lechujarek69 20.08.15, 20:25 Jak wiadomo, odbędzie się ono w Raszynie jeszcze we wrześniu. Jak zamierzacie zagłosować? Bo ja na TAK! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sekler Re: REFERENDUM 20.08.15, 21:06 Boże a już mi chore serce zabiło, że może to za odwołaniem TW(itera) Zareby a swoją drogą to tu jak bys głosował? Czy też na TAK... znaczy czy wywalić od koryta? Może inni też dadzą swój głos jak bedzie nas 51% to niech już się boi... Odpowiedz Link
nowynaforum_raszyn Re: REFERENDUM 21.08.15, 13:31 Tuurodzony w formie... Błyskotliwy jak zawsze Odpowiedz Link
tuurodzony Re: REFERENDUM 21.08.15, 18:55 A jednak spokojnie karawana idzie dalej -pozdro. Odpowiedz Link
sekler Re: REFERENDUM 21.08.15, 20:31 ty tuurodzony uważaj z tymi psami bo jak rok temu na dożynkach opowiedziałem kawał o psach przy komendancie komisariatu w Raszynie to się uśmiał, ale jak dzien po mnie zatrzymali to już mu tak do śmiechu nie było... mnie też. A co do tematu. To jak z tym referendum robimy coś w Rasznie czy nie, bo ja uważam że nie ma co czekac do 2018 roku... i tak już z koryta się nażarli ile mogli... No chyba że nie robimy nic a wtedy sama rodzinka.pl zarbi w gminie przez jeszcze 3 lata z hakiem ponad 380.000 za roczek. Dajmy drugą rodzinę od tuby to kolejne grube tysiączki... Zaręba i kolesie to też nie mało... Chmielewski i ci od niego to samo... Kucharski... no i pozostali to będzie grubo oj grubo ponad duża bańka. ja jestem za odwołaniem Zaręby ze stołka Najwyższego... a wy? Odpowiedz Link
nowynaforum_raszyn Re: REFERENDUM 21.08.15, 21:32 Jestem za referendum! Trzeba odsunąć od korytka patologicznego Wieśka i liżących mu tyłek kolesi... Myślę tu głównie o byłych pracownikach SKOK Wołomin, rodzince.pl, alkoholikach-matematykach itd... Odpowiedz Link
nowynaforum_raszyn Re: REFERENDUM 21.08.15, 21:28 Karawana też się kiedyś zatrzyma Może wcześniej niż by Wiesiek chciał Pozdro, pozdro Odpowiedz Link
sekler Re: REFERENDUM 21.08.15, 23:58 a że już późna pora tak więc dzieci śpią powiem tak... jak będzie spier***ł z Raszyna to może nie zdążyć garsonek spakować jak będzie gnał znów na Grochów... Koryto też się kiedyś skończy a jak ktoś nie wie co robią świnie jak nie mają nic w tym korycie to ja powiem. A zwyczajnie dobierają się do tej świni co najwięcej się nażarła... Odpowiedz Link
tuurodzony Re: REFERENDUM 22.08.15, 17:50 Dałeś dowód błyskotliwego intelektu, godnego POpapranego matoła. BRAWOOOO !!!!! Odpowiedz Link
sekler Re: REFERENDUM 22.08.15, 21:07 chłopaki nie ma co się sprzeczać... trzeba myślec jak się pozbyć tego syfu z Raszyna... Cóż dożynki już tuż tuż... pewnie będzie jakis baner na wybory do sejmu... pamiętajcie, że tak jak świnia świni dupe ślini tak ku**wa ku**wie łba nie urwie... Odpowiedz Link
nowynaforum_raszyn Re: REFERENDUM 22.08.15, 22:33 Sęku starix to wie, że trzeba się syfu z Raszyna pozbyć. Ale do tuurodzonego nie masz co z takimi apelami się zwracać... On od dawna twierdzi, że wszystko jest cacy, że konkursy nie są ustawiane, że zwalnianie kompetentnych ludzi z pracy jest ok, że rodzinka.pl zasłużyła na tak wielkie przywileje, że łamanie prawa w gminie jest ok, że cenzura w KR jest ok itd... Nie ma co z nim dyskutować... Dla niego karawana jedzie dalej, a my pieski szczekamy... On włazi Zarębie w tyłeczek jak tylko może... Ciekawe tylko czy bezinteresownie Odpowiedz Link
tuurodzony Re: REFERENDUM 23.08.15, 10:11 Był czas że mieliście władzę w gminie i co, było lepiej? Było tylko trochę inaczej i z innymi się smarowało. Nie możecie przeżyć klęski w wyborach i to świadczy o waszej bezklasowości. Jaśniej wytłumaczyć nie jestem w stanie. Odpowiedz Link
nowynaforum_raszyn Re: REFERENDUM 23.08.15, 11:36 Przez takich jak ty, jeszcze długo się sytuacja w kraju nie zmieni. Dalej nic nie rozumiesz... W Raszynie dzieją się złe rzeczy, czasem z naruszeniem prawa, moralnego również i to pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości, partii która tak obnosi się swoją religijnością i przywiązaniem do wartości (), a ty piszesz o bezklasowości i karawanach! Usprawiedliwiasz każdą decyzję Zaręby, bo uważasz że jak wygrał wybory to mu wolno... To Zaręba okazał się mściwym prymitywem, bez cienia klasy bo od 16.11.2015 walczy ze wszystkimi, których tylko uzna za "wrogów", a tych co mu liżą tyłek wynagradza tak, że można by tymi profitami pół gminy obdzielić. Ja z żadną władzą w Raszynie nigdy nie byłem związany, a 5 lat temu głosowałem na Zarębę, ale wtedy przynajmniej udawał że jest innym człowiekiem... Teraz okłamał wyborców, bo nikt przed wyborami się nie spodziewał, że tak potraktuje Kuczarę, która pisała mu przemówienia, zorganizowała akcję społeczną,dzięki której powstało CKR, nikt nie przypuszczał że zostanie zwolniony Kowal, że Lechańscy będę skakać za jego pozwoleniem ze stołka na stołek, zarabiając niewyobrażalne dla zwykłych ludzi pieniądze... To wszystko dla ciebie nic złego, nie rozumiesz po prostu na czym polega demokracja... Według Ciebie, przegrani powinni zamknąć mordy i potulnie przyjmować to co im zafunduje władza, nawet jeśli jest łamane prawo, a niewinni ludzie są krzywdzeni. Gdyby Zaręba nie zachowywał się jak wariat, któremu odbiło po zwycięstwie to nie było by tych dyskusji na forum. Odpowiedz Link
starix62 Re: REFERENDUM 23.08.15, 12:30 No właśnie, kto mu napisze przemówienie na dożynanie ? brodas kanałowy niepiśmienny, lehanska nie ma czasu na takie pierdoły,derektor materiału wleczonego " zapracowany " Wniosek nasuwa się sam; bocian sam musi coś spłodzić ( jeśli jeszcze może) Odpowiedz Link
tuurodzony Re: REFERENDUM 23.08.15, 15:39 Oczywiście masz rację, nie zwróciłem uwagi na to, że jak byłeś ty i tobie podobni u władzy to było wszystko cacy i demokratycznie. Odpowiedz Link
sekler Re: REFERENDUM 23.08.15, 19:18 tuurodzony zapomniałes dodac na koncu, że psy szczekają, a... No właśnie psy... hmm jak się już domyślacie to nasz ptzepraszam wasz kochany wójt i vice w 2010-2014 mają małe problemy z prawem, ale tylko takie malutkie i mam nadzieję, że jak po obu panów podjadą psy i będzie karawana odjeżdżać to ów tuurodzony napisze swój ulubiony zwrot... Nie (motyla noga) ja wam obiecuję że w tamten dzień odśpiewamy radosne OTO JEST DZIEŃ... OTO JEST DZIEŃ... KTÓRY DAŁ NAM PAN... no i ja papiszę że spy szczekają... masz to jak w SKOK-u u Chmieleskiego... Odpowiedz Link
tuurodzony Re: REFERENDUM 24.08.15, 13:59 sekler trzeba przyznać że ci się nieźle czknęło - zdrowia życzę! Odpowiedz Link
sekler Re: REFERENDUM 24.08.15, 21:44 a dziekuję, dziękuję. Mam nadzieję, że jak beknie Zaręba i Chmielewski za "coś" w Urzędzie to też pożyczysz im zdrowia, będzie im potrzebne, no ale nie wyprzedzajmy faktów. Odpowiedz Link
starix62 Re: REFERENDUM 26.08.15, 16:51 Na zime kupię worek cebuli, jest w gminie paru oszołomów, ( u władzy ); co za murem polubią to warzywo. Nara. Odpowiedz Link