Dodaj do ulubionych

Tu Was mam! :D

25.11.05, 12:46
A co taki pomór na kobiecie?
Obserwuj wątek
    • lajton Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:47
      no smutek ich "ogarnoł" po prostusmile
      • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:48
        no ale czemu cała 'stara gwardia' stamtad jakby przeniosla sie tu?
        • mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:49
          mia.wallace napisała:

          > no ale czemu cała 'stara gwardia' stamtad jakby przeniosla sie tu?
          nie jakby, tylko się przeniosła smile)
          • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:59
            wszyscy?
            a gdzie Kryśka i Klincioch?
            • mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:00
              bywają, jak Im czas pozwala smile
              • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:02
                łoj mi ostatnio tez czas nie pozwala!
                jestem na finiszu konczenia przygody z uczelnia i...
                urzne sie w trupa jak to nastapi!!!
                • mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:09
                  powodzenia życzę smile)) nie wiesz, co z Listkiem???
                  • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:21
                    nie znaju listka sad
                    a nie wiesz, co z mariem?
                    bo nie daje znaku zycia sad
                    • mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:23
                      wiem doskonale co się z Nim dzieje, chyba nie chciałabyś wiedzieć
                      • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:25
                        tzn...?
                        slusznie sie martwie?
                        oSZ qrwa!
                        • mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:39
                          nic Mu nie jest, o to sie nie martw
                          • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:42
                            no to kamień z serca! big_grin
                            ale dupe mu skopie, ze sie nie odzywa, a ja sie tu martwie! big_grin
    • kobieta_na_pasach Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:47
      mia.wallace napisała:

      > A co taki pomór na kobiecie?

      nie podlizuj sie.
    • mamba30 cześć maleńka :)) 25.11.05, 12:48

      • mia.wallace Re: cześć maleńka :)) 25.11.05, 12:49
        o co chodzi z tym analem - oralem?
        pogniewalista sie na kobiete?
        • mamba30 Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 12:51
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=669&w=32351952
          • mia.wallace Re: Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 12:58
            znaczy cięli Was ostro?
            a co tak z nagła?
            • mamba30 Re: Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 13:00
              tego nie wiem, zaczęło sie i my poszlismy dalej smile))
    • lena_zet Re: jakżeś tu trafiła? 25.11.05, 12:51
      zboczona kobieto tongue_outPP
      • mia.wallace gdzie diabeł nie może... 25.11.05, 12:59
        tam mnie posyła, he he...
    • maretina Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:11
      protest mamysmile
      • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:22
        chwilowy czy tak na stale? smile

        PS. słodki ten Twoj Kajtek! smile
        • maretina Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:24
          mia.wallace napisała:

          > chwilowy czy tak na stale? smile
          >
          > PS. słodki ten Twoj Kajtek! smile

          i tak bede robic swoje "na kobiecie" hmmmm jak to brzmibig_grin
          tyle ze za tydziensmile)))
          Kajtus slodziutkismile
          • mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:30
            'robic swoje na kobiecie' big_grin
            pyszny txt!

            to tego typu rzeczy na fk wycinano?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka