IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 21:47
czy może mi ktoś polecić dobre miejsce na aerobik? gdybyście mogli podać także ceny, byłabym wdzięczna :) pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: lili Re: aerobik IP: *.005.c83.petrotel.pl 06.04.08, 22:34
      ja sie zapislam tzn kupilam karnet na aerobik na stadion miejski 13
      wejsc 85zl, zaraz pewnie konkurencja napisze ze tam jest do dupy
      aerobik, ale ja posluchalam kolezanek ktore chodzily na aerobik do
      roznych miejsc i polecily mi wlasnie na stadionie miejskim, 14
      zaczynam i sama sie przekonam pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka