Dodaj do ulubionych

mona!!!!!!!!

27.04.07, 15:21
daj znać jak dojdzie!!!
Obserwuj wątek
    • lajton dopsz:) 27.04.07, 15:22
      • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:23
        doszłaś?
        jak było kochanie? smile
        • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:23
          ja zawsze dochodzę, słońce Ty moje wink))
          • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:27
            skarb nie dziewczyna!
            • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:32
              no własnie, właśnie
              mnie to dotCHnąć wystarczy
              wink
              • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:35
                oglądałaś celebrity woody allena? tam była laska, która całe ciało miała czułe
                jak łechtaczkę smile))
                • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:36
                  mnie to po pleckach najbardziej mrowi
                  wink
                  • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:38
                    możesz szudrać się o drzewo
                    • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:38
                      robię to
                      z dzikim jazgotem
                      • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:39
                        nie znam człowieka smile
                        • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:41
                          poszudraj trochę to od razu się zjawismile
                          • dzikoozka Re: dopsz:) 27.04.07, 15:42
                            znam "poczochraj"
                            • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:43
                              też się nada! smile
                            • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:44
                              ja znam "poczochraj boberka", ale nie wiem jak to wygląda
                              wink
                          • niedzwiedzica_sousie Re: dopsz:) 27.04.07, 15:42
                            nie wiem czy warto
                            • lajton Re: dopsz:) 27.04.07, 15:46
                              głupiaś!
                              tylko czy Ciebie plecki aby na pewno mrowią?
    • monalisa.pl dobrze, królowo, dam znac ale 7 maja bo dzis robie 27.04.07, 15:53
      out z smierdzacego miasta nad morze i nie bede tam miala kompawink
      dzieki!!!

      ps kiedy wysłałas?
      • niedzwiedzica_sousie Re: dobrze, królowo, dam znac ale 7 maja bo dzis 27.04.07, 16:02
        w środę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka