Forum Sport Rowery
ZMIEŃ

      trasy rowerowe

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.10, 21:52
    Hej! Czy nie uważacie, że w polskich miastach jest zdecydowanie zbyt mało ścieżek rowerowych? Dobrze, że choć w czasie wakacji mogę to sobie odbić...Ostatnio pojechaliśmy w Góry Izerskie. Świetne trasy rowerowe o różnej trudności, a po męczącym dniu można odpocząć przy piwku w jednej z wielu knajpek. Do tego w tym regionie jest masę miejsc noclegowych, ja byłam w Willi pod zegarem.
      • bimota Re: trasy rowerowe 30.12.10, 12:34
        W polskich miastach sciazki rowerowe sa tak ch...owe, ze lepiej jakby ich nie bylo.
      • staahoo Re: trasy rowerowe 30.12.10, 17:35
        Osobiście uważam, że w Polsce jest nadmiar ścieżek rowerowych źle zaprojektowanych i jeszcze gorzej wykonanych. To co jest, wystarczająco utrudnia życie kolarskie. Ze ścieżek korzystam tylko wtedy, gdy juz nie mam innego wyjścia. Omijam tę zarazę szerokim łukiem. Ścieżki rowerowe są niebezpieczne. Służa pieszym za chodnik, samochodziarzom za dodatkowe miejsce parkingowe, a na dodatek znacząca część rowerzystow porusza sie po nich w sposób stwarzający zagrożenie dla pozostałych.

        Boże, chroń polskich cyklistów przed ścieżkami rowerowymi !
        • adresnieprawidlowy Re: trasy rowerowe 25.01.11, 13:08
          No niestety jest sporo problemów ze ścieżkami rowerowymi :( Nie tylko jest ich niewiele, ale też często prowadza donikąd, albo nagle się kończą i nie wiadomo jak mamy jechać dalej :D Widziałem też kilka zdjęć gdzie na środku ścieżki rowerowej stał np. slup, albo kosz na śmieci :/
      • lvcas111 Re: trasy rowerowe 25.01.11, 16:19
        tak, zdecydowanie za mało ścieżek. No ale jak nie mają ich gdzie budować... w górach to co innego, lasy wyciąć i już jest ściezka.. a w mieście co? dom wyburzyć?
    Pełna wersja