla, nie wszystko sie da zauwazyc). zmarnowane juz grube miesiace mojego zycia przez to, ze wczesniej sie mialo klapki na oczach, juz nie wrocą. Odpowiedz Link Zgłoś
aquillka Re: zakochałam się przez internet 14.02.03, 08:33 Dziękuję Wam za wszystkie uwagi. Oczywiście mam oczy szeroko otwarte, bo to nie pierwsze moje kroki w znajomości przez Internet. Też się oszukałam, ale ponieważ słyszałam niejednokrotnie o parach, które w ten sposób się poznały, dlatego byłam ciekawa jak to u nich było w tych pierwszych momentach. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: zakochałam się przez internet IP: 212.160.117.* 14.02.03, 10:12 dziękuję za wszystkie wasze wypowiedzi.Co do mego małżeństwa to niestety jest tak,że to ja byłam zdrzdzana przez męża wielokrotnie i musiałam doświadczać wiele przykrych chwil złożonych z jego uwielbieniem do alkoholu.Byłam z nim tyle lat,bo nie miałam żadnego oparcia w rodzinie ( jestem sama na tym świecie).Moje życie to ciagła bieganina do domu,aby mój mąż miał na czas obiadek i przykładne życie związane z małżeństwem.Tylko jego znajomi liczyli się i tylko oni mogli do mnie przychodzić,a ja...... ?! zagubiłam samą siebie.... przestałam pisać wiersze.....malować obrazy.... mnie poprosu tnie było ! Teraz gdy syn ma już 17 lat sam może ocenić swoich rodziców.Właśnie on jeszcze przed poznaniem "interludka" powiedział:"mamo,z może weźmiesz rozwód ?" Mój jak to nazywacie "interludek" jest naprawdę cudownym facetem.Zostawił pracę w Warszwie aby być blisko mnie (obecnie pracuję w mym mieście).On równiez jest po nieudanym związku.Oboje wiemy,że los dał nam siebie i mamy ogromne szczęście,że dane było nam się spotkać.Piszemy wiersze i zamieszczamy je na naszej wspólnej stronie w necie.Kocham go bardzo mocno i on mnie również kocha za miesiąc zamieszkamy razem. Pozdrawiam wszystkich ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aquillka Re: zakochałam się przez internet 14.02.03, 11:30 Rozumiem Cię Kingo. Wiem, co mogłaś przeżywać. Mimo, że jestem duzo od Ciebie młodsza, sama także jestem po rozwodzie. Cieszę się, ze podjęłam tą decyzję, a nawet uważam, że była to chyba najlepsza decyzja jaką podjęłam w swoim życiu. Trzymaj się cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: zakochałam się przez internet IP: 212.160.117.* 14.02.03, 12:43 aquillka napisała: > Rozumiem Cię Kingo. Wiem, co mogłaś przeżywać. Mimo, że jestem duzo od Ciebie > młodsza, sama także jestem po rozwodzie. Cieszę się, ze podjęłam tą decyzję, a > nawet uważam, że była to chyba najlepsza decyzja jaką podjęłam w swoim życiu. > > Trzymaj się cieplutko dziękuję Tobie bardzo Odpowiedz Link Zgłoś