wlodekbar 11.12.08, 14:54 Witam :) Dariusz Gwóźdź. Dariuszowi Gwóździowi Dariuszowi Gwoździowi Jak?:) Dziękuję :). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
efedra Re: Problem z dedykacją 12.12.08, 14:02 wlodekbar napisał: > Witam :) > > Dariusz Gwóźdź. > > Dariuszowi Gwóździowi > Dariuszowi Gwoździowi > > Jak?:) Ach, cóż za problem? Napisz Gwoździowi, gosciu sobie w razie czego kreskę sam dopisze. Odpowiedz Link Zgłoś
kornel-1 Re: Problem z dedykacją 12.12.08, 14:39 efedra napisała: > Ach, cóż za problem? > Napisz Gwoździowi, gosciu sobie w razie czego kreskę sam dopisze. Ale to dedykacja na korektorze! k. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodekbar Re: Problem z dedykacją 13.12.08, 17:34 Na jakim tam korektorze. To jest kwestia uczciwości wobec Czytelnika i kultury, tym bardziej że książka na lata służy. Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: Problem z dedykacją 13.12.08, 17:53 Powinno byc "O". Swego czasu jezykoznawcy sie wypowiedali, bo Glodz zazadal pozostawiania sobie o z kreska w odmianie - ze niby to tradycja rodzinna. Wlsnie na tym polega w jezyku polskim roznica miedzy o z kreska a u, ze o kreskowane przechodzi w o w innych przypadkach. Odpowiedz Link Zgłoś