25.05.07, 15:53
czy ktos wie cos na ten temat? mam chore dziecko, z wada ukl moczowego, wg ang
lekarzy trezba czekac (kilka lat) bo operacjoi nie wykonaja bo zbyt
skomplikownaa(chyba dla nich) , w Polsce zrobia zabieg bez problemu.
chcialabym podcjca leczenie dziecka ww PL. jak to zrbic? porsze o pomoc. wiem
ze trezba zalatwiac formilarz E112.czy ktos przez to przechodziL??
Obserwuj wątek
    • honorcia77 Re: form E112 26.05.07, 23:50
      nie mialam takiej sytuacji jak ty, ale gdy pracowalam w uk a chcialam rodzic w
      pl to troche czytalam na ten temat
      jezeli jestes ubezpieczona w anglii, a chcesz zeby w pl zrobili ci to na
      ubezpieczenie angielskie - to oprocz tego formularza musisz miec zgode swojego
      gp na przeprowadzenie operacji w pl. takie zaswiadczenie wydaja jednak w
      wyjatkowych sytuacjach, jezeli leczenie jest niemozliwe w uk lub sa jakies
      specjalne zalecenia aby leczenie bylo prowadzone za granica.
      • bysiaxxxx Re: form E112 27.05.07, 15:19
        dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka