Dodaj do ulubionych

A quickly buszuje na innych forach...

17.12.07, 08:53
Obserwuj wątek
    • ginger43 Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 08:55
      A co śledzisz Go? Wolno mu buszować gdzie chce, nawet w zbożu :)
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Żarzy się żarzy pochodnia marzeń, marzą się marzą lepsze dni, ale na
      razie wśród szarych zdarzeń trzeba żyć...
      • Gość: ................ Re: A quickly buszuje na innych forach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 09:01
        To zabronione? Złamał jakiś paragraf?
        • ashaq Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 09:06
          pewnie ze moze, jest wolny jak koala;PPP
          A jak zlamal to artykuł,paragraf jest tylko podpunktem.;P
          • Gość: .................. Re: A quickly buszuje na innych forach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 09:13
            totez mowa o podpunkcie , ze nie wolno uciekac od wielbicielek,a zwlaszcza tych
            z forum!!!
            • ashaq Re: A quickly buszuje na innych forach... 17.12.07, 09:18
              Mowa o podpunkcie ale chyba do jakiegos kodeksu honorowego;PP
              A skoro rejterował przez Damami do nie jest godzien zwać się
              gentelmenem.Wstyd poprostu;P
    • fanka.turystyki A co ma na tym forum do roboty? 17.12.07, 13:10
      Tam gdzie go nikt nie zna, lepiej się przecież kłamstwa i bajeczki sprzedają.
      Można pisać dalej o swoich bogactwach, niezwykłej atrakcyjności, podbojach
      miłosnych i innych rzeczach których nigdy nie było...

      Ja mam tu w pracy drugiego takiego specjalistę od bajek i niestworzonych
      historii, tylko tym razem dowiedziałam się... hmmmm... o moich własnych
      nieetycznych i niemoralnych wyczynach erotycznych, których (mea culpa) nie było.
      Nie wiem czy się przyznawać, że to tylko plotki ;-PPP
      • Gość: :) Re: A co ma na tym forum do roboty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 18:17
        zawiedzione nadzieje slychać w kazdym slowie. Trudno sie pogodzic z rola
        odrzuconej. z gory bylo wiadomo, ze fanka tu sie musi wpisac:)))
      • polam5 Re: A co ma na tym forum do roboty? 17.12.07, 18:42
        Mozesz napisac szczegoly? Dawno juz to nie bylo nic "Juicy"
        • quickly Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? 18.12.07, 05:06
          Musze przyznac, ze to niezwykle mile uczucie, jak ktos o kims
          pamieta. Dziekuje. Chociaz trudno powiedziec, czy ta pamiec ma
          pozytywne konotacje.

          fanka.turystyki szkoda, ze nie ma w Polsce takiej elektrowni, ktora
          mozna by bylo zasilac zlosliwoscia... Mozna byloby Cie tam
          dostarczyc, zasililabys pradem pol Polski.

          A w Australii pelnia lata. Znow beda swieta nad oceanem, tam gdzie
          blekit nieba zlewa sie z szafirowym morzem.

          Skoro wiec Swieta za pasem, to zycze wszystkim ludziom dobrej woli
          dobrego odpoczynku, spokojnych swiat i wszystkiego co najlepsze w
          Nowym Roku (Tobie tez fanka, moze Tobie najbardziej zycze Tego, zeby
          ten nadchodzacy rok byl dla Ciebie udany i szczesliwy... :)))
          • osv Re: Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? 18.12.07, 12:52
            Noo... tu sa tacy, ktorych wlasna, atomowa elektrownia/zlosliwosci/
            zasila obie polkole ; )))

            To tylko ja spoza linii FRONTU, Quickly : ))
            ...skladam rowniez Tobie najlepsze zyczenia w jezyku, ktory jest
            dla wielu baardzo obcy... : ))

            Moze ciut za wczesnie ta koleda... ale mam nadzieje, ze wyciszy ona
            huk dzial armatnich i zdesamuje rakiety Polama ; ))

            Ktos uzyl tu slowa Gwiazda... chcialabym sie kojarzyc wylacznie
            z Gwiazda Polarna : ))
            WSZYSTKIM tu piszacym... PIEKNYCH SWIAT!... cokolwiek to dla kogos
            prywatnie znaczy.
            Specjalne, extra czule i serdeczne zyczenia dla EMIGRANTOW, dla
            ktorych te Swieta sa wyjatkowo wzruszajace...

            pl.youtube.com/watch?v=PP5w5-rR7QA
            osv : ))
            • Gość: :) Re: Naprawde jeszcze ktos tu o mnie pamieta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 18:48
              gorzej osv, jesli zlosliwosc by mogla zasilać, a jak w twoim przypadku nie
              zasila:)pólkul mózgowych.w koncu przy przepisywaniu regulek z ksiazek wiele
              energii ten mozg nie zuzywa.
              • Gość: karawana... Smile : ) IP: *.bredband.comhem.se 18.12.07, 22:16
                Dla wy-alien-owanych inaczej, pominietych, badz niedowartosciowanych-
                udanych Swiat z wlasciwa energia... moze byc mozgowa...

                zyczy

                osv : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                pl.youtube.com/watch?v=9gU-vuGizN0
                • quickly Dzieki za zyczenia osv... :))) 19.12.07, 02:18
                  Czego moge Ci zyczyc osv...?
                  Mam kolegow wedkarzy w Polsce, ktorzy czasami jezdza do Szwecji na
                  szczupaki. Zawsze lowie ich tam mase... A sam kraj jest podobno
                  bardzo ladny...

                  Wiec czego moge Ci zyczyc?
                  Sam nie wiem. Moze spelnienia marzen? Kazdy ma swoje marzenia...

                  ovs, zycze Ci spelnienia marzen, a do tego spokojnych i milych
                  swiat... Wszystkiegop najlepszego w 2008 r.
                  quickly
                • Gość: Greyblue Dziekuje :) IP: *.centertel.pl 19.12.07, 06:07
                  I Tobie rowniez udanych Swiat, osv :)

                  PS: Na tej liscie nauczylem sie czegos o postach od tajemniczych nickow - one nie sa po to, zeby ulatwic Ci ulozenie ukladanki - tylko po to, zeby to utrudnic. I robia to celowo. Uwazaj, ale nie nadinterpretuj. BTW: moja zona w zartach nazywa mnie wielbladem - bo potrafie dzwigac duzo siatek z zakupami i sie garbie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka