Dodaj do ulubionych

Ankieta do pracy mgr - pomocy!

14.08.15, 16:49
Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej języka polskiego, która jest częścią pracy magisterskiej:

sylaby.ankietka.pl/
Zadanie dotyczy odbioru wzmocnienia sylab w polskim, wszystkie szczegóły pod linkiem.

Badanie zajmuje ok. pół godziny, można je przerwać i dokończyć poźniej, ale ze względów czasowych i praktycznych prosimy o wypełnienie całości jak najszybciej.

Praca mgr powinna być zdana pod koniec września, stąd prośba o jak najszersze rozsyłanie tej wiadomości i linku, tak żeby jak największej liczbie osób udało się wypełnić do końca ankietę.

Do wygrania są bony upominkowe wartości 60zł do wydania w sklepie internetowym wybranym przez wylosowane osoby.

Zapraszamy!

Aleksandra Ćwiek, Zofia Malisz, Petra Wagner (Uniwersytet w Bielefeld, Niemcy)
Obserwuj wątek
    • makowski1990 pisaniepracmgr@onet.pl pisanie prac magisterskich 16.12.15, 22:57
      W końcu trafiłem na solidna firme pisaniepracmgr@onet.pl jeżeli chodzi o pianie prac magisterskich. Wcześniej się naciołem bo wziełem firme z reklamy w wyszukiwarce i straciłem pieniądze bo praca była do nieczego i po rozdziale zrezygnowałem. Dopiero jak polecono mi pisaniepracmgr@onet.pl to byłem zadowolony. Staneli na wysokosci zadania bo juz długo zajmuja sie pisaniem prac magisterskich i majaa doswiadczenie, wiedza jak pisac prace magisterskie na poziomie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka