Gość: kika IP: *.malnet.pl / 62.233.164.* 08.08.06, 22:23 Strasznie chciałabym się zakochać! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:44 Miłość rzadko kidy idzie w parze z rozsądkiem, choć jak zawsze zdarzaja sie wyjatki ktore potwierdzaja regułe. Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:49 Roznie bywa.Ja teraz ostrozna w milosci.Wystarczy raz sie sparzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:52 Uczymy się na błedach.tak to juz jest na tym swiecie.eh.... Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:55 No wlasnie.Ja sobie obiecuje, ze wiecej ich juz nie popelnie. Odpowiedz Link Zgłoś
marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:58 Ja sie staram nie popelniac tych samych bledow dwa razy.choc roznie to bywa ale zawsze jestem bogatszy w doswiadczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 23:08 Coz czlowiek po przejsciach dwa razy do tej samej rzeki nie wlezie. Odpowiedz Link Zgłoś