Gość: Łapa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.04, 08:08 Podobno to Ty znasz Predazzo. mozesz cos na ten temat powiedziec? ktos takze zadaje pytanie o Cavaleze i predazzo . odpisz prosze .Łapa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aleksandra Re: Do Aleksandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 10:27 Nie wypowiadam się na temat Predazzo , Cavaleze, bo bazę i układy mam w Falcade i po części w Aleghe i Arabbie. Osobiście nie przepadam za tymi Regionami, bo wiecznie są zatłoczone,a moi klienci lubią pojezdzić na tyczkach, lubią spontanicznie zaaranżować małą imprezkę w knajpce przy swojej muzyce, lubią rywalizować - dlatego organizuję dla nich zawody i inne atrakcje, nie mówiąc o opiece w razie nagłych spraw. Na forum jednak znajdziesz odpowiedzi na temat wymienionych przez Ciebie regionów, wiem , że jezdzi tam dużo Polaków my też tam czasami zaglądamy. Pozdrawiam Aleksandra Odpowiedz Link Zgłoś