Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AMOREK dla kazdego

    IP: *.dip.t-dialin.net 17.04.01, 21:32
    Hej ! Nazywam sie Romek, mam 19 lat i mieszkam juz od kilku lat w Niemczech
    (konkretnie w Frankfurcie nad Menem, ale moje korzenie wywodza sie ze Slaska a
    dokladniej z Kedzierzyna-Kozla). Mam 190 cm. wzrostu, ciemny blond wlosy i
    slodkie usta :) Jestem wesoly, troche niesmialy, otwarty na nowe znajomosci i
    nie tylko. Kocham bawic sie w dyskotekach i na imprezkach domowych. Interesuja
    mnie komputery, samochody, sport itd...Uwielbiam tez szybka jazde samochodem,
    niestety silnik mojego Opla (ASTRA), który ma tylko 1400 litrów i 90 koni nie
    potrafi za wiele (ale mylsle ze na poczatek wystarczy). Lubie mile i nie
    aroganckie dziewczyny (w sumie jest mi obojetnie, czy to blondynka, czy
    szatynka). Jesli chodzi o muzyke to slucham Techno, Haus, Funky, Hip-Hop i
    troche Rap'u... z kolei nie cierpie Muzyki klasycznej, Rocka i Jazz'u. Mozna o
    mnie powiedziec ze jestem SK8, czyli ubieram sie w luzne bluzy i szerokie
    spodnie. Nie cierpie za to marynarek i krawatów...(ponoc bardzo ladnie w tym
    wygladam, ale krew mnie zalewa jak mam sie wybrac w takim stroju na jakias
    uroczystosc. To chyba wszystko. Jesli chcial/a bys dowiedziec sie czegos
    wiecej, albo poklikac ze mna znajdziesz mnie w czacie www.onet.pl a konkretnie
    w pokoju KATOWICE...a jezeli masz ochote i czas wyslij mi e-maila na adres
    Eivel65@gmx.de Na koniec pozdrawiam i caluje..... Pa Romano
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka