Dodaj do ulubionych

reklamacja

11.04.06, 18:02
moj masaz sie nie odbyl, reklamacje skladam
jacusss masz ze tak powiem prze....chlapane, wyciagam weza
uciekaj jesli ci zycie mile!!!!!!!!!!!!!!!!
gggrrrrrrrrr
Obserwuj wątek
          • nane1 Re: reklamacja 11.04.06, 18:16
            absolutnie wykluczone, zadnego pasoawania nie ma i nie bedzie nigdy never
            mnie tu plecy bola od ciezkiej pracy a on tak sie wkupia w moje laski
            nie ze mna te numery meska swiniotongue_out
                    • nane1 Re: reklamacja 11.04.06, 18:28
                      dzieki anxsmile))))
                      przede mna jeszcze taka kuuuupaaaaaaaaaaa do zrobienia a tu masazu niet, ale chociaz na ciebie mozna liczyc
                      a jak wrazenia po wczorajszym tescie??
                      • anxiety3 Re: reklamacja 11.04.06, 18:33
                        eeech, ja jednak nie narzekam smile milo sie zapowiadalo, ale musialam konczyc...
                        potencjal jednak jest tongue_out, moze jeszcze kiedys ratowac nasze obolale cialka smile
                            • nane1 Re: reklamacja 11.04.06, 18:40
                              jednego juz mam ( i to nie jest merdajacy waz0 chcialam wyprobowac takiego wirtualnego i dupa, wiec rezygnuje z wszelkich wirtualnych (dla mnie) pseudomasazystowtongue_outPPP
                                    • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 20:10
                                      jacko1971 napisał:

> > wiec pozostane przy moim osobistym masazysciesmile)))
                                      >
                                      > hello...no tak..w takim razie grafik mi sie zmienia (na lepsze!!! )... to juz
                                      > 2ga osoba spada....wink

na lepsze???

>
                                      • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 20:18
                                        > na lepsze???

a tak! to nie czasy komunizmu wink każdemu po równo wink jakość nie idzie w parze
                                        z ilościa - lepiej wykonać cos dobrze na mniejszej populacji (tej która tego
                                        naprawde chce wink)niż robic masówke wink
                                        • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 20:29
                                          jacko1971 napisał:

> > na lepsze???
                                          >
                                          > a tak! to nie czasy komunizmu wink każdemu po równo wink jakość nie idzie w
                                          parze
                                          >
                                          > z ilościa - lepiej wykonać cos dobrze na mniejszej populacji (tej która tego
                                          > naprawde chce wink)niż robic masówke wink
                                          >
                                          zgadzam się wink
                                          ale Ty nie miałeś masować wszystkich tylko te które będą tego chciały ;p
                                          btw sugerujesz,że gdybś miał zrobić masaż każdej z nas jakość była by kiepska ?
                                          • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 20:35
                                            > ale Ty nie miałeś masować wszystkich tylko te które będą tego chciały ;p

tak, ale okazało sie że jest to awykonalne!!! przynajmniej na takich zasadach
                                            które zreszta nie zostały okreslone wink...a nane postawiła zbyt abstrakcyjne
                                            warunki - godzina!!!!! no i nie widziałem gdzie jej szukać....jestem na próbie -
                                            zgoda ale...jestem tez na innej próbie - życia - mam małego stworka bez
                                            którego nigdzie się nie ruszam wink tak, nane Twój wąż przy nim wysiada! wink
                                            mówię Ci! zresztą - chodzisz z nim do pracy? wink bo ja swojego zabieram
                                            wszędzie wink

> btw sugerujesz,że gdybś miał zrobić masaż każdej z nas jakość była by
                                            kiepska ?

tak byłoby gdybym robił je w tym samym czasie wink...robienie masażu w necie nie
                                            jest skomplikowane, w zyciu bywa trudniejsze z tym ze dostarcza o kilka
                                            wielkości większe doznania wink
                                            • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 20:42
                                              jacko1971 napisał:
                                              > tak, ale okazało sie że jest to awykonalne!!! przynajmniej na takich zasadach
                                              > które zreszta nie zostały okreslone wink

to fact

...a nane postawiła zbyt abstrakcyjne
                                              > warunki - godzina!!!!! no i nie widziałem gdzie jej szukać....jestem na
                                              próbie

hej to jest zabawa ,traktuj to z przymruzeniem oka wink

> zgoda ale...jestem tez na innej próbie - życia - mam małego stworka bez
                                              > którego nigdzie się nie ruszam wink

wiem o czym piszesz,od 2 lat jestem posiadaczką dwóch takich aniołków wink
                                              • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 20:48
                                                > hej to jest zabawa ,traktuj to z przymruzeniem oka wink

zabawa zabawą ale...odbieram takie texty poważnie...do tego mam dzisiaj
                                                nieciekawy dzień

> wiem o czym piszesz,od 2 lat jestem posiadaczką dwóch takich aniołków wink

2 na raz?wink tego bym chyba nie przeżył...jeden mnie wykańcza wink, a taka
                                                dwójke mam od święta także (w te święta też...nie wiem czy się z tego cieszyć ;-
                                                ))
                                                ale , ale ...zaskoczyłaś mnie teraz !!!!! nie dwójka ale tym że wogóle
                                                posiadasz !!! wink
                                                • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 20:55
                                                  jacko1971 napisał:

> zabawa zabawą ale...odbieram takie texty poważnie...do tego mam dzisiaj
                                                  > nieciekawy dzień
                                                  posiedzisz na MiSiu to będziesz wiedział kiedy piszemy na poważnie a kiedy
                                                  żartujemywink

> 2 na raz?wink
                                                  tak wyszło
                                                  >tego bym chyba nie przeżył...jeden mnie wykańcza
                                                  przeżyłbyś,dzieciaki to słodki ciężar

> ale , ale ...zaskoczyłaś mnie teraz !!!!! nie dwójka ale tym że wogóle
                                                  > posiadasz !!! wink
                                                  zupełnie nie rozumiem skąd to zaskoczenie ????
                                                  • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 21:02
                                                    > posiedzisz na MiSiu to będziesz wiedział kiedy piszemy na poważnie a kiedy
                                                    > żartujemywink

pewnie tak, jak na razie niewiele jeszcze rozumiem wink

> przeżyłbyś,dzieciaki to słodki ciężar

he he he taaaak, podwójne szczęście...jeżeli roczny z kawałkiem brzdąc potrafi
                                                    rozebrać piekarnik czy łózko, zabawiać się komputerem, telefonem czy
                                                    telewizorem ledwo stojąc na nogach to dwójka 2latków siałaby postrach w pracy a
                                                    w domu hmmm nieee lepiej przysposobić jednego do opieki nad drugim jak już się
                                                    wukluje wink

> zupełnie nie rozumiem skąd to zaskoczenie ????

np. z nicka...z Twojego nastawienia anty wink..nigdy bym nie przypuszczał, ale
                                                    skoro tak jest to podziwiam!!!!! wink
                                                  • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 21:13
                                                    jacko1971 napisał: >
                                                    > he he he taaaak, podwójne szczęście...jeżeli roczny z kawałkiem brzdąc
                                                    potrafi
                                                    > rozebrać piekarnik czy łózko, zabawiać się komputerem, telefonem czy
                                                    > telewizorem ledwo stojąc na nogach to dwójka 2latków siałaby postrach w pracy
                                                    a
                                                    > oj moje maluchy są grzeczne chociaż pomysłów im nie brakuje wink

> np. z nicka...z Twojego nastawienia anty wink..nigdy bym nie przypuszczał, ale
                                                    > skoro tak jest to podziwiam!!!!! wink

no sorki a co ma nick do posiadania dzieci ;P
                                                    nastawienie anty myślałam ,że już sobie wyjaśniliśmy tą kwestie - wydaje Ci
                                                    się!!! wink
                                                  • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 21:19
                                                    > no sorki a co ma nick do posiadania dzieci ;P

niby nic...ale suczka??? wink powiedzmy mamcia78, mamcia2ki,
                                                    jaibliźniakidwa...he he he nie byłyby bardziej obrazowe...ok...taki sobie żart
                                                    to był...mam nadzieje że ja także moge pisac nie tylko serio
                                                    ?
                                                    > nastawienie anty myślałam ,że już sobie wyjaśniliśmy tą kwestie - wydaje Ci
                                                    > się!!! wink
                                                    ok, dopiero teraz przeczytałem twój text do wczorajszego wątku...po prostu
                                                    zapamietałem same Twoje NIE wink i tak Cie kojarzyłem..teraz to co innego -
                                                    jestes kojarzona z aniołkamiwink
                                                  • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 21:29
                                                    jacko1971 napisał:

P
                                                    >
                                                    > niby nic...ale suczka??? wink
                                                    suczka też może być mamą wink

powiedzmy mamcia78, mamcia2ki,
                                                    > jaibliźniakidwa...
                                                    pewnie gdybym była na forum dla grzecznych mamusiek wybrałabym jeden z
                                                    wymienionych przez Ciebie nicków ;p

> jestes kojarzona z aniołkamiwink
                                                    > hmmm... no nie wiem
                                                  • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 21:33
                                                    > suczka też może być mamą wink

he he he tak, tak....wink ale to nie forum dla miłośników zwierzaków he he he
                                                    podobnie jak i grzecznych mamusiek wink

> pewnie gdybym była na forum dla grzecznych mamusiek wybrałabym jeden z
                                                    > wymienionych przez Ciebie nicków ;p

jesteś niegrzeczna??????????????????????? wink

> > jestes kojarzona z aniołkamiwink
                                                    > > hmmm... no nie wiem
                                                    oj tak przeze mnie i to od dzisiaj do ...następnego skojarzenia wink
                                                  • suczka78 Re: reklamacja 11.04.06, 21:37
                                                    jacko1971 napisał:

> > suczka też może być mamą wink
                                                    >
                                                    > he he he tak, tak....wink ale to nie forum dla miłośników zwierzaków he he he
                                                    > jak to nie jesteś na MiSiu;p

> jesteś niegrzeczna??????????????????????? wink
                                                    >nie powiem Ci tak czy tak bo sobie pomyślisz tak albo tak wink

> > > hmmm... no nie wiem
                                                    > oj tak przeze mnie i to od dzisiaj do ...następnego skojarzenia wink
                                                    ok wink
                                                  • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 21:42
                                                    > > jak to nie jesteś na MiSiu;p

ech..nie przegadam Cie widzę...wink może tym - z naukowego punktu widzenia MiSie
                                                    istnieja tak samo jak Święty Mikołaj wink

> >nie powiem Ci tak czy tak bo sobie pomyślisz tak albo tak wink

a tak dalej zyję w niepewności..jednak chyba to albo tak jestr bardziej
                                                    prawdopodobne wink
    • jacko1971 Re: reklamacja 11.04.06, 20:04
      > moj masaz sie nie odbyl, reklamacje skladam

na drugi raz umawiaj sie w wiadomym miejscu wink...

> jacusss masz ze tak powiem prze....chlapane, wyciagam weza
      > uciekaj jesli ci zycie mile!!!!!!!!!!!!!!!!

nie boję się zwierzaków wink...zwłaszcza przesympatycznych gadów wink
    • kolorowa_diablica co sie tutaj... 11.04.06, 21:43
      w ogóle dzieje jak mnie nie ma...
      jakies salony masażu e(gz/r)otycznego... no no no...
      a kto tu adminuje? hę? kto ma pierwszeństwo do takich usług?
      ...ale niech Wam będzie, zrzekne się swoich przywilejów wynikających ze sprawowanej władzy smile

a teraz ładnie sie żegnam, bo autentyznie padam ze zmeczenia... zaraz prawdopodobnie wyląduję twarza na klawiaturze, dlatego życze wszystkim miłej nocy...

goracy buziak na dobranoc kiss
    • itsnotme przy okazji 12.04.06, 17:37
      - Czy to gorsze niż lizanko? Nie.
      - Ale to ten sam kaliber.
      - Zaraz... Lizanko i masaż stóp to dwie różne sprawy.
      - Ale z tej samej parafii.
      - Z innej parafii.
      - Może ty masujesz inaczej, ale dotykanie jej stóp i wsadzanie w nią języka to
      nie to samo. To całkiem inny sport. Masaż stóp o niczym nie świadczy.
      - Masowałeś komuś stopy?
      - Jestem, kurwa, mistrzem w masowaniu stóp.
      - Dużo masowałeś?
      - Mam świetna technikę. Żadnych łaskotek.
      - Zrobiłbyś masaż stóp facetowi?
      - Spierdalaj.
      - Często to robisz?
      - Spierdalaj.
      - Nogi mnie bolą, przydałoby mi się...
      - Przymknij się, bo zaczynasz mnie wkurwiać.

"Pulp Fiction"

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka