Dodaj do ulubionych

childminder

27.07.08, 22:25
Czy ktos z Was pracuje jakos childminder? Jesli tak, moze
napisalibyscie jak Wam sie pracuje i czy jest popyt na te uslugi. Bo
z tego co przypuszczam, mamy wola przedszkola.
Obserwuj wątek
    • 7oz Re: childminder 28.07.08, 18:42
      ja nie jestem childminder ale moje dziecko chodzi do childminder i o
      jednym Cie mogę zapewnić, popyt na te usługi jest i to duży.
      Poszukiwania childminder zajeły mi kilka tygodni, prawie nikt nie
      miał miejsca albo chciał dziecko tylko na full time a ja szukałam na
      3 dni w tygodniu. Ceny też świadczą o tym, że na brak dzieci te
      panie nie narzekają. My wolimy childminder bo to bardziej po
      domowemu i mam wrażenie, że dziecko ma lepszą opiekę.
    • carmelaxxx Re: childminder 29.07.08, 09:21
      jest duzy popyt , wystarczy podzwonic do childminder i sie dowiesz ze nie maja
      wolnych miejsc.
      • isabelpriv Re: childminder 29.07.08, 17:03
        z jaka kwota sie nalezy liczyc ? mam na uwadze full time ? czy
        godziny sa scicle okreslone od ..do ..?

        dzieki
        pozdrawiam mamy pracujace :) ciezkie wyzwanie prawda
        • olimpia_b81 Re: childminder 30.07.08, 09:33
          u mnie-miasteczko ok 40 tys mieszkancow cena sie wacha ok £4.50/h,
          pracuja roznie,im wczesniej childminder zaczyna (np 7-19) tym jest wyzsza stawka godzinowa
        • karolina_zet Re: childminder 30.07.08, 13:46
          szukalam childminder na pol roku wczesniej- spotkalam ze z trzeba
          paniami, wiecej bylo chetnych ale brzemialy nieciekawie przez tel, a
          i byly takie ktore juz miejsc nie mialy. Szukalam childminder na
          pelen etat, z tym ze pani ktora wybralam nie pracuje co drugi
          piatek. zyczyla sobie £4.20 za godzine plus pieniadze na wyzywienie
          plus pieniadze na zajacia gdzie wozi dzieci. ( W Bristolu).
          • carmelaxxx Re: childminder 30.07.08, 18:17
            na mojej wiosce zarejestrowana childminder bierze 3 funty za godz , ale ze jest
            jedna tylko pani n wiosce zarekestrowana , jest tez pare pan opiekunek ktore
            sobie dorabiaja i one tez wolaja 3 funty za godz.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka