najglupszy-nick 25.12.11, 00:01 Stac mnie occupywallst.org/article/we-are-the-146-russians-refuse-to-be-rooked/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wubecja Re: Podarunek dla PIS 26.12.11, 13:15 i mnie toże stać może www.lejdd.fr/Economie/Actualite/L-analyse-de-la-crise-economique-par-Christine-Lagarde-443782/?from=headlines Odpowiedz Link
chlorofil1 Re: Podarunek dla PIS 26.12.11, 17:24 A ja mam coś po polsku www.krytykapolityczna.pl/OleksijRadynski/Jestnas146/menuid-192.html Odpowiedz Link
skoonk Re: Podarunek dla PIS 27.12.11, 09:53 chlorofil1 napisał: > A ja mam coś po polsku i z Polski, i o matematyce procentów: kuczynski.blogbank.pl/2011/12/09/ktos-tu-nie-mowi-calej-prawdy/ Odpowiedz Link