30.09.07, 00:02
Zdarzyło wam się, że ciastko, które z wystawy cukierni kusiło was jak diabli,
po pierwszym kęsie okazywało się Chemicznym Ali ?
Obserwuj wątek
    • white.falcon Re: Ciastko 30.09.07, 00:12
      Mi się zdarzyło i to nie raz. Ale zaczęłam uważać z tym, co wsadzam
      sobie do gębusi i co gryzę. :-)
    • Gość: 99/99 Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 00:20
      Nie, bo nigdy nie kupuje ciastek z wystawy, są przeważnie stare.
      • exman Re: Ciastko 30.09.07, 00:47
        U mnie, w moim małym miasteczku na wystawach nie ma starych ciastek, za to
        trafiają się takie cwane...po nich tylko czkawka :)
    • szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 00:57
      kusiło
      zjadłam
      smakowało
      zjadłam znów
      apetyt przesłonił zdrowy rozsądek

      teraz jestem na diecie
      zatrułam się

      w moim miasteczku
      trafił się nieświeży towar
      niestety

      a moze tylko był cwany?
      • exman Re: Ciastko 30.09.07, 01:08
        Masz rachuenk ? Wygrasz coś dużo bardziej świeżego ?
        • szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 01:12
          rachunek zysków i strat

          nie gram
          więc nie wygram
          nawet się nie odegram
          • exman Re: Ciastko 30.09.07, 08:13
            Niesmak. Rozumiem. Ale czy to jedyna cukiernia w miasteczku ?
            • szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 12:34
              Rozumiesz? Ejże,
              nie pytałbyś o inną cukiernię.
    • mysza55 Re: Ciastko 30.09.07, 09:26
      jasne
      wyglądały jak moje ulubione, a smak okazał się... okropny
      na dodatek było to w przypadkowo napotkanym sklepie :(
      • Gość: no...no...no... Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 10:44
        Znana to historia, że można się nabrać, kiedy zbyt mocno zaufa się
        oczom...jedynie:)
        Piękne ciastka o chemicznym smaku. Okazałe grzyby , a w środku
        robactwo.Umięśnieni mężczyźni, a ...:))))

        "Nie wierz swym oczom-szepnął wiatr-
        Jeżeli kochasz, sercem patrz" :)))

        I takie tam inne banały, co w mądrość życiową się wpisały:)))
        • exman Re: Ciastko 30.09.07, 10:48
          Gorzko. Dzięki za głos w sprawie ciasteczek :)
        • mysza55 Re: Ciastko 30.09.07, 11:17
          nie pzepadam za mężczyznami z przerostem mięśniowym
          tak samo nie zbieram zbyt dużych grzybów
          a inne 'wpadki' każdemu z nas się zdarzają
    • Gość: whisky Re: Ciastko IP: *.chello.pl 30.09.07, 11:02
      kusiło, w bardzo drogiej cukierni zamówione, spożyte, okazało się
      zasuszonym mdłym przecukrzeniem, tylko mocny alkohol zdezynfekował
      gardło i zabezpieczył przed złymi skutkami. efekt- w tej cukierni
      ani ciastek ani lodów juz nie kupię.
      • Gość: teatry Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 12:21
        jaki morał : trzeba uważa na ładne i nieznane ciastka!!!
        • osv Five o´clock..... 30.09.07, 13:05
          A czy zdarzylo Wam sie kiedys, w hotelowej kawiarence,
          odmowic,
          przystojnemu kelnerowi o poldlugich lokach,
          serwujacemu na srebrnej tacy, ze srebrnym widelczykiem,
          pyszne ciastko...

          patrzac mu z czulym usmiechem w oczy, aby go nie zranic, bo wykonuje
          tylko swoja prace,

          ... i zamowic prawdziwa herbate w chinskiej filizance?
          • exman Re: Five o´clock..... 30.09.07, 21:00
            Mi się tak nie zdarzyło ale taka perwersyjna odmowa - tak :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka