ginger43 Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 08:55 A co śledzisz Go? Wolno mu buszować gdzie chce, nawet w zbożu :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Żarzy się żarzy pochodnia marzeń, marzą się marzą lepsze dni, ale na razie wśród szarych zdarzeń trzeba żyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ................ Re: A quickly buszuje na innych forach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 09:01 To zabronione? Złamał jakiś paragraf? Odpowiedz Link Zgłoś
ashaq Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 09:06 pewnie ze moze, jest wolny jak koala;PPP A jak zlamal to artykuł,paragraf jest tylko podpunktem.;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .................. Re: A quickly buszuje na innych forach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 09:13 totez mowa o podpunkcie , ze nie wolno uciekac od wielbicielek,a zwlaszcza tych z forum!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ashaq Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 09:18 Mowa o podpunkcie ale chyba do jakiegos kodeksu honorowego;PP A skoro rejterował przez Damami do nie jest godzien zwać się gentelmenem.Wstyd poprostu;P Odpowiedz Link Zgłoś
fanka.turystyki A co ma na tym forum do roboty? 17.12.07, 13:10 Tam gdzie go nikt nie zna, lepiej się przecież kłamstwa i bajeczki sprzedają. Można pisać dalej o swoich bogactwach, niezwykłej atrakcyjności, podbojach miłosnych i innych rzeczach których nigdy nie było... Ja mam tu w pracy drugiego takiego specjalistę od bajek i niestworzonych historii, tylko tym razem dowiedziałam się... hmmmm... o moich własnych nieetycznych i niemoralnych wyczynach erotycznych, których (mea culpa) nie było. Nie wiem czy się przyznawać, że to tylko plotki ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: A co ma na tym forum do roboty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 18:17 zawiedzione nadzieje slychać w kazdym slowie. Trudno sie pogodzic z rola odrzuconej. z gory bylo wiadomo, ze fanka tu sie musi wpisac:))) Odpowiedz Link Zgłoś
polam5 Re: A co ma na tym forum do roboty? 17.12.07, 18:42 Mozesz napisac szczegoly? Dawno juz to nie bylo nic "Juicy" Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? 18.12.07, 05:06 Musze przyznac, ze to niezwykle mile uczucie, jak ktos o kims pamieta. Dziekuje. Chociaz trudno powiedziec, czy ta pamiec ma pozytywne konotacje. fanka.turystyki szkoda, ze nie ma w Polsce takiej elektrowni, ktora mozna by bylo zasilac zlosliwoscia... Mozna byloby Cie tam dostarczyc, zasililabys pradem pol Polski. A w Australii pelnia lata. Znow beda swieta nad oceanem, tam gdzie blekit nieba zlewa sie z szafirowym morzem. Skoro wiec Swieta za pasem, to zycze wszystkim ludziom dobrej woli dobrego odpoczynku, spokojnych swiat i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku (Tobie tez fanka, moze Tobie najbardziej zycze Tego, zeby ten nadchodzacy rok byl dla Ciebie udany i szczesliwy... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
osv Re: Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? 18.12.07, 12:52 Noo... tu sa tacy, ktorych wlasna, atomowa elektrownia/zlosliwosci/ zasila obie polkole ; ))) To tylko ja spoza linii FRONTU, Quickly : )) ...skladam rowniez Tobie najlepsze zyczenia w jezyku, ktory jest dla wielu baardzo obcy... : )) Moze ciut za wczesnie ta koleda... ale mam nadzieje, ze wyciszy ona huk dzial armatnich i zdesamuje rakiety Polama ; )) Ktos uzyl tu slowa Gwiazda... chcialabym sie kojarzyc wylacznie z Gwiazda Polarna : )) WSZYSTKIM tu piszacym... PIEKNYCH SWIAT!... cokolwiek to dla kogos prywatnie znaczy. Specjalne, extra czule i serdeczne zyczenia dla EMIGRANTOW, dla ktorych te Swieta sa wyjatkowo wzruszajace... pl.youtube.com/watch?v=PP5w5-rR7QA osv : )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 18:48 gorzej osv, jesli zlosliwosc by mogla zasilać, a jak w twoim przypadku nie zasila:)pólkul mózgowych.w koncu przy przepisywaniu regulek z ksiazek wiele energii ten mozg nie zuzywa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karawana... Smile : ) IP: *.bredband.comhem.se 18.12.07, 22:16 Dla wy-alien-owanych inaczej, pominietych, badz niedowartosciowanych- udanych Swiat z wlasciwa energia... moze byc mozgowa... zyczy osv : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) pl.youtube.com/watch?v=9gU-vuGizN0 Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Dzieki za zyczenia osv... :))) 19.12.07, 02:18 Czego moge Ci zyczyc osv...? Mam kolegow wedkarzy w Polsce, ktorzy czasami jezdza do Szwecji na szczupaki. Zawsze lowie ich tam mase... A sam kraj jest podobno bardzo ladny... Wiec czego moge Ci zyczyc? Sam nie wiem. Moze spelnienia marzen? Kazdy ma swoje marzenia... ovs, zycze Ci spelnienia marzen, a do tego spokojnych i milych swiat... Wszystkiegop najlepszego w 2008 r. quickly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greyblue Dziekuje :) IP: *.centertel.pl 19.12.07, 06:07 I Tobie rowniez udanych Swiat, osv :) PS: Na tej liscie nauczylem sie czegos o postach od tajemniczych nickow - one nie sa po to, zeby ulatwic Ci ulozenie ukladanki - tylko po to, zeby to utrudnic. I robia to celowo. Uwazaj, ale nie nadinterpretuj. BTW: moja zona w zartach nazywa mnie wielbladem - bo potrafie dzwigac duzo siatek z zakupami i sie garbie :) Odpowiedz Link Zgłoś