grandtourblog
12.08.09, 00:33
Witam, kupiłem sobie wczoraj na rower buty SPD +oczywiście pedały
wszystko juz zamontowane popróbowałem nie jest jakoś szczególnie
trudno mi się wpinać i wypinać... i tu się pojawiaja pytanie
w instrukcji co drugą linijkę pojawia się wyrażenie "poważne
obrażenia" :D więc: Na co uważać? (jutro skocze na jakas trase
50-60km po w miarę płaskim (głównie asfalt -troche lasu)ah nigdy
wcześniej nie jeździłem w takich butach