12.09.06, 09:59
Przypomnij sobie robaka, co wczoraj zjadłaś, to zaraz zapomnisz o
dzisiejszych smutach wink
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:01
      pewnie, ze zapomne, bo trudno sie mysli podczas wymiotowania smile)))))
      • bzz_bzz Re: Vandzia 12.09.06, 10:03
        no widzisz! I stresować się podczas żygania też trudno. Najwyżej nudzić się
        będziesz wink
        • vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:05
          i gardło se odrapie wink))
          • bzz_bzz Re: Vandzia 12.09.06, 10:07
            wazeliną wysmaruj wink
            • vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:08
              ale co??? smile)) bo wazelina to mi sie jednoznacznie kojarzy smile)))
              • bzz_bzz Re: Vandzia 12.09.06, 10:12
                no gardło chyba, nie? wink
                • vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:14
                  a dupka mi na mysl przyszla ;PP
                  niech on juz przyjedzie!!!
                  • bzz_bzz Re: Vandzia 12.09.06, 10:16
                    jak drapie, to se też wysmaruj :ppp
                    • vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:17
                      wink juz jestem niezywa ze stresu wiec sie wylaczam tongue_out i ide zaraz zlozyc podanie
    • vandikia przyjechał....................... ................. 12.09.06, 10:16

      • bzz_bzz Re: przyjechał....................... ........... 12.09.06, 10:16
        oooooooooo...
        To szybko i chodź opowiadać wink
        • vandikia Re: przyjechał....................... .......... 12.09.06, 10:17
          jesli bede w stanie.... ok out z forum! smile trzym kciuki wink
    • vandikia uszy mnie pieka 12.09.06, 10:55
      chyba mowi reszcie, ze odchodze, bo gadalam z nim sama i wyszlam./
      jest max spokojny i przybity yyyyyyyyyy uspokoiłam sie, ale czuje, ze on
      jeszcze moze wybuchnac.
      poki co stwierdzil, ze sie zastanowi i narazie nie podpisal podania.
      • raduch Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:57
        Brawo.smile))
        • vandikia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:57
          jeszcze z godzina i wszystko bedzie jasne, ale stres powoli schodzi ze mnie smile
          • bzz_bzz Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:59
            no. to jedna z głowy.. big_grinDD
          • raduch Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 11:01
            I bardzo dobrze. Niech się inni martwią. wink
      • pszczolaasia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:58
        niech sobie nie wybucha do woli..bylebyć ty nie starciła opanowania. masz byc
        wtarda jak skała i sie nie uginać!!!
      • tictac11 Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 11:03
        A nad czym on sie ma zastanawiać??????
        Jak to nie podpisze? Zakuje cie w kajdany i karze pracować???? dupek
        • vandikia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 11:11
          wlasnie tez nie wiem nad czym he he jejuuuuu schodzi schodzi powoli bardzo
          powoli, glowa mnie zaczyna bolec
    • vandikia uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:07
      kolega niemiec na maksa na mnie obrazony, ze mu nie powiedzialam, traktuje mnie
      jak powietrze i krzyczal przed chwila


      no to takie najnowsze wiesci...
      • tictac11 Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:14
        powiedz mu "Verpiss dich" .... ;PP
        • vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:15
          powiem mu, ze to epilog do 1410 tongue_outP
          • tictac11 Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:35
            Nie bedzie wiedział. oni się tak Grunwaldem nie przejęli wink)
            • vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:36
              to przypomne mu ostatnie mistrzostwa swiata - bo sie tym bardzo zestresowal smile)
              • tictac11 Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:38
                hehehe juz lepiej, ja obstaję jednak przy "verpiss dich" big_grinD
      • ticoqp Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:23
        a rozumiesz co krzyczy?smile
        • vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:24
          ciezko wylapac slowa... ale malo mnie nie przetracil w drzwiach wink
          • ticoqp Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:25
            jednak zach europejczycy nie sa kulturalni
            • vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:26
              wiesz co, jak dzis zobaczylam jego mine na wejsciu, to tylko sie utwierdzilam w
              moim postanowieniu
              • ticoqp Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:28
                to juz nie wiem który to ssman a który volksdeutsch?smile
                • vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:29
                  esesman to szef, a jakbym wiedziala co znaczy volks to bym Ci napisala ktory
                  to tongue_outPP
                  • ticoqp Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:29
                    smile
                    volks to taki co sie zniemczyłsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka