bzz_bzz 12.09.06, 09:59 Przypomnij sobie robaka, co wczoraj zjadłaś, to zaraz zapomnisz o dzisiejszych smutach Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:01 pewnie, ze zapomne, bo trudno sie mysli podczas wymiotowania ))))) Odpowiedz Link
bzz_bzz Re: Vandzia 12.09.06, 10:03 no widzisz! I stresować się podczas żygania też trudno. Najwyżej nudzić się będziesz Odpowiedz Link
vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:08 ale co??? )) bo wazelina to mi sie jednoznacznie kojarzy ))) Odpowiedz Link
vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:14 a dupka mi na mysl przyszla ;PP niech on juz przyjedzie!!! Odpowiedz Link
vandikia Re: Vandzia 12.09.06, 10:17 juz jestem niezywa ze stresu wiec sie wylaczam i ide zaraz zlozyc podanie Odpowiedz Link
bzz_bzz Re: przyjechał....................... ........... 12.09.06, 10:16 oooooooooo... To szybko i chodź opowiadać Odpowiedz Link
vandikia Re: przyjechał....................... .......... 12.09.06, 10:17 jesli bede w stanie.... ok out z forum! trzym kciuki Odpowiedz Link
vandikia uszy mnie pieka 12.09.06, 10:55 chyba mowi reszcie, ze odchodze, bo gadalam z nim sama i wyszlam./ jest max spokojny i przybity yyyyyyyyyy uspokoiłam sie, ale czuje, ze on jeszcze moze wybuchnac. poki co stwierdzil, ze sie zastanowi i narazie nie podpisal podania. Odpowiedz Link
vandikia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:57 jeszcze z godzina i wszystko bedzie jasne, ale stres powoli schodzi ze mnie Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 10:58 niech sobie nie wybucha do woli..bylebyć ty nie starciła opanowania. masz byc wtarda jak skała i sie nie uginać!!! Odpowiedz Link
tictac11 Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 11:03 A nad czym on sie ma zastanawiać?????? Jak to nie podpisze? Zakuje cie w kajdany i karze pracować???? dupek Odpowiedz Link
vandikia Re: uszy mnie pieka 12.09.06, 11:11 wlasnie tez nie wiem nad czym he he jejuuuuu schodzi schodzi powoli bardzo powoli, glowa mnie zaczyna bolec Odpowiedz Link
vandikia uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:07 kolega niemiec na maksa na mnie obrazony, ze mu nie powiedzialam, traktuje mnie jak powietrze i krzyczal przed chwila no to takie najnowsze wiesci... Odpowiedz Link
tictac11 Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:35 Nie bedzie wiedział. oni się tak Grunwaldem nie przejęli ) Odpowiedz Link
vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:36 to przypomne mu ostatnie mistrzostwa swiata - bo sie tym bardzo zestresowal ) Odpowiedz Link
tictac11 Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:38 hehehe juz lepiej, ja obstaję jednak przy "verpiss dich" D Odpowiedz Link
vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:24 ciezko wylapac slowa... ale malo mnie nie przetracil w drzwiach Odpowiedz Link
vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:26 wiesz co, jak dzis zobaczylam jego mine na wejsciu, to tylko sie utwierdzilam w moim postanowieniu Odpowiedz Link
ticoqp Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:28 to juz nie wiem który to ssman a który volksdeutsch? Odpowiedz Link
vandikia Re: uhuhuhuhuh 12.09.06, 11:29 esesman to szef, a jakbym wiedziala co znaczy volks to bym Ci napisala ktory to PP Odpowiedz Link