15.02.08, 19:33
trzeba się przygotować chyba?
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4932571.html
Obserwuj wątek
    • maretina Re: armagedon 15.02.08, 19:37
      to samo powiedzialam mezowismile
      • six_a Re: armagedon 15.02.08, 19:49
        smile cholera, testamentu nie mam.
        z drugiej strony, jak pieprznie w dzielnię, to może za rzeką by
        trzeba kogoś upoważnić do odbioru pensji?
        hmm
        no takie buty
        a w czechach wybrali nowego prezydenta i trochę mnie zdziwiło, że
        nie ivan mladek, to byłby podwójny armagedon. ale może jeszcze
        wystartuje u nas.
        • maretina Re: armagedon 15.02.08, 19:52
          mogloby to ustrojstwo pizdnac w sejm. wreszcie bylby swiety spokoj!smile
          nie bylabym tez zla gdyby trafil tylko we wlasciciela kota alikasmile
          • raduch Re: armagedon 15.02.08, 20:12
            A mnie rozwalił komentarz
            "Tusk,Kwasniewski i nawet Kalisz bawia sie w Alpach."
            big_grin
            • raduch Re: a tu mamy komentarz eksperta :-D 15.02.08, 20:40
              W małym palcu ma astronomię, fizykę, balistykę, stosunki
              międzynarodowe, rachunek prawdopodobieństwa i Bóg wie co jeszcze...
              Tylko nie wie, Pan z Miasta, kiedy sadzi się ziemniaki. suspicious
              • raduch Re: ups? 15.02.08, 20:41
                wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4933390.html
              • dziewice Re: a tu mamy komentarz eksperta :-D 15.02.08, 20:41
                kto ja ? smile a wiadomo smile
    • dziewice Re: armagedon 15.02.08, 20:25
      moze powinnismy sie kochac ostatni raz? smile
    • dziewice Kult - Łączmy się w pary, kochajmy się 15.02.08, 20:47
      Kult - Łączmy się w pary, kochajmy się
      www.youtube.com/watch?v=B29gJPIYBy4
      smile
    • mmagi Bez nerw,MON uspakaja:)) nt 16.02.08, 21:42

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka