Dodaj do ulubionych

Borderline

23.02.21, 22:04
Cześć, szukałam jakiegoś forum, bo mam stwierdzone borderline i chciałam się zapytać osób, które tez to mają jak Wam się z tym żyje?
Mi osobiście bardzo siadło, biorę leki, ale już trwa to długo i myśle, ze jest coraz gorzej.
Obserwuj wątek
          • astroblaster Re: Borderline 27.02.21, 22:58
            Wydaje mi się -Brzask- że znak zapytania dotyczy braku rekacji na wpis.
            Może Hej coś przybajerzysz?

Jak nie Ty to jakiś smark21 dopierdoli jej jakimiś minusami z neurotycznej Tatiany Nitkovej. Pewnie mają te same źródła zaopatrzenia w wiedzę, dyplomy i towar (ale palą raczej wysrany przez konia owiec niż dobry weed). O aliku myślę, czy tam ali express czy chuj go tam wi jak.

Nie podrzucisz nic Osobie?
            • trust21 Re: Borderline 28.02.21, 01:01
              astroblaster napisał(a):

> Wydaje mi się -Brzask- że znak zapytania dotyczy braku rekacji na wpis.
              > Może Hej coś przybajerzysz?
              >
              > Jak nie Ty to jakiś smark21 dopierdoli jej jakimiś minusami z neurotycznej Tati
              > any Nitkovej. Pewnie mają te same źródła zaopatrzenia w wiedzę, dyplomy i towar
              > (ale palą raczej wysrany przez konia owiec niż dobry weed). O aliku myślę, czy
              > tam ali express czy chuj go tam wi jak.
              >
              > Nie podrzucisz nic Osobie?

Już kiedyś ci to dedykowałem. Ale co tam! Z miła chęcią zrobię to jeszcze raz ty zboczony dewiancie piszący tu pod kilkoma nickami.

Na pewnego endeka, co na mnie szczeka
              Julian Tuwim

''Próżnoś repliki się spodziewał
              Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
              Nie powiem nawet "Pies cię jebał",
              bo to mezalians byłby dla psa.''

Pozdrawiam cię serdecznie.

T
    • emmi-nika Re: Borderline 28.02.21, 22:18
      Nie piszesz, ile masz lat, w jakim wieku postawiono diagnozę, to wbrew pozorom wazne.
      Jaka jest Twoja sytuacja zyciowa; w jakim punkcie czy miejscu jestes.Napisz cos wiecej o sobie (jesli chcesz).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka