Dodaj do ulubionych

witajcie Kochani

10.04.06, 08:30
w ten (powiedzmy) przepiękny poniedziałkowy pornek.
jesli ktos ma ochote na kawę, herbatę, sok, mineralkę, lub coś mocniejszego, to krzyczeć... postaram sie w miare mozliwości realizować Wasze zamówienia.

miłego dnia MiSiaki kiss
Obserwuj wątek
    • cyberski Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:42

      Kawę poproszę...
      A poranek jest z pewnością śliczny (przynajmniej dzis w Gdańsku)
    • nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:43
      kawe rowniez poprosze,
      u mnie poranek ponury, zaraz zacznie padac, co za dziura, co za wiosna
      blee dzisiaj jest
      • bogulo Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:49
        a ja wode, zgodnie z ponizszym mottem:

        Motto dnia....

        "Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwosci jest zwykła woda.
        Dwie krople na szklankę wódki i wszystko jak ręką odjął."
        • nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:51
          zgadzam sie z powyzszym mottem
          ale tak walic sake od poniedzialku, kiedy czeka kuuuuuuuuupa roboty
          moze wieczorem sie podleczesmile
        • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:04
          zgodnie z zyczeniam dla Ciebie również coś mam... w jednej woda, w drugiej wóda... smile

          i.idnes.cz/05/073/cl/PLZc9f68_AAHL001030.jpg
          • bogulo Re: witajcie Kochani 10.04.06, 10:50
            tak sie zastanawiam, czy jestes po prostu mila, czy jednak chcesz zostac moim
            idealem kobiety wink
            Twoje zdrowie big_grin
            • cyberski Analizując... ;) 10.04.06, 11:36
              Jeśli 'jest sobą" to jest bardzo miła...
              Jeśli udaje to "chce zostać twoim ieałem kobiety" wink))

              A tak wogóle to "ktoś się staje naszym ideałem" czy "kogoś robimy naszym ideałem"? smile))
            • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:05
              jestem jaka jestem smile a jezeli tak wygląda Twój ideał... to cóż big_grinDD
              buziak
    • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:02
      a oto i kawa...

      www.pfpl.org/Coffee_Cup.jpg
      hmm... kto wychodzi ze mna na poranny spacer?
      • nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:10
        dzieki za kawusie
        spacer juz mam zaliczony
        teraz ide walczyc z lazienka
        • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:13
          no i ja lece... czas na mnie smile
          buziak kiss
          • nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:16
            buziak i milego dnia
            kiss
    • jacko1971 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 11:57
      hej, dla mnie soczek...powiedzmy marchewkowy wink przez ten poniedziałek
      zapomniałem swojej porcji karotelli z rana łyknąć ...wink
      • suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 12:36
        jak już koncert życzeń mamy to ja poproszę herbatkę jabłkowa+dzika róża ;p
        • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:04
          herbatka jabłkowa... juz sie robi www.twinings.com/en_int/graphics/stay_healthy/tea-cups.jpg
          ale z ta róża to juz sobie mogłas odpuścić tongue_out
          smacznego smile
          • suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:18
            kolorowa_diablica napisała:

            > herbatka jabłkowa... juz sie robi www.twinings.com/en_int/graphics/stay_healthy/tea-cups.jpg
            > ale z ta róża to juz sobie mogłas odpuścić tongue_out
            > smacznego smile
            >
            takie babskie fanaberie ;p
            ale widzę dwie filiżanki,czyli napijesz się ze mną ???
      • kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:07
        bardzo proszę
        www.hair-styles-online.net/image-files/carrot-juice.jpg
        • jacko1971 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 14:05
          mmmm pycha! i do tego jak podane....
    • itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 14:36
      poproszę mojito, może mnie otrzeźwi.
      potem yerba mate, bo muszę do nocy miec jasny umysł.
      na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspaćsmile
      z góry dziekujęsmile
      • suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 14:45
        itsnotme napisał:

        > poproszę mojito, może mnie otrzeźwi.
        > potem yerba mate, bo muszę do nocy miec jasny umysł.
        no to -rozumiem wink
        > na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspaćsmile
        > z góry dziekujęsmile

        ale tego to się nie spodziewałam ;p
        btw gdzie jest voker ???
        • itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 15:12
          suczka78 napisała:

          >
          >
          > ale tego to się nie spodziewałam ;p
          > btw gdzie jest voker ???


          czemu?smile
          nie wiem.
          • suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 15:39
            itsnotme napisał:

            na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspaćsmile

            te moje kudłate myśli ;p
            • itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 17:51
              suczka78 napisała:

              >
              > na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspaćsmile
              >
              > te moje kudłate myśli ;p

              Nawet nie będę próbował ich zrozumiec, bo nie zasnęsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka