Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:37 sexu z odrobiną romantyczności, na dziś Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość portalu Re: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:43 chciałoby się napisać tryb dzienny (co znaczy wieczorową porą) Odpowiedz Link Zgłoś
ostatnie.lato Re: szukam 16.08.06, 14:44 A ubezpieczony jesteś od nagłego napotkania żony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:47 jestem wolna, nie zamężna tym bardziej żonata Odpowiedz Link Zgłoś
ostatnie.lato Re: szukam 16.08.06, 14:49 O,niespodzianka. A wyglądałaś jak facet.:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
ostatnie.lato Re: szukam 16.08.06, 14:49 Ale ubezpiecz się od spotkania żony tego z którym się spotkasz dzisiaj. Tak na wszelki wypadek.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 14:50 jakies szanse na CV i list motywacyjny ?:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:54 wiek:do 40tki, bez zobowiązań, naisz co ostatnio czytałeś/oglądałeś w kinie, z fantazją, dowcipny i kurturarny :) łapiesz się? Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 14:58 ojejjjjjj juz nie mogeeeeee!!!!!!!!!!! troche to moze byc klopotliwe .......(piszesz z kraju czy spoza????) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 15:01 czyli tak? warszawa 21 będzie o.k.? Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:07 manchester-do wa-iy sie dostac moze byc maly klopot:( Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:12 wszystkiemu można zaradzić - chcieć to moc :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 15:14 niby jak? chcę faceta nie haseł czy tym bardziej pocieszania się butelką wina Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:21 czy jestem tylko jedynym kandydatem do pocieszenia zdesperowanej KOBIETY.... kuka 40 mil naród ( 10% homo ; 30% starcy ; 10% niedołęgi ; 10% bezpolciowcy) hlopy!!!! rozumiem Cie - tak naprawde zostaje niewielu Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 15:26 sam widzisz jaka beznadzieja... wszyscy wyjechali, nikogo tu nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:33 znam to z opowiesci moich kolezanek : wydekoltują sie , wydepilują , wysokie obcasy , diety .... a pleć przeciwna zainteresowana w telefonach kom ., grach komputerowych , samochodach ......- i to naprawde moze doprowadzac do desperacji Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 15:36 zerkinij w inne wątki ilu ich jest (i jacy męscy) a jak przychodzi co do czego.... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 15:40 > zerkinij w inne wątki ilu ich jest (i jacy męscy) a jak przychodzi co do > czego.... Bo faceci z takimi kobietami nie chca sie zadawac :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:45 to sa brednie Prosze Pana - oplynolem ziemie i one wszedzie sa takie same - jak poczuja , ze facet ma JAJA..... możesz byc biedny , garbaty i pryszczaty..... ( to nie miejsce na intymne zwierzenia , ale mysle , ze faceci sa zakompleksieni i to bardzo) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 15:51 dzięki, :) już mam dosyć chłoptasiów którym bajki trzeba opowidać, co za różnica czy napisane jest to co napisałam czy że szukam kogoś do założenia rodziny, zakochania itd itp - przecież to to samo Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 15:56 > dzięki, :) > już mam dosyć chłoptasiów którym bajki trzeba opowidać, co za różnica czy Czyli szukalas naiwniakow ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 15:58 na pewno nie ciebie zakompleksiona sierotko Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 15:59 To ja sie ciesze, bo na takiej kobiety nie chcial bym spotkac nigdy w zyciu :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: szukam 16.08.06, 16:03 "bo na takiego" bez znajomości j.polskiego to ja tym bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 16:05 > "bo na takiego" bez znajomości j.polskiego to ja tym bardziej Jestes polonistka ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 16:03 zamiast zaptroponowac spotkanie - odrazu kogos obrazasz i nastawiony jestes negatywnie - dlaczego??? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 16:06 diver_r napisał: > zamiast zaptroponowac spotkanie - odrazu kogos obrazasz i nastawiony jestes > negatywnie - dlaczego??? Z taka kobieta spotkanie to naprawde tylko strata czasu :) Przeciez jej nie obrazam osobiscie, tylko mowie o takim typie kobiet :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 16:09 wszystkie sa takie same ....trzeba przytulic , poglaskac , potrzymac za raczke .... to nie sztuka gonic za myszka - sztyka ja zlapac.. to tak na przyszłość Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 16:11 diver_r napisał: > wszystkie sa takie same ....trzeba przytulic , poglaskac , potrzymac za > raczke .... to nie sztuka gonic za myszka - sztyka ja zlapac.. to tak na > przyszłość Chyba jednak samo gonienie jest ciekawsze :) Potem to juz tylko nuda. Ale nie powiesz mi, ze jedne nie sa goretsze od drugich ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 16:17 to zycze powodzenia no zebys nie umarł z glodu po drodze , a co do Ich temperamentu - to wielu Ich nie miales , niektóre jak wulkan hl-opie . I oszczędzaj sily bo jak zabardzo sie nagonisz to moze ci zabraknie na zatrzymanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 16:22 diver_r napisał: > to zycze powodzenia no zebys nie umarł z glodu po drodze , a co do Ich > temperamentu - to wielu Ich nie miales , niektóre jak wulkan hl-opie . > I oszczędzaj sily bo jak zabardzo sie nagonisz to moze ci zabraknie na > zatrzymanie :) A dziekuje :) Na powodzenie nie narzekam :) Jak mi siely zabranknie to ktoras sama mnie zatrzyma ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 16:28 To czego wlasciwie tutaj szukasz ??? mysle ze blefujesz -inaczej spędzałbyś teraz czas..... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 16:44 diver_r napisał: > To czego wlasciwie tutaj szukasz ??? mysle ze blefujesz -inaczej spędzałbyś > teraz czas..... Szukam wiedzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:18 chyba sobie poszła ........ Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:23 nie chciałam przeszkadzać Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:26 no to teraz masz do myślenia ??? Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:31 niekoniecznie,kilka razy trafiłam na posty Piotra i nie znajduję go interesującym, nie mówiąc o tym,że nie jest konsekwentny niedawno chyba był samotny i "cięty" na wszystkie kobiety a teraz okazuje się że ma duże powodzenie.. mnie to rybka, jego racja- mój spokój, po prostu mnie nie interesuje Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:36 nie mam zamiaru kreowc sie na Rasputina , ale wydaje mi sie , ze nie ma racji...jest wiele agresji w jego wypowiedziach no i jak tu pomarzyć o romantycznym sexsie......... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:39 diver_r napisał: > nie mam zamiaru kreowc sie na Rasputina , ale wydaje mi sie , ze nie ma > racji...jest wiele agresji w jego wypowiedziach no i jak tu pomarzyć o > romantycznym sexsie......... Agresji to Ty chyba w zyciu nie widziales :) Po co masz marzyc, jak masz chetna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:43 jesteś niesympatyczny i wulgarny, dlaczego sobie nie założysz własnego wątku, łatwiej krytykować niż wykazać się odrobiną inwencji? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:43 gosc-portalu1 napisała: > jesteś niesympatyczny i wulgarny, dlaczego sobie nie założysz własnego wątku, > łatwiej krytykować niż wykazać się odrobiną inwencji? Mocne slowa :) Chyba sie obraze :) Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:47 wystarczy jak się zastanowisz skąd w tobie tyle złości Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:45 to było do Piotra gdyby miał wątpliwości Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-portalu1 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:40 lepiej pójdę po to winko, posiedzę w kąciku i poczekam aż mi przejdzie myślenie że można spotkać kogoś interesującego z kim można szczerze pogadać i nie tylko Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:42 gosc-portalu1 napisała: > lepiej pójdę po to winko, posiedzę w kąciku i poczekam aż mi przejdzie myślenie > > że można spotkać kogoś interesującego z kim można szczerze pogadać i nie tylko Prosze zostawic troche winka dla mnie ;) I szczerze pogadac i pokochac ? ;) To tylko w Erze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:38 Czyli gosc to nie taki znow gosc, pare dni juz nie pisalem, wiec jestes tu od dawna :) Nieraz pozornie rzeczy sie wykluczajace sa mozliwe :D Przynajmniej nie nie zlamie CI serca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:28 gosc-portalu1 napisała: > nie chciałam przeszkadzać Chociaz grzeczna sie okazala :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:31 tematy damsko-meskie wyholują dużo emocji - jakies negatywne energie!? Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r gosc_portalu1 16.08.06, 16:39 jezeli nie masz nic przeciwko to moze na priv - no ale sex przez internet to nie to samo co w realu :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gosc_portalu1 16.08.06, 16:43 diver_r napisał: > jezeli nie masz nic przeciwko to moze na priv - no ale sex przez internet to > nie to samo co w realu :) A jeszcze nie to samo co seks grupowy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gosc_portalu1 16.08.06, 16:47 nie masz poczucia humoru za grosz - trochę jak internetowy zbokolek.... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:39 > tematy damsko-meskie wyholują dużo emocji - jakies negatywne energie!? Nie slyszales o wojnie plci ?;) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:41 a o spiskowej teorii dziejów :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:42 diver_r napisał: > a o spiskowej teorii dziejów :) To byl jeden wielki spisek :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: gdzie jest gosc_portalu_1 ??? 16.08.06, 16:50 a ty jestes jego wynikem :( Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:59 zycie w samotnosci , bez mozliwosci dzielenia sie wydaje m9i sie pozbawione sensu...nie wiem co napisac ....trudno jest dawac porady i to przez inrerner- nie jestem typem , ktory ocenia i moralizuje - każdy sposób jest dobty oby byl skuteczny :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: szukam 16.08.06, 15:55 diver_r napisał: > to sa brednie Prosze Pana - oplynolem ziemie i one wszedzie sa takie same - jak > > poczuja , ze facet ma JAJA..... możesz byc biedny , garbaty i pryszczaty..... No nie wiem :) DLa wielu lmozesz nie miec jaj, tylko pekaty portfel :) Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 14:55 czy juz przeszla Ci ochota za sex z odrobina ramantycznisci ??? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 14:57 niestety nie, wręcz się pogłębia Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:00 "stodola sie pali ...... a tu nic" ps. ale o tej godzinie???? Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r Re: szukam 16.08.06, 15:11 z sexem jest jak z butelka wina - musisz mieć towarzystwo żeby sie nią rozkoszować Odpowiedz Link Zgłoś
diver_r bede sie zbierac :( 16.08.06, 16:58 robi sie nieprzyjemnie a zapowiadalo sie bardzo ciekawie........ jezeli ktos ma jakies uwagi to zapraszam na priv .... nie ma sensu tracic czasu na beznadzieje :( jest tego zaduzo a grunt to selekcja ....wiec zaostawiam piotra w jego schizofrenicznym swiecie niech sie wyzywa na kobietach -moze to sie skoncZyc szpitalem psychiatrycznym.... bylo mi bardzo milo podyskutowac z gosc_portalu1 pozddrawiam ( jak mawiaja faceta poznaje sie jak konczy a nie jak zaczyna :)hahaha) zapraszam na priv Radek Odpowiedz Link Zgłoś