Dodaj do ulubionych

Wolność!!! :)

17.07.03, 22:21
Sokół powiadamia wszech i wobec, że się uwolnił dziś po południu o godz.
15.04 czasu polskiego... Zachłystuje się radością, czuje pod skrzydłami
przepływ powietrza, koziołkuje przez łebek, śmieje się całym dziobkiem,
błyskając ślipkami i jest szczęśliwym zadowolonym ptaszyskiem. I życzy
wszystkim podobnego samopoczucia, tuląc nieutulonych do sokołkowego
serduszka, głaszcząc płaczącyh po główkach i twierdząc wszystkim
doświadczonym przez los, że będzie dobrze. Sokół ciężko sobie zapracował na
tę chwilę wspaniałą. W sobotę wyfruwa "w świat", by później pojawić się znów
za jakiś tydzień wypoczęty, rozchmurzony i z żywym zamiarem przyjrzenia się
ciekawskim sokolim okiem temu, co się dzieje na FR.:)

Pozdrv.:)
Obserwuj wątek
    • sunrise1 Re: Wolność!!! :) 17.07.03, 22:44
      Zatem : wysokich lotów i ciekawych spotkań na wysokości conajmniej 5555 m n.p.m

      z :))))
      • white.falcon Re: Wolność!!! :) 18.07.03, 00:18
        sunrise1 napisała:

        > Zatem : wysokich lotów i ciekawych spotkań na wysokości conajmniej 5555 m
        n.p. m
        >
        > z :))))

        Dzieki za życzenia. I wzajemnie życzę wszystkiego naj- naj- nie tylko na FR.:)
        Pozdrv.:)
    • jmx Re: Wolność!!! :) 18.07.03, 00:19

      No to smucimy się z rozstania i zaczynamy powoli cieszyć z powrotu :-)))
      Szerokich i bezpiecznych lotów :-))))
    • Gość: cal.....ka Re: Wolność!!! :) IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 18.07.03, 01:24
      white.falcon napisała:

      > Sokół powiadamia wszech i wobec, że się uwolnił dziś po południu o godz.
      > 15.04 czasu polskiego... Zachłystuje się radością, czuje pod skrzydłami
      > przepływ powietrza, koziołkuje przez łebek, śmieje się całym dziobkiem,
      > błyskając ślipkami i jest szczęśliwym zadowolonym ptaszyskiem. I życzy
      > wszystkim podobnego samopoczucia, tuląc nieutulonych do sokołkowego
      > serduszka, głaszcząc płaczącyh po główkach i twierdząc wszystkim
      > doświadczonym przez los, że będzie dobrze. Sokół ciężko sobie zapracował na
      > tę chwilę wspaniałą. W sobotę wyfruwa "w świat", by później pojawić się znów
      > za jakiś tydzień wypoczęty, rozchmurzony i z żywym zamiarem przyjrzenia się
      > ciekawskim sokolim okiem temu, co się dzieje na FR.:)

      Coz Ci powiem... temat niezwykle ciekawy. Na pierwszym miejscu powinna byc
      prawda, na drugim wolność, na 3-m milosc a na 4-tym sprawiedliwosc. Zeby to
      wszystko pokumac potrzeba dobrego tlumacza, inaczej ten caly raj zezre klamstwo.
      Wolnosc - od komunizmu, od terroru, wolnosc wiary, wolnosc w szkolach, w pracy
      i miedzy ludzmi - wlnosc slowa. I moze jeszcze wiele innych.
      I jeszcze jest wolnosc wyboru - tj miedzy dobrem i zlem, tak miedzy
      zacharowaniem i panowaniem nad wszystkim a spokojnym zyciem i nieladem,
      wybor miedzy uporzadkowaniem a haosem.....
      zreszta sama wiesz.
      Powiem jedno - nie zachwyc sie za bardzo tą..."WOLNOŚCIĄ"


      > Pozdrv.:)
    • Gość: zahedan Re: Wolność!!! :) IP: *.protonet.pl 18.07.03, 01:30
      wolnosc to uswiadomienie sobie koniecznosc być....czy ty naprawde byc
      wolna????????????/
      • Gość: cal.....ka Re: Wolność!!! :) IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 18.07.03, 01:44

        > wolnosc to uswiadomienie sobie koniecznosc być....czy ty naprawde byc
        > wolna????????????/
        to raczej uswiadamianie ludziom koniecznosc ich bycia, a oni wtedy nam
        uswiadomia, bo zycie jest za trudne by pojmowac je samemu.
        • jmx aha 18.07.03, 01:56
          To miał być w zamierzeniu wesoły wątek, o tym, że Falcon idzie na urlop...

          Falcon być naprawdę wolna - od pracy i klikania ;-))))))))
          • Gość: cal.....ka Re: aha IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 18.07.03, 02:18
            > Falcon być naprawdę wolna - od pracy i klikania ;-))))))))
            >
            Przeciez wiem, tak tylko.....;)
            • elzbieta28 Re: aha 18.07.03, 09:38
              Jak będziesz nad morzem Sokole, to pozdrów je od Elżbiety, zadumaj się i
              posłuchaj jego szumu,pogadaj z mewami, poprzesypuj w pazurkach odrobinki
              piasku. Wracaj do nas szybciutko wypoczęta i uśmiechnięta.
              Ja chce nad morze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Pozdrawiam
              • Gość: cal.....ka Re: aha IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 19.07.03, 09:21

                White falcon, przestan myslec. Za duzo myslisz i mnie to z nog scielo bo ja
                pojelam co rzadzi światem i człowiekiem. Teraz chce zebys troche odpoczela,
                na chwile przestan myslec - a znajdziesz milosc. A potem bedzie odwrotnie, i
                tak w kolko. Historia sie powtarza, milosc, myslenie, tylko wolnosc trzeba miec.
                Ty wlasnie te wolnosc wybralas - skad wiedzialas?
    • Gość: zahedan Re: Wolność!!! :) IP: *.protonet.pl 18.07.03, 09:47
      moze sokol ty przywiezc jakas fajna rzecz dla zahedan(tylko nie wino czerwone ;-
      ))) bo to ja juz od meduza obiecane miec :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • ka_27 Wolność!!! :) 18.07.03, 10:49
        Sokółka:)
        szybując po przestworzach niebieskich,
        na wakacje swe leci przed siebie,
        przeżywać moc przygód wspaniałych,
        poznawać różne kultury będzie,
        ujrzy pięknych miejsc czar i urokiem
        ich prozkoszować się zacznie,
        skrzydła swe szeroko rozpościerać może,
        lecieć tam, gdzie sięgać jej wzrok będzie :-)

        Wiatru w skrzydła :-)


    • white.falcon Proponuję - o urlopach... 18.07.03, 12:15
      Dziękuję sunrise1, jmx, cal....a, zahedan, Elżbiecie i ka_27 i wszystkim,
      wszystkim, którzy tu się wpiszą za miłe życzenia.:) Napewno, Elżbieto, wspomnę
      o Tobie.:)
      Co zać dotyczy prośby Zahedan... Zahedanku, a co byś chciał, bym Ci przywiozła?
      Bo wino masz obstalowane, futerał - w trakcie obstalowywania. Sokół w kropka
      być, bo nie wiedzieć, co Zahedan chcieć mieć. ;)

      Aby wątek się nie zmarnował i by powiało wesołością na FR proponuję napisać o
      Waszym najbardziej dotychczas udanym lub oryginalnym urlopie. Takie malutkie
      wspomnienie, by z przyjemnościa poczytać w przerwie pomiędzy lekturą o
      poszukiwaniach kochanków/ek, leczeniu złamanych serc i dusz i dyskusjami nad
      innymi poważnymi problemami na FR. :)

      Sokołkowe pozdrv.:)
      • ka_27 Proponuję - o urlopach... 18.07.03, 12:22
        Sokółka:)
        po powrocie z wakacji,
        roztoczy przed nami opowieści pięknych obraz,
        by słuchac jej relacji,
        o tym co oczy jej widziały,
        co przeżyła, co poczuła,
        opowieści piękne będą :-)
      • Gość: samowolny Re: Proponuję - o urlopach... IP: *.*.*.* 18.07.03, 12:31
        Ech dawniej to urlop miał swoje uroki. Szedł człek na dworzec kolejowy i nie
        był pewny czy wejdzie do pociągu albo jak bedzie w nim jechał (czy aby nie
        przy WC). a teraz każdy samochodem pomyka i pociagi jadą prawie puste.Ech łza
        sie w oku kreci.
        ps.pisze te słowa nie będąc kolejarzem...:)))))
        • Gość: zahedan Re: Proponuję - o urlopach... IP: *.protonet.pl 18.07.03, 12:49
          Gość portalu: samowolny napisał(a):

          > Ech dawniej to urlop miał swoje uroki. Szedł człek na dworzec kolejowy i nie
          > był pewny czy wejdzie do pociągu albo jak bedzie w nim jechał (czy aby nie
          > przy WC). a teraz każdy samochodem pomyka i pociagi jadą prawie puste.Ech łza
          > sie w oku kreci.
          > ps.pisze te słowa nie będąc kolejarzem...:)))))

          ooooooooo ja sobie wypraszać taka "samowolna" uwaga!!!!! zahedan mieć samochód
          nie.on używać autokar,pociąg samolot albo rower
          • Gość: samowolny Re: Proponuję - o urlopach... IP: *.*.*.* 18.07.03, 12:54
            Gość portalu: zahedan napisał(a):
            > ooooooooo ja sobie wypraszać taka "samowolna" uwaga!!!!! zahedan mieć
            samochód nie.on używać autokar,pociąg samolot albo rower

            ja właśnie teraz jeżdże wszędzie samochodem i dlatego tęsknie do "tamtych
            młodzieńczych" czasów jak sie to człek pakował do pociągu na łeb na szyje
            (w samolocie było to niemożliwe:)) ) Wygodny sie zrobiłem i romantyczny jakiś
            widac ze sie starzeje..:)))))
    • rb13 Re: Wolność!!! :) 18.07.03, 13:45
      Ech ten, gwizd, ten powietrza świśt, iskry w oku i niespieszny stukot kół...i
      jakie kobiety były wtedy młode! Cholera cos misię łza w oku kręci !Chyba musze
      na urlop i polece za białym sokołem .Brrr ...nie lubie morza !
      • elzbieta28 Re: Wolność!!! :) 18.07.03, 20:03
        rb13 napisał:

        > Ech ten, gwizd, ten powietrza świśt, iskry w oku i niespieszny stukot kół...i
        > jakie kobiety były wtedy młode! Cholera cos misię łza w oku kręci !Chyba
        musze
        > na urlop i polece za białym sokołem .Brrr ...nie lubie morza !

        Z tym pociągiem wszystko się zgadza, zapomniałeś tylko o tłoku...:))))Mężczyźni
        też byli młodzi i piękni, te ich długie włosy i spodnie dzwony...:))))
        Ja bardzo kocham morze...ja chcę nad morze...A Ty rb13 jedź gdzie chcesz,
        wypocznij i napisz o urlopie piękny wiersz(piszesz cudnie). Pozdrawiam
        • ja_nek Re: Wolność!!! :) 19.07.03, 01:54
          Pozostaje mi życzyć niezapomnianych, pięknych wrażeń:)

          Pozdrawiam
          janek
          P.S. Ja jeszcze nigdy nei byłem na urlopie. Zawsze praca....
          • Gość: zahedan arbeit macht frei??????????????????/ IP: *.protonet.pl 19.07.03, 01:59
            ja_nek napisał:

            P.S. Ja jeszcze nigdy nei byłem na urlopie. Zawsze praca....

            w imie czego ty to robić ?dla mamona?taki filozof?
          • jmx Re: Wolność!!! :) 19.07.03, 02:00

            ??? :-(
            • ja_nek Re: Wolność!!! :) 20.07.03, 00:23
              Nie chodzi o mamonę, ale o to, że szef nie zawsze puszczał. Szfowi nie odmawia
              się, gdy jasno określa, czego chce, a i obecna szefowa nie bardzo chętnie da
              mi urlop.

              Pozdrawiam
              janek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka