mia.wallace 25.11.05, 12:46 A co taki pomór na kobiecie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:48 no ale czemu cała 'stara gwardia' stamtad jakby przeniosla sie tu? Odpowiedz Link
mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:49 mia.wallace napisała: > no ale czemu cała 'stara gwardia' stamtad jakby przeniosla sie tu? nie jakby, tylko się przeniosła ) Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:02 łoj mi ostatnio tez czas nie pozwala! jestem na finiszu konczenia przygody z uczelnia i... urzne sie w trupa jak to nastapi!!! Odpowiedz Link
mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:09 powodzenia życzę )) nie wiesz, co z Listkiem??? Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 13:21 nie znaju listka a nie wiesz, co z mariem? bo nie daje znaku zycia Odpowiedz Link
mamba30 Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:23 wiem doskonale co się z Nim dzieje, chyba nie chciałabyś wiedzieć Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:25 tzn...? slusznie sie martwie? oSZ qrwa! Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:42 no to kamień z serca! ale dupe mu skopie, ze sie nie odzywa, a ja sie tu martwie! Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 12:47 mia.wallace napisała: > A co taki pomór na kobiecie? nie podlizuj sie. Odpowiedz Link
mia.wallace Re: cześć maleńka :)) 25.11.05, 12:49 o co chodzi z tym analem - oralem? pogniewalista sie na kobiete? Odpowiedz Link
mamba30 Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 12:51 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=669&w=32351952 Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 12:58 znaczy cięli Was ostro? a co tak z nagła? Odpowiedz Link
mamba30 Re: Tu masz skrót akcji :) 25.11.05, 13:00 tego nie wiem, zaczęło sie i my poszlismy dalej )) Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:22 chwilowy czy tak na stale? PS. słodki ten Twoj Kajtek! Odpowiedz Link
maretina Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:24 mia.wallace napisała: > chwilowy czy tak na stale? > > PS. słodki ten Twoj Kajtek! i tak bede robic swoje "na kobiecie" hmmmm jak to brzmi tyle ze za tydzien))) Kajtus slodziutki Odpowiedz Link
mia.wallace Re: Tu Was mam! :D 25.11.05, 14:30 'robic swoje na kobiecie' pyszny txt! to tego typu rzeczy na fk wycinano? Odpowiedz Link