dragomir6 21.10.10, 22:08 Niedługo będziemy mieli możliwość wypełnienia ankiety (ponoć anonimowo) na temat naszej pracy - ciekawe, jakie będą pytania i kto wpisze to, co naprawdę myśli? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antysz1313 Re: ankieta 22.10.10, 09:45 nie ma nic anonimowego ... bedą znac: - adres IP - nazwe kompa - odłożą się ciasteczka - nr kaderkowy jak napiszesz ze "moj szef do gupek" to od razu będzie wiadomo kto to napisał. Nie oszukujmy się - ankieta będzie anonimowa jak będzie wystawiona na zewnątrz i bedzie można ją wypełnić np z domowego komputera Odpowiedz Link
dragomir6 Re: ankieta 22.10.10, 10:24 Właśnie ma być taka możliwość wypełnienia ankiety w domu. wydaje mi się, że lepiej nie przesyłać sobie linku do ankiety ze służbowej skrzynki na domową, bo to też jest do zbadania. Lepiej spisać Odpowiedz Link
lavjja Re: ankieta 22.10.10, 19:41 bez przesady już na pewno każdy szef będzie ścigał każdą niepopularną wypowiedź. To mam być ankieta o pracodawcy a nie przełożonym. Odpowiedz Link