Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 21:47 czy może mi ktoś polecić dobre miejsce na aerobik? gdybyście mogli podać także ceny, byłabym wdzięczna :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lili Re: aerobik IP: *.005.c83.petrotel.pl 06.04.08, 22:34 ja sie zapislam tzn kupilam karnet na aerobik na stadion miejski 13 wejsc 85zl, zaraz pewnie konkurencja napisze ze tam jest do dupy aerobik, ale ja posluchalam kolezanek ktore chodzily na aerobik do roznych miejsc i polecily mi wlasnie na stadionie miejskim, 14 zaczynam i sama sie przekonam pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś