six_a 15.02.08, 19:33 trzeba się przygotować chyba? wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4932571.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
six_a Re: armagedon 15.02.08, 19:49 cholera, testamentu nie mam. z drugiej strony, jak pieprznie w dzielnię, to może za rzeką by trzeba kogoś upoważnić do odbioru pensji? hmm no takie buty a w czechach wybrali nowego prezydenta i trochę mnie zdziwiło, że nie ivan mladek, to byłby podwójny armagedon. ale może jeszcze wystartuje u nas. Odpowiedz Link
maretina Re: armagedon 15.02.08, 19:52 mogloby to ustrojstwo pizdnac w sejm. wreszcie bylby swiety spokoj! nie bylabym tez zla gdyby trafil tylko we wlasciciela kota alika Odpowiedz Link
raduch Re: armagedon 15.02.08, 20:12 A mnie rozwalił komentarz "Tusk,Kwasniewski i nawet Kalisz bawia sie w Alpach." Odpowiedz Link
raduch Re: a tu mamy komentarz eksperta :-D 15.02.08, 20:40 W małym palcu ma astronomię, fizykę, balistykę, stosunki międzynarodowe, rachunek prawdopodobieństwa i Bóg wie co jeszcze... Tylko nie wie, Pan z Miasta, kiedy sadzi się ziemniaki. Odpowiedz Link
dziewice Kult - Łączmy się w pary, kochajmy się 15.02.08, 20:47 Kult - Łączmy się w pary, kochajmy się www.youtube.com/watch?v=B29gJPIYBy4 Odpowiedz Link