agniecha313 30.04.06, 18:51 Bardzo dlugo szukalam jego piosene az wreszcie znalazlam i podziele sie z wami www.kiriazis.gr/music/endisk8.htm Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grecja-ellada Re: Dla lubiacych Ch.Kiriazi 30.04.06, 21:28 agniecha313 napisała: > Bardzo dlugo szukalam jego piosene az wreszcie znalazlam i podziele sie z wami > > www.kiriazis.gr/music/endisk8.htm Moja duszyczka skacze z radości, gdy słucham pierszej piosenki, jaką ściągnęłam tj. ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ. Jakiś czas temu koleżanka podesłała mi tą piosenkę i była bez tytułu i autora. Szukałam niesamowicie długo, przesłuchując różnych piosenkarzy ale bez rezultatu - nie napotkałam tego głosu. Aż tu nagle, tej deszczowej, zimnej niedzieli taka wielka radość mnie spotkała dzięki Tobie Agnieszko Przy Kiriazisie o wiele przyjemniej jest planować i czytać o Patmos Filakia Odpowiedz Link
mkskiper Re: Dla lubiacych Ch.Kiriazi 10.05.06, 12:48 agniecha313 napisała: > Bardzo dlugo szukalam jego piosene az wreszcie znalazlam i podziele sie z wami > > www.kiriazis.gr/music/endisk8.htm Przyjemna muzyka - kim jest ten piosenkarz? Odpowiedz Link
tomaszkozlowski1 Re: Dla lubiacych Ch.Kiriazi 11.05.06, 23:30 Christos Kiriazis-nie chcę absolutnie nikogo rozczarowywać-pytacie więc odpowiadam-nie jest w Grecji piosenkarzem zbyt znanym.Mając konkurencję kilkuset (!)innych greckich piosenkarzy i piosenkarek komercyjnych,nie udało mu się jeszcze mieć swoich prawdziwie wielkich dni.Stosunkowo najgłośniej było o nim pod koniec lat 90,miał wtedy kilka głosniejszych przebojów.W Grecji nowi artyści-czy to komercyjni czy niekomercyjni-chcąc się "przebić" mają ogromny problem,bo potrzeba najczęściej znajomości albo wsparcia ze strony jakiegoś już znanego piosenkarza aby zostać dostrzeżonym.Niektórym udaje się osiągnąć wielki sukces czasem dopiero po 10 latach na scenie,niektórym nigdy.Niby w każdym kraju tak jest,ale trzeba przyznać,że biorąc pod uwagę niewielką ludność Grecji,tamtejsza scena jest OGROMNA (aby dobrze się w niej rozeznać potrzeba lat!) a co roku debiutuje bardzo wielu nowych artystów.Niektórzy Grecy zaczynają już narzekać,że liczba piosenkarzy staje się przesadnie duża (ilości nie zawsze towarzyszy jakość).Artystów jest tak wielu,bo Grecy zdecydowanie najchętniej słuchają swojej muzyki.Grecja jest "ewenementem" w UE-bo rodzime płyty sprzedają się tam o wiele lepiej niż płyty artystów powszechnie znanych na świecie.Ponoć przeszkadza to wielkim kompaniom fonograficznym,ale nic nie mogą na to poradzić.Pozdrawiam! Tomek Odpowiedz Link
wiweiorex jestem spragniona greckiej muzyki 08.06.06, 13:16 i w związku z tym gorąca prośba: Jeśli macie więcej takich linków, gdzie można w tak prosty i nieskomplikowany sposob po prostu wejść i ściągnąć, to wrzucajcie tutaj, będę bardzo wdzięczna (przypuszczam, że nie tylko ja) Odpowiedz Link
grecja-ellada Re: jestem spragniona greckiej muzyki 08.06.06, 14:39 Podawaliśmy tutaj w różnych wątkach muzycznych linki, było ich naprawdę dużo. Forum liczy nie tak dużo stron, napewno z łatwością znajdziesz. Podam Ci stronę, z której ja ściągnęłam bardzo wiele piosenek, właśnie też słucham ich obecnie hellasangels.com Strona jest często aktualizowana i wiele piosenek starszych znika, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Odpowiedz Link
wiweiorex Re: jestem spragniona greckiej muzyki 09.06.06, 09:13 Serdeczne dzięki, Marto! Posprawdzam i inne linki, ale wiele jest takich, z których "obsługą" nie mogę sobie poradzić, ten od Ciebie jest świetny! Dziękuję jeszcze raz Pozdrawiam Odpowiedz Link