kolorowa_diablica 10.04.06, 08:30 w ten (powiedzmy) przepiękny poniedziałkowy pornek. jesli ktos ma ochote na kawę, herbatę, sok, mineralkę, lub coś mocniejszego, to krzyczeć... postaram sie w miare mozliwości realizować Wasze zamówienia. miłego dnia MiSiaki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyberski Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:42 Kawę poproszę... A poranek jest z pewnością śliczny (przynajmniej dzis w Gdańsku) Odpowiedz Link
nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:43 kawe rowniez poprosze, u mnie poranek ponury, zaraz zacznie padac, co za dziura, co za wiosna blee dzisiaj jest Odpowiedz Link
bogulo Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:49 a ja wode, zgodnie z ponizszym mottem: Motto dnia.... "Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwosci jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko jak ręką odjął." Odpowiedz Link
nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 08:51 zgadzam sie z powyzszym mottem ale tak walic sake od poniedzialku, kiedy czeka kuuuuuuuuupa roboty moze wieczorem sie podlecze Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:04 zgodnie z zyczeniam dla Ciebie również coś mam... w jednej woda, w drugiej wóda... i.idnes.cz/05/073/cl/PLZc9f68_AAHL001030.jpg Odpowiedz Link
bogulo Re: witajcie Kochani 10.04.06, 10:50 tak sie zastanawiam, czy jestes po prostu mila, czy jednak chcesz zostac moim idealem kobiety Twoje zdrowie Odpowiedz Link
cyberski Analizując... ;) 10.04.06, 11:36 Jeśli 'jest sobą" to jest bardzo miła... Jeśli udaje to "chce zostać twoim ieałem kobiety" )) A tak wogóle to "ktoś się staje naszym ideałem" czy "kogoś robimy naszym ideałem"? )) Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:05 jestem jaka jestem a jezeli tak wygląda Twój ideał... to cóż DD buziak Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:02 a oto i kawa... www.pfpl.org/Coffee_Cup.jpg hmm... kto wychodzi ze mna na poranny spacer? Odpowiedz Link
nane1 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:10 dzieki za kawusie spacer juz mam zaliczony teraz ide walczyc z lazienka Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 09:13 no i ja lece... czas na mnie buziak Odpowiedz Link
jacko1971 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 11:57 hej, dla mnie soczek...powiedzmy marchewkowy przez ten poniedziałek zapomniałem swojej porcji karotelli z rana łyknąć ... Odpowiedz Link
suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 12:36 jak już koncert życzeń mamy to ja poproszę herbatkę jabłkowa+dzika róża ;p Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:04 herbatka jabłkowa... juz sie robi www.twinings.com/en_int/graphics/stay_healthy/tea-cups.jpg ale z ta róża to juz sobie mogłas odpuścić smacznego Odpowiedz Link
suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:18 kolorowa_diablica napisała: > herbatka jabłkowa... juz sie robi www.twinings.com/en_int/graphics/stay_healthy/tea-cups.jpg > ale z ta róża to juz sobie mogłas odpuścić > smacznego > takie babskie fanaberie ;p ale widzę dwie filiżanki,czyli napijesz się ze mną ??? Odpowiedz Link
kolorowa_diablica Re: witajcie Kochani 10.04.06, 13:07 bardzo proszę www.hair-styles-online.net/image-files/carrot-juice.jpg Odpowiedz Link
itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 14:36 poproszę mojito, może mnie otrzeźwi. potem yerba mate, bo muszę do nocy miec jasny umysł. na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspać z góry dziekuję Odpowiedz Link
suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 14:45 itsnotme napisał: > poproszę mojito, może mnie otrzeźwi. > potem yerba mate, bo muszę do nocy miec jasny umysł. no to -rozumiem > na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspać > z góry dziekuję ale tego to się nie spodziewałam ;p btw gdzie jest voker ??? Odpowiedz Link
itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 15:12 suczka78 napisała: > > > ale tego to się nie spodziewałam ;p > btw gdzie jest voker ??? czemu? nie wiem. Odpowiedz Link
suczka78 Re: witajcie Kochani 10.04.06, 15:39 itsnotme napisał: na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspać te moje kudłate myśli ;p Odpowiedz Link
itsnotme Re: witajcie Kochani 10.04.06, 17:51 suczka78 napisała: > > na noc danielsa albo walkera, trzeba się wyspać > > te moje kudłate myśli ;p Nawet nie będę próbował ich zrozumiec, bo nie zasnę Odpowiedz Link