exman 30.09.07, 00:02 Zdarzyło wam się, że ciastko, które z wystawy cukierni kusiło was jak diabli, po pierwszym kęsie okazywało się Chemicznym Ali ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
white.falcon Re: Ciastko 30.09.07, 00:12 Mi się zdarzyło i to nie raz. Ale zaczęłam uważać z tym, co wsadzam sobie do gębusi i co gryzę. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 99/99 Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 00:20 Nie, bo nigdy nie kupuje ciastek z wystawy, są przeważnie stare. Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Ciastko 30.09.07, 00:47 U mnie, w moim małym miasteczku na wystawach nie ma starych ciastek, za to trafiają się takie cwane...po nich tylko czkawka :) Odpowiedz Link Zgłoś
szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 00:57 kusiło zjadłam smakowało zjadłam znów apetyt przesłonił zdrowy rozsądek teraz jestem na diecie zatrułam się w moim miasteczku trafił się nieświeży towar niestety a moze tylko był cwany? Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Ciastko 30.09.07, 01:08 Masz rachuenk ? Wygrasz coś dużo bardziej świeżego ? Odpowiedz Link Zgłoś
szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 01:12 rachunek zysków i strat nie gram więc nie wygram nawet się nie odegram Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Ciastko 30.09.07, 08:13 Niesmak. Rozumiem. Ale czy to jedyna cukiernia w miasteczku ? Odpowiedz Link Zgłoś
szareoczymoje Re: Ciastko 30.09.07, 12:34 Rozumiesz? Ejże, nie pytałbyś o inną cukiernię. Odpowiedz Link Zgłoś
mysza55 Re: Ciastko 30.09.07, 09:26 jasne wyglądały jak moje ulubione, a smak okazał się... okropny na dodatek było to w przypadkowo napotkanym sklepie :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no...no...no... Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 10:44 Znana to historia, że można się nabrać, kiedy zbyt mocno zaufa się oczom...jedynie:) Piękne ciastka o chemicznym smaku. Okazałe grzyby , a w środku robactwo.Umięśnieni mężczyźni, a ...:)))) "Nie wierz swym oczom-szepnął wiatr- Jeżeli kochasz, sercem patrz" :))) I takie tam inne banały, co w mądrość życiową się wpisały:))) Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Ciastko 30.09.07, 10:48 Gorzko. Dzięki za głos w sprawie ciasteczek :) Odpowiedz Link Zgłoś
mysza55 Re: Ciastko 30.09.07, 11:17 nie pzepadam za mężczyznami z przerostem mięśniowym tak samo nie zbieram zbyt dużych grzybów a inne 'wpadki' każdemu z nas się zdarzają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: whisky Re: Ciastko IP: *.chello.pl 30.09.07, 11:02 kusiło, w bardzo drogiej cukierni zamówione, spożyte, okazało się zasuszonym mdłym przecukrzeniem, tylko mocny alkohol zdezynfekował gardło i zabezpieczył przed złymi skutkami. efekt- w tej cukierni ani ciastek ani lodów juz nie kupię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teatry Re: Ciastko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 12:21 jaki morał : trzeba uważa na ładne i nieznane ciastka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
osv Five o´clock..... 30.09.07, 13:05 A czy zdarzylo Wam sie kiedys, w hotelowej kawiarence, odmowic, przystojnemu kelnerowi o poldlugich lokach, serwujacemu na srebrnej tacy, ze srebrnym widelczykiem, pyszne ciastko... patrzac mu z czulym usmiechem w oczy, aby go nie zranic, bo wykonuje tylko swoja prace, ... i zamowic prawdziwa herbate w chinskiej filizance? Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Five o´clock..... 30.09.07, 21:00 Mi się tak nie zdarzyło ale taka perwersyjna odmowa - tak :) Odpowiedz Link Zgłoś