Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Do Aleksandry

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.04, 08:08
    Podobno to Ty znasz Predazzo. mozesz cos na ten temat powiedziec? ktos takze
    zadaje pytanie o Cavaleze i predazzo . odpisz prosze .Łapa
    Obserwuj wątek
      • Gość: Aleksandra Re: Do Aleksandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 10:27
        Nie wypowiadam się na temat Predazzo , Cavaleze, bo bazę i układy mam w Falcade
        i po części w Aleghe i Arabbie.
        Osobiście nie przepadam za tymi Regionami, bo wiecznie są zatłoczone,a moi
        klienci lubią pojezdzić na tyczkach, lubią spontanicznie zaaranżować małą
        imprezkę w knajpce przy swojej muzyce, lubią rywalizować - dlatego organizuję
        dla nich zawody i inne atrakcje, nie mówiąc o opiece w razie nagłych spraw.
        Na forum jednak znajdziesz odpowiedzi na temat wymienionych przez Ciebie
        regionów, wiem , że jezdzi tam dużo Polaków my też tam czasami zaglądamy.
        Pozdrawiam
        Aleksandra

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka