Gość: SSeymor
IP: GBSerwer:* / 10.1.2.*
17.06.03, 10:05
Na czym polega miłość do osoby... innej,fizycznie odmiennej? Czy bierze się
ona z żalu nad nią, czy też to normalna miłość taka jaka wystepuję między
ludźmi?? Mająć na mysli "inność" myslę o osobach niepełnosprawnych np,
siedzących na wózku inwalidzkim, mających garba na plecach albo zrośniete
palce u nóg... to tylko nieliczne z przykładów. Mam koleżanke, która już 26
lat czeka na swą wielką miłość ale właśnie dlatego , że wygląda... mało
atrakcyjnie z powodu rozszczepu wargi jakoś żaden mężczyzna nie zwraca na nia
uwagi. To bolesne- dziewczyna zaczęła chodzić do psychologa. Ja jednak znam
pary- ostatnio oglądałam w TV program o karłach, gdzie pomiędzy ludźmi jest
miłość mimo tego, że tak bardzo się róznią. Ona ma np 120 cm a on 19ocm....
Ale w dzisiejszych czasach takich par coraz mniej, mam wrazenie , ze wygląd
fizyczny wziął górę nad atrybutami charakteru ludzkiego. Może ktośz was trwa
w związku z osobą niepełnosprawną lub inaczej wyglądającą. Czy taki związek
jest trudny, czy ludzie szydzą z was , gdy was widząna ulicy, czy też
spotykacie wszędzie aprobatę i podziw. Podzielcie sie swoimi przezyciami, ja
też chciałabym jakoś pocieszyć moją koleżankę i przywrócić jej wiare w to
uczucie- miłość, wbrew wszystkiemu i wszystkim.....