IP: *.malnet.pl / 62.233.164.* 08.08.06, 22:23
Strasznie chciałabym się zakochać!
Obserwuj wątek
    • marbit_0000 Re: marzenie 08.08.06, 22:40
      Nie Ty jedna o tym marzysz.
      • grzanka23 No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:41
        • marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:44
          Miłość rzadko kidy idzie w parze z rozsądkiem, choć jak zawsze zdarzaja sie
          wyjatki ktore potwierdzaja regułe.
          • grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:49
            Roznie bywa.Ja teraz ostrozna w milosci.Wystarczy raz sie sparzyc.
            • marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:52
              Uczymy się na błedach.tak to juz jest na tym swiecie.eh....
              • grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:55
                No wlasnie.Ja sobie obiecuje, ze wiecej ich juz nie popelnie.
                • marbit_0000 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 22:58
                  Ja sie staram nie popelniac tych samych bledow dwa razy.choc roznie to bywa ale
                  zawsze jestem bogatszy w doswiadczenia.
                  • grzanka23 Re: No wlasnie.Byle z glowa. 08.08.06, 23:08
                    Coz czlowiek po przejsciach dwa razy do tej samej rzeki nie wlezie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka