white.falcon
17.07.03, 22:21
Sokół powiadamia wszech i wobec, że się uwolnił dziś po południu o godz.
15.04 czasu polskiego... Zachłystuje się radością, czuje pod skrzydłami
przepływ powietrza, koziołkuje przez łebek, śmieje się całym dziobkiem,
błyskając ślipkami i jest szczęśliwym zadowolonym ptaszyskiem. I życzy
wszystkim podobnego samopoczucia, tuląc nieutulonych do sokołkowego
serduszka, głaszcząc płaczącyh po główkach i twierdząc wszystkim
doświadczonym przez los, że będzie dobrze. Sokół ciężko sobie zapracował na
tę chwilę wspaniałą. W sobotę wyfruwa "w świat", by później pojawić się znów
za jakiś tydzień wypoczęty, rozchmurzony i z żywym zamiarem przyjrzenia się
ciekawskim sokolim okiem temu, co się dzieje na FR.:)
Pozdrv.:)