21.10.10, 22:08
Niedługo będziemy mieli możliwość wypełnienia ankiety (ponoć anonimowo) na temat naszej pracy - ciekawe, jakie będą pytania i kto wpisze to, co naprawdę myśli?
Obserwuj wątek
    • antysz1313 Re: ankieta 22.10.10, 09:45
      nie ma nic anonimowego ... bedą znac:

      - adres IP
      - nazwe kompa
      - odłożą się ciasteczka
      - nr kaderkowy

      jak napiszesz ze "moj szef do gupek" to od razu będzie wiadomo kto to napisał.

      Nie oszukujmy się - ankieta będzie anonimowa jak będzie wystawiona na zewnątrz i bedzie można ją wypełnić np z domowego komputera
      • dragomir6 Re: ankieta 22.10.10, 10:24
        Właśnie ma być taka możliwość wypełnienia ankiety w domu. wydaje mi się, że lepiej nie przesyłać sobie linku do ankiety ze służbowej skrzynki na domową, bo to też jest do zbadania. Lepiej spisać
        • lavjja Re: ankieta 22.10.10, 19:41
          bez przesady
          już na pewno każdy szef będzie ścigał każdą niepopularną wypowiedź.

          To mam być ankieta o pracodawcy a nie przełożonym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka