Gość: Romano
IP: *.dip.t-dialin.net
17.04.01, 21:32
Hej ! Nazywam sie Romek, mam 19 lat i mieszkam juz od kilku lat w Niemczech
(konkretnie w Frankfurcie nad Menem, ale moje korzenie wywodza sie ze Slaska a
dokladniej z Kedzierzyna-Kozla). Mam 190 cm. wzrostu, ciemny blond wlosy i
slodkie usta :) Jestem wesoly, troche niesmialy, otwarty na nowe znajomosci i
nie tylko. Kocham bawic sie w dyskotekach i na imprezkach domowych. Interesuja
mnie komputery, samochody, sport itd...Uwielbiam tez szybka jazde samochodem,
niestety silnik mojego Opla (ASTRA), który ma tylko 1400 litrów i 90 koni nie
potrafi za wiele (ale mylsle ze na poczatek wystarczy). Lubie mile i nie
aroganckie dziewczyny (w sumie jest mi obojetnie, czy to blondynka, czy
szatynka). Jesli chodzi o muzyke to slucham Techno, Haus, Funky, Hip-Hop i
troche Rap'u... z kolei nie cierpie Muzyki klasycznej, Rocka i Jazz'u. Mozna o
mnie powiedziec ze jestem SK8, czyli ubieram sie w luzne bluzy i szerokie
spodnie. Nie cierpie za to marynarek i krawatów...(ponoc bardzo ladnie w tym
wygladam, ale krew mnie zalewa jak mam sie wybrac w takim stroju na jakias
uroczystosc. To chyba wszystko. Jesli chcial/a bys dowiedziec sie czegos
wiecej, albo poklikac ze mna znajdziesz mnie w czacie www.onet.pl a konkretnie
w pokoju KATOWICE...a jezeli masz ochote i czas wyslij mi e-maila na adres
Eivel65@gmx.de Na koniec pozdrawiam i caluje..... Pa Romano