Dodaj do ulubionych

Problem z dedykacją

11.12.08, 14:54
Witam :)

Dariusz Gwóźdź.

Dariuszowi Gwóździowi
Dariuszowi Gwoździowi

Jak?:)

Dziękuję :).
Obserwuj wątek
    • efedra Re: Problem z dedykacją 12.12.08, 14:02
      wlodekbar napisał:

      > Witam :)
      >
      > Dariusz Gwóźdź.
      >
      > Dariuszowi Gwóździowi
      > Dariuszowi Gwoździowi
      >
      > Jak?:)

      Ach, cóż za problem?
      Napisz Gwoździowi, gosciu sobie w razie czego kreskę sam dopisze.
      • kornel-1 Re: Problem z dedykacją 12.12.08, 14:39
        efedra napisała:
        > Ach, cóż za problem?
        > Napisz Gwoździowi, gosciu sobie w razie czego kreskę sam dopisze.


        Ale to dedykacja na korektorze!

        k.
        • wlodekbar Re: Problem z dedykacją 13.12.08, 17:34
          Na jakim tam korektorze.
          To jest kwestia uczciwości wobec Czytelnika i kultury, tym bardziej że książka
          na lata służy.
          • annajustyna Re: Problem z dedykacją 13.12.08, 17:53
            Powinno byc "O". Swego czasu jezykoznawcy sie wypowiedali, bo Glodz zazadal
            pozostawiania sobie o z kreska w odmianie - ze niby to tradycja rodzinna. Wlsnie
            na tym polega w jezyku polskim roznica miedzy o z kreska a u, ze o kreskowane
            przechodzi w o w innych przypadkach.
            • wlodekbar Re: Problem z dedykacją 13.12.08, 20:24
              Dziękujęęęęę :).

              W
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka