Dodaj do ulubionych

Podarunek dla PIS

25.12.11, 00:01
Stac mnie
occupywallst.org/article/we-are-the-146-russians-refuse-to-be-rooked/
Obserwuj wątek
    • wubecja Re: Podarunek dla PIS 26.12.11, 13:15
      i mnie toże stać może
      www.lejdd.fr/Economie/Actualite/L-analyse-de-la-crise-economique-par-Christine-Lagarde-443782/?from=headlines
      • chlorofil1 Re: Podarunek dla PIS 26.12.11, 17:24
        A ja mam coś po polsku
        www.krytykapolityczna.pl/OleksijRadynski/Jestnas146/menuid-192.html
        • skoonk Re: Podarunek dla PIS 27.12.11, 09:53
          chlorofil1 napisał:

          > A ja mam coś po polsku

          i z Polski, i o matematyce procentów:
          kuczynski.blogbank.pl/2011/12/09/ktos-tu-nie-mowi-calej-prawdy/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka