Dodaj do ulubionych

Komórki z Azji

    • Gość: realistic a moje abonamneciki w Erze wygasają w listopadzie, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 01:48
      więc sobie poczekam lub na kartę przejdę, bo miałem gdzieś ich promocje
      pseudonowych aparacików z umową na 2 lata, albo dokładanie 50 minut darmowych
      do 80 które już mam! Mnie chodziło o niższy abonamnet i uszanowanie jako
      klienta stałego od 8 lat! Zresztą podobnie robią pozostali w bambuko! Ludzie
      olejcie ich i nie przedłużajcie umów! Zobaczycie za pół roku moze 8 m-cy jak
      spadną połączenia i abonamenty!
      • Gość: happy Re: a moje abonamneciki w Erze wygasają w listopa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 12:05
        We wrześniu wygasa mi umowa z Ideą - sciągnę sim locka z telefonu i do początku
        przyszłego roku wytrzymam z pre-paid. Jeszcze przydałoby się zachowanie starego
        numeru niezależnie od operatora ale to też kwestia czasu.
    • Gość: blondon Re: Komórki z Azji IP: *.chello.pl 14.04.05, 05:50
      hmm, nie wiem czy jest się czym podniecać:
      "Tak jak informowaliśmy w środowej "Rz", oferty tylko na UMTS złożyła Polska
      Telefonia Cyfrowa i Qiana Investment, zarówno zaś na UMTS, jak i GSM 1800 -
      Polkomtel, Netia i PTK Centertel." Jeżeli tylko UMTS, to w najblizszym czasie
      nie ma co liczyć na duże zmiany :(
      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050414/ekonomia/ekonomia_a_11.html
      • Gość: mcbet Re: Komórki z Azji IP: 10.10.74.* 14.04.05, 11:42
        To ty chyba nie doczytales. Azjaci w angli wprowadzili takie samne ceny na UMTS
        jak na zwykle polaczenia komorkowe!!!!
        • Gość: blondon Re: Komórki z Azji IP: *.chello.pl 19.04.05, 02:03
          ...ale najpierw musi być chyba infrastruktura zbudowana, żeby te usługi
          oferować, a to trochę czasu zajmie.
    • Gość: McFly_SS CHCEMY COSIK TAŃSZEGO PRAWDA ?? :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 07:12
      No mogli by coś wprowadzić nowego a przedewszystkim TAŃSZEGO.. Teraz to jest
      przęgięcie..a pozatym japończyki wprowadzą nowoczesne telefony,które niby
      są..ale w kosmicznych cenach ..
    • Gość: zm Re: Komórki z Azji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 07:19
      "3" we Włoszech jest bardzo popularna i widać ją na ulicach i w rękach Włochów
    • Gość: mich Re: Komórki z Azji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 08:21
      Swietnie. My klienci tylko na tym skorzystamy. Tak potezny operator zapewne nie
      bedzie rowniez zainteresowany "dogadywaniem sie", tak jak ma to miejsce obecnie
      pomiedzy dzialajacymi u nas operatorami

      --
      Zobacz
      www.fajnekonkursy.pl
      • kolo82 Re: Komórki z Azji 14.04.05, 08:53
        No to będzie zajefajnie, byle BOK było po Polsku :P
        • 2berber Byle nie wyszło jak zwykle. 14.04.05, 09:48
          Już obecne na naszym rynku sieci zrobią wszystko by nie
          dopuścić do tortu nowego operatora. To nie tylko czarny PR,
          mają pieniądze - właśnie od nas na wiele takich zagrywek.
          Chińczyka trzeba wesprzeć.
          Może zrobić akcję promowania logo "Hutchison Whampoa".
          Tak jak pod koniec PRL-u noszono w klapie opornik można
          teraz nosić np znaczek Hutchisona.To powinno być trendy.
          Właśnie od promocji takich zachowań PR-owcy tej firmy
          powinni rozpocząć już teraz walkę z starymi gazobetonami
          Plusa, Ery i Idei.
    • kolarezu1 Re: Komórki z Azji 14.04.05, 09:34
      Dlaczego? oni mają takie poczciwe buzie.
      • Gość: Markus Re: Komórki z Azji IP: 212.160.172.* 14.04.05, 11:18
        Ci z Daewoo też mieli poczciwe buzie
    • Gość: shagi Re: Komórki z Azji IP: *.esko.pl 14.04.05, 09:37
      Nie byłoby głupie żeby wszedł w grę 4 operator...
    • Gość: Tomek Najbogatszy w Azji? A ja myslalem, ze bogatszy IP: mieszko.pl.u* / 162.61.79.* 14.04.05, 10:38
      jest ten Hindus od stali (byl chyba nr.3 w notowaniu). Ale moze Indie juz nie
      sa w Azji.
      • Gość: imw Re: Najbogatszy w Azji? A ja myslalem, ze bogatsz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.05, 12:15
        Hindus mieszka w Anglii
    • Gość: svensson Re: Komórki z Azji IP: 80.217.31.* 14.04.05, 10:49
      W szwecji funkcjonuje znakomicie i ceny poszlu w dol.
    • Gość: emar Gracze!!!!! za naszą kasę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 10:58
      dobre okreslenie.. to wszystko tylko gra.
    • Gość: na zimno Jezeli analitycy nic nie wiedza o Hutchison Whampo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 11:13
      to jest to blamaz i kompromitacja dla takich analitykow !

      I za co oni biora takie wynagrodzenia ?
      Osmieszyli sie.
      • Gość: Markus Re: Jezeli analitycy nic nie wiedza o Hutchison W IP: 212.160.172.* 14.04.05, 11:23
        Sam się ośmieszasz. Nie czytałeś artykułu i się mondralujesz.
        Analitycy nic nie wiedzieli o Qiana Investments.Zresztą nic dziwnego.
        Dobrze, że będzie 4 operator i dobrze, że duży, ale a propos azjatów dobrze
        pamiętać o Daewoo.
        • Gość: na zimno Re: Jezeli analitycy nic nie wiedza o Hutchison W IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 11:37
          Od dawna bylo wiadomo, ze sie H-W kreci kolo nowych sieci w Europie,
          wiec tak trudno sie bylo domyslic, kto to jest QI ?

          Przeciez nie spolka bazarowa z Bilgoraja.

          Nie badz smieszny z kolei i Ty. To byl kompletny blamaz "panow analitykow".
          No chyba, ze w Polsce wlasciciel straganu tez moze soe starac o budowe
          nowej sieci komorkowej - to zycze Wam wielu sukcesow.

          • Gość: Edek Re: Jezeli analitycy nic nie wiedza o Hutchison W IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 14.04.05, 14:04
            Gość portalu: na zimno napisał(a):

            > Od dawna bylo wiadomo, ze sie H-W kreci kolo nowych sieci w Europie,
            > wiec tak trudno sie bylo domyslic, kto to jest QI

            Jednak się ośmieszasz. Do przetargu przymierzało się kilka firm, w tym Tele2 i lokalni operatorzy, ostatecznie pojawiła się tylko Netia.
            Zamiast H-W mogła być jakas spólka zawiązana przez pozostałych operatorów (bo takie też były spekulacje).
          • Gość: swój Re: Jezeli analitycy nic nie wiedza o Hutchison W IP: *.proxy.lucent.com 14.04.05, 15:15
            > Nie badz smieszny z kolei i Ty. To byl kompletny blamaz "panow analitykow".
            > No chyba, ze w Polsce wlasciciel straganu tez moze soe starac o budowe
            > nowej sieci komorkowej - to zycze Wam wielu sukcesow.

            Najbardziej śmieszą mnie kolesie którzy wyjechali z kraju bo nie porafili sobie
            ułożyć życia a teraz z wyższością walą teksty typu: "Wy tam w tej wieśniackiej
            Polsce to...". A co takiego ty zrobiłeś że teraz patrzysz z taką wyższością na
            tych którzy tu zostali i próbują własnoręcznie posprzątać cały ten bajzel?
      • Gość: na zimno Popatrzcie na DATE w tym artykule IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 16:54
        Dlatego "analitycy" wspomniani uprzejmie w redakcyjnym artykuliku
        tak mineli sie z rzeczywistoscia w odgadywaniu.

        Stad napisalem o blamazu.
        Tylko pogratulowac im dobrego samopoczucia w mniemaniu o swojej wiedzy.


        www.the3gportal.com/cgi-bin/framer/framer.cgi?
        www.3gnewsroom.com/3g_news/feb_05/news_5587.shtml
        Mam nadzieje, ze to wreszcie zamknie cala te dyskusje.

    • Gość: jasiu Re: Komórki z Azji IP: *.net / 80.50.24.* 14.04.05, 11:26
      Wiecie co ludzie-tyko nir netia-drożyzna ze skandynawi a plus i era i idea -ile
      możana?Czeba zmiany-Niech żyje wschód :):):)Pamietajcie bracia i siostry
      Azja=Hongkong=TANIO !!!
    • Gość: ? Re: Komórki z ?? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.04.05, 12:04
      sorry ale ile zdań trzeba przeczytać w tym tekście żeby się dowiedzieć z
      JAKIEGO KRAJU ten gigant jest?
      • Gość: Marcin Re: Komórki z ?? IP: *.atman.pl / *.atman.pl 14.04.05, 12:26
        I myslicie ze trzymanie kciukow za Hutchinson wystarczy ?
        A co sie stanie z tepsa jesli wejdzie operator oferujacy polaczenia tansze niz
        rozmowy lokalne po tepsie ? Czy frans telekom i nasi wciagacze lapowek od
        wydawania zezwolen na to pozwola ? to jest armia ludzi na stanowiskach ktora
        wymysli 100 i jeden powodow aby sie tak nie stalo.Nie mowiac o dotychczasowych
        operatorach gsm.Nadal bedziecie mamieni oferta darmowych 10 minut jesli
        wykupicie jakis tam pakiet.I bedziecie czekali do polnocy albo innego łykendu
        zeby zamienic pare slow - co oczywiscie mija sie z idea telefonu jako medium do
        natychmiastowego porozumiewania sie sie.
        A tak na marginesie już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów "sprzedal"
        fabryke kabli i ludzie poszli na bruk.I urzadzali sobie protesty.Przekret byl
        tak oczywisty i nic sie nie stalo.Teraz bedzie "doradzal" w sprawie
        konkurencyjnosci - jak pozwalal na sprzedaz jednej z dwoch najwiekszych fabryk
        kabli drugiej tworzac monopol ... noz w kieszeni sie ...
    • Gość: trill A moze siec ogolnoeuropejska? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 12:26
      Fajnie by bylo jakby Hutchison rozwinal siec na inne kraje europejskie i
      powstalo cos takiego co juz teraz w planach ma Vodafone - zero roamingu w calej
      Unii w obrebie sieci Vodafone...
      A moze piaty gracz na rynku Vodafone ??:)
      • Gość: Markus Re: A moze siec ogolnoeuropejska? IP: 212.160.172.* 14.04.05, 12:34
        Hutchison jest pierwszym w tym przetargu realnym graczem. Zaden operator
        europejski nie przebije się przez czapę "grupy trzech" (BT-Vodafone, DT-T-
        Mobile i FT-Orange) na co zresztą liczą obecni komórkowcy. Obecność H. zmienia
        mocno ten układ. Zwrócę jedynie uwagę na to, że azjaci są dużo bardziej
        bezwzględnymi graczami niż dowolna firma europejska. Z jednej strony dobrze, a
        z drugiej strony na pewno "nasze szczęście" nie będzie ich celem.
        • Gość: na zimno Re: A moze siec ogolnoeuropejska? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 12:48
          O Boze jak Ty znasz sie na tym ciescie !
          Szczerze zazdroszcze.

          I te uwagi o "naszym szczesciu" jakze oryginalne !
          Ho-ho-ho !
        • Gość: stasiek Re: A moze siec ogolnoeuropejska? IP: *.pl / *.lublin.enterpol.pl 14.04.05, 12:49
          a ja to bym powołał komisję śledczą dlaczego w POlsce wydano koncesje tylko 3 operatorom a nie np. 10. Mała Litwa ma 3 operatorów.
          • Gość: 0900 Re: A moze KOMISJA ŚLEDCZA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 13:55
            A jakim cudem wciśnięto nam onegdaj telefonię analogową? Wszędzie już
            dynamicznie rozwijał się GSM a u nas jak na Białorusi nagle Centertel, z
            aktuywacja za 1500 zł!
            • Gość: Markus Re: A moze KOMISJA ŚLEDCZA? IP: 212.160.172.* 14.04.05, 14:22
              Onegdaj, czyli w 1991 roku. Wtedy powstał Centertel. Pierwsza komercyjna sieć
              GSM (w Londynie) wystartowała w 1992. Centertel został powołany właśnie do
              świadczenia usługi GSM (900) tyle, że wojsko zwolniło tę częstotliwość dopiero
              w 1996. No i masz swój cud. Ale jak się coś pisze to warto wiedzieć o czym się
              pisze.
        • Gość: ef Re: A moze siec ogolnoeuropejska? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.04.05, 12:52
          I bardzo dobrze ze nasze szczescie nie bedzie ich celem. Jezelijakas firma mowi
          ze robi cos dla klientow to znaczy ze zaczyna od klamstwa :) Tak to jest ze
          klient zyskuje gdy sie firmy bija miedzy soba na ceny, zysk klienta to jest
          skutek uboczny. Tak dziala kapitalizm i to jest piekna sprawa, tylko trzeba tej
          konkurencynosci pomagac bo kazda duza firma ma tendecje do zawlaszczania rynku -
          de facto konca kokurencji i co za tym idze wolnego rynku.
          • Gość: Markus Re: A moze siec ogolnoeuropejska? IP: 212.160.172.* 14.04.05, 13:08
            Pierwsza rozsądna wypowiedź, a nie gdybanie i emocje z impezy u cioci.
            • Gość: na zimno No wlasnie, "z imprezy u cioci" , udalo Ci sie IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 13:52
              Smiesza mnie te wszystkie "uczone wypowiedzi starych wyjadaczy".

              Przyczytajcie sie sami jeszcze raz, tez bedziecie sie smiac !
              • Gość: Markus Re: No wlasnie, "z imprezy u cioci" , udalo Ci si IP: 212.160.172.* 14.04.05, 14:34
                Właśnie przez takich co to pieprzą trzy po trzy, nie mając pojęcia o tym co
                mówią - byle tylko coś powiedzieć i porządzić, ta nasza wspólna firma P.
                (ciekawe czy się domyślisz o jaką chodzi) padnie. Zanim się zorientujesz
                będziesz się musiał uczyć mówić po niemiecku, rosyjsku czy francusku :(
                • Gość: na zimno Re: No wlasnie, "z imprezy u cioci" , udalo Ci si IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 14:56
                  Nie bede sie musial uczyc, znam te jezyki plus jeszcze jeden.
                  ( Zanim sie domyslisz jaki, uplynie wiele czasu ).

                  A jesli chodzi o "pieprzenie" ( Twoja terminologia )
                  to Tobie to wychodzi najlepiej, czego juz Ci gratulowalem.
                  Mozesz byc z siebie dumny, nie kazdemu sie to tak udaje.


                  A teraz ogolnie, bez zwiazku z UMTSem.
                  --------------------------------------

                  I nie uzywaj wielkich slow o naszej wspolnej firmie na P.,
                  bo przekrety, zlodziejstwa, braku honoru i powiazania
                  z poswiatkiem to jest dzien powszedni w naszym kraju
                  i nie tacy jak ja sa tego przyczyna.
                  Wystarczy poczytac gazety. Chyba, ze jestes slepy i gluchy.

                  Logika nie jest Twoja mocna strona (jesli w ogole jakies masz).

                  • Gość: Markus Re: No wlasnie, "z imprezy u cioci" , udalo Ci si IP: 212.160.172.* 14.04.05, 15:01
                    A jednak nie jesteś taki na zimno, jak się podpisujesz :)
                    • Gość: na zimno Odpowiadam Ci ostatni raz IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.04.05, 15:24
                      Zanim zaczniesz komus zarzucac brak wlasciwego stosunku do naszego Kraju,
                      zastanow sie chlopie dziesiec razy. To jest z Twojej strony po prostu
                      cholernie nieuczciwe zagranie. Tego cie nauczyla rodzina ?

                      A dlaczego Polska znajduje sie w tym stanie choroby panstwa - dobrze wiesz.
                      Najprosciej jest to zwalic na innych.

                      Bo oczywiscie wszyscy Twojej kategorii sa bez skazy.

                      Gdy chodzi zas o kompetencje w dziedzinie rynku telekomunikacyjnego,
                      nie bede sie z Toba porownywal. Nie ma z kim.

                      A moze to Ty jestes tym "analitykiem" ?

                      • Gość: Markus Re: Odpowiadam Ci ostatni raz IP: 212.160.172.* 14.04.05, 15:54
                        Jeśli przeczytasz sobie naszą konwersację, to zauważysz, że To ty upatrzyłeś
                        sobie mnie i od samego początku na mnie napadasz, choć wtedy replikowałem
                        odpowiedzi zupełnie innych osób.
                        Prawdopodobnie mamy zbliżone poglądy, więc nie rozumiem Twojej irytacji.
                        Niepotrzebnie mnie obrażasz. Gdybyśmy skończyli tę wymianę ciosów parę postów
                        wcześniej, to przynajmniej inni mieliby mniej zabawy, a po prostu dowiedzieli
                        by się czegoś więcej.
                        Proponuję rozejm, szkoda energii. Można ją spożytkować trochę lepiej. Markus.
    • Gość: brydziu Re: Komórki z Azji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 12:53
      no wlasniwe bedziemy miec nowe a nie stare i do kitu :)
    • Gość: LMB Po co internet w komórce? WLAN jest konkurencją IP: *.icpnet.pl 14.04.05, 13:16
      > [G3] (oferują w telefonach komórkowych wideofonię, telewizję i szybki internet).

      Po co? Z cenami rzędu 50 gr za 100kb pakiet nie znajdą klientów nawet na
      lotniskach. Zresztą w takich miejscach WLAN jest dostępny, a często nawet za
      darmo (jak np. w Starym Browarze).
      • Gość: kolo Re: Po co internet w komórce? WLAN jest konkurenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:10
        moze po to, ze panie bondzie wprowadza plaska stawke za transfer danych? wyobraz sobie ze to standard za granica
    • Gość: klient karta 100 Juanow za 1000 minut!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 14:27
      gdyby byly podobne relacje cenowe do siły nabywczej pieniadza u nas - wielka
      trójca leży i kwiczy!!!!!!!!!!!
    • Gość: cynik Ciekawe dlaczego dotychczasowi operatorzy nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 14:31
      mieli zakazu startu w tym przetargu ? Jesli wygra jeden z nicj pewnie
      uruchomienie sieci bedzie przeciagal w nieskonczonosc i bedzie to co jest,
      czyli oligopol i zmowa cenowa.
      • Gość: Markus Re: Ciekawe dlaczego dotychczasowi operatorzy nie IP: 212.160.172.* 14.04.05, 14:40
        Niezupełnie, wygrana dowolnego z obecnych komórkowców to jedynie powiększenie
        dla niego liczby kanałów które już posiada. Nic by nie musiał robić. Po prostu
        rozszerzyłby swoją sieć.
        Tyle, ze to mało realne bo wywołałoby to nierówność w trójce. Oprotestowało by
        to dwóch pozostałych.
    • Gość: ania Re: Komórki z Azji IP: *.ishikawa.ocn.ne.jp 14.04.05, 14:55
      mieszkam w japonii i nie wyobrazam sobie juz innej komorki niz trzeciej
      generacji, bedzie sie wam z nich naprawde milo korzystac!
    • Gość: Viking Re: Komórki z Azji IP: *.elisa-laajakaista.fi 14.04.05, 14:59
      Byłoby super :) Szwedzi są bardzo zadowoleni z Hutchison'a :) będzie po prostu
      taniej ...
    • gale Re: Komórki z Azji 14.04.05, 15:29
      Ciekawe czy beda musieli wylozyc na inwestycje takie same pieniadze jak nasi
      rodzimi operatorzy :)
    • Gość: Versus Dotychczasowi op. ODEJŚĆ! IP: *.gorzow.mm.pl 14.04.05, 15:41
      Plus, Era, Idea to triumwirat który musi odejść. Nie ma konkurencji i nawet
      śmieszne wpływy do budżetu nie przekonają ministrów. Ludzie wiedzą że ceny
      połaćzeńsą za drogie i możliwości obniżek wielkie. Niech rząd się nie ugnie,
      dla nas wszystkich z korzyścią. Nawet rząd wie gdzie oszczędzać. Tak
      trzymać!!!!
    • Gość: jestemoczywiscie z najlepiej niech zrobia to wszystko za MISKE RYZU!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 16:58
      niech minuta rozmowy kosztuje 0.00000000000000000001 zl to bedzie swietnie
      • Gość: Markus Re: najlepiej niech zrobia to wszystko za MISKE R IP: 212.160.172.* 14.04.05, 17:24
        Nie denerwuj się :)
        Nawet woda i powietrze (opłaty klimatyczne) kosztują nieco więcej.
        Więcej ludzi niż podejrzewasz, ma do tych spraw (mimo wszystko) podejście
        rynkowe.
    • Gość: tymon mieszkam w usa mam 700 minut darmowe weekendy i IP: *.ny325.east.verizon.net 14.04.05, 18:17
      wieczory w moim 50 dolarowym abonamencie. trzeba dodac ze rozmowy w tej samej
      sieci sa za darmo.roznica jest taka ze bez wegledu na toczy ja dzwonie czy ktos
      do mnie dzwoni czas rozmowy jest odejmowany zmojego miesiecznego abonamentowego
      limitu.nie rozumiem dlaczego polacy godza sie na jawna grabiez jaka sa ceny
      uslug telefoni komorkowej w polsce.
      • Gość: Libero Re: mieszkam w usa mam 700 minut darmowe weekendy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 18:30
        Facet, ale my w tej zabitej dechami Polsce jesteśmy Ciemniaki. A wy w tej
        Hameryce jesteście cwani. Nie pozoliliście, tupneliście nogą, operator się
        przestraszył i dał wam 700 min za 50 dołków. Człowieku, to ja mały polaczek
        musi uczyć światowego Amerykanina na czym polega rynek? Ceny są takie na jakie
        pozwala rynek a nie takie bo ktoś się godzi na jawną grabież. Na rynku jest
        megapol (lub oligopol jak kto woli) i takie są ceny. Silny konkurent spoza
        układu może ceny zmienić. No... ale co my możemy w tym naszym zaścianku. Może
        Ty za nas tupniesz nogą. Prosimy ...
        • Gość: tymon Re: mieszkam w usa mam 700 minut darmowe weekendy IP: *.ny325.east.verizon.net 14.04.05, 18:54
          sluchaj drogi kolego ja mam swiadomosc ze gospodarczo polske i usa dziela lata
          switlne i nie musisz mnie uswiadamiac.odczytales ten moj post tak jak mogles
          najlepiej.nie pisalem jacy to amerykaniesa cwani i jak to mozemy wplynac na
          operatorow to raz, dwa-jezeli czujesz sie na silach to mozesz uczyc amerykanow
          na czym polega rynek, ja nie potrzebuje korepetycji.tylko dlaczego ktos
          swiadomie chce wydawac ciezko zarobione pieniadze na telefon komorkowy i
          comiesieczny abonament skoro go na to nie stac a pieniadze te moglby spozytkowac
          w inny sposob.rozumiem ze wiele osob moze myslec inaczej nie mam klapek na
          oczach.gdyby nie bylo popytu na ten towar (telefon komorkowy) to nie byloby i
          podazy.i nie rozumiem skad w tobie tyle zlosci przeciez ja tego postu nie
          zamiescilem zeby sie z kogos nasmiewac ani kpic tylko zeby przedstawic sytuacje
          jaka panuje w usa.nogami moge tez tupnac nie wiem tylko czy to cokolwiek pomoze.
    • Gość: Bobi Re: Komórki z Azji IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.05, 18:49
      Mam nadzieję,że IDEA,PLUS i ERA dostaną po dupie!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka