Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    thermofit?

    14.01.03, 13:17
    Jak dostosować buty Haed z wkładką termiczną "heat fit" ?
    W instrukcji napisali by udać się do serwisu (nagrzewanie grzałką), ale
    jestem oszczędny. Mogę zrobić to w domu? Czym rozgrzewać?
    Obserwuj wątek
      • grosz3 Re: thermofit? 14.01.03, 14:26
        zuldi napisał:

        > Jak dostosować buty Haed z wkładką termiczną "heat fit" ?
        > W instrukcji napisali by udać się do serwisu (nagrzewanie grzałką), ale
        > jestem oszczędny. Mogę zrobić to w domu? Czym rozgrzewać?
        Wkladki wyjac i postawic na kaloryfer ok.2 godz. Cala wkladka musi miec
        jednakowa temperature ok 40°C But zewnetrzny zostawic na korytarzu albo w
        spizarni. In zimniej tym lepiej. Wkladki wlozyc do butow . zalorzyc na nogi
        relatywnie mocna zapiac!! Zapiac narty i ugiac kolana jak do jazdy. W tej
        pozycji wytrzymac okolo 1/2 godz.
        • zuldi Re: thermofit? 14.01.03, 15:06
          Dziękuję za satysfakcjonującą odpowiedź!
          Jeszcze pytanko.
          na czym polega dostosowanie do stopy?
          czy kapeć się ugniata czy raczej puchnie i uzupełnia wolne miejsca? mam niskie
          podbicie i buty o odpowiednim rozmiarze (długości) muszę na maxa ściągać.
          • grosz3 Re: thermofit? 15.01.03, 08:38
            zuldi napisał:

            > Dziękuję za satysfakcjonującą odpowiedź!
            > Jeszcze pytanko.
            > na czym polega dostosowanie do stopy?
            > czy kapeć się ugniata czy raczej puchnie i uzupełnia wolne miejsca? mam
            niskie
            > podbicie i buty o odpowiednim rozmiarze (długości) muszę na maxa ściągać.

            druga i trzecia klamre o jeden zab mocniej niz normalnie

            powodzenia

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka